Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(asara @ 2006 04 06, 22:38)
Neseniai isigijau MIRRA LIUKS alieju krutinei DERMA bust (taip atrodo vadinasi). Tai po pasitepimo krutines oda net kaista. Ziuresim koks bus rezultatas.


o ar gerai kad kaista? siaip speneliams negerai priemones kurios kaista.. geriau jau sala, tada ramina, stangrina... gal.. g.gif

mane tai sugunde naturali priemone kiausinio baltymas+medus+citrina, o ji ka daro? stangrina ar drekina ar siaip pamaitina oda?
Atsakyti
Mano krūtinė nemaža, nešioju C dydžio liemenėlę ir ji nėra labai gražios formos (bent jau man taip atrodo) po pirties ar dušo visada tepu kūna losjonu ar kremuku. Bet galvoju, gal reiktų krūtinei naudoti atskirą priemonę g.gif
Bet pasiskaičius jūsų nuomonės supratau, kad nelabai ką jis padeda. blink.gif
O dėl natūralių priemonių gal reiks pabandyti dėti kokias kaukes ar pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete @ 2006 04 06, 22:55)
o ar gerai kad kaista? siaip speneliams negerai priemones kurios kaista.. geriau jau sala, tada ramina, stangrina... gal.. g.gif

mane tai sugunde naturali priemone kiausinio baltymas+medus+citrina, o ji ka daro? stangrina ar drekina ar siaip pamaitina oda?


Tai sunaudojau ampule aliejaus is MIRRA LIUKS, pasitepus ja labai kaista oda, o jau kvapas tai toks stiprus , kad daugiau ampuliu nesiryzau pirkti.
Rezultato tokio akivaizdaus kaip ir nepastebejau, jau daug labiau man patiko kremas biustui is Green Mama, taciau, kad jo dabar pikti nebematau.
Atsakyti
Sorry,kad neperskaiciau viso forumo,bet noriu isigyt sita priemone ir noreciau atsiliepimu tongue.gif

user posted image


Cia biusto stangrinimo kremas is Avono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leticija: 11 gegužės 2006 - 13:37
QUOTE(Leticija @ 2006 05 11, 13:35)
Sorry,kad neperskaiciau viso forumo,bet noriu isigyt sita priemone ir noreciau atsiliepimu  tongue.gif

user posted image
Cia biusto stangrinimo kremas is Avono.

Aš tokį turiu. Neblogas. Patiko. Krūtinė tikrai truputį pastangrėjo tik neaišku kaip bus kai nebenaudosiu
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2006 05 11, 15:48)
Aš tokį turiu. Neblogas. Patiko. Krūtinė tikrai truputį pastangrėjo tik neaišku kaip bus kai nebenaudosiu


O kiek laiko naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 05 11, 15:37)
O kiek laiko naudoji?

Jau baigiu išnaudot, tai gal kokius 4-5 mėn.
Atsakyti
As toki irgi uzsisakiau...bandysiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RuBy^ @ 2006 03 09, 15:17)
SOTHYS biusto kremukas  thumbup.gif

Gal gali daugiau parasyt apie si krema ir jo veikima, bei kur jo galima isisgyti?
Atsakyti
O man labai idomu nuo kada reikia priemones krutines prieziurai pradeti naudoti? Ar profilaktiskai rupintis ja net tada, kai atrodo viskas "ciki", ar po gimdymo, kai pakinta forma, nelieka standumo. As pati nesiskundziu - maniske nediduke, bet stangri, bet bijau, kad isanksto nepradejus rupintis, gali buti per velu.
Gal ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Padrushka @ 2006 05 13, 16:01)
O man labai idomu nuo kada reikia priemones krutines prieziurai pradeti naudoti? Ar profilaktiskai rupintis ja net tada, kai atrodo viskas "ciki", ar po gimdymo, kai pakinta forma, nelieka standumo. As pati nesiskundziu - maniske nediduke, bet stangri, bet bijau, kad isanksto nepradejus rupintis, gali buti per velu.
Gal ka patarsit?

Kol viskas gerai, ypatingų priemonių dar nereikia, nes oda turi savybę pati išlaikyti stangrumą, tiesiog tepk paprastu kūno losjonu. Tačiau po gimdymo ar netgi nėštumo metu reikia pradėti rūpintis, ir reikia tą daryti periodiškai. Aš esu išklausiusi grožio kursus, tai mums bent jau taip sakė. Jei tepsi stangrinamuoju kremu kol dar nėra poreikio, tik pakenksi. Nebijok, per vėlu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkada viename staripsnyje skaiciau, kad ypatingai tos moterys kurios bando numesti svori, labiausiai nukencia krutine. Ji suglemba. Vienas i budu storai patepti riebiu kremu ir palaukt,kad susigertu. Likusi nesusigerusi krema nusausinti servetele. Pati nesu isbandziusi, gal todel,akd po ranka niekad neturejau riebaus kremo.
Kadangi pati daugiau kaip metus maitinau vaika, tai dabar kai maitint nustojau krutine suglebo, susitrauke, nukaro blush2.gif Gaila kai krutines dydis pkinta nuo A iki D, o po to vel i A blush2.gif Noretusi nors kiek atgaivinti, sustangrint unsure.gif
Atsakyti