Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

Krūtinę gali tepti ir kūnui skirtais stangrinamaisiais kremais, tik tepti reikia sukamaisiais judesiai, o geriausiai tepti lyg piešdama 8. Taip pat gali ir nakčiai daugiau prisitept to kremo, ir užsidėt ar medvilninį liemenuką, ar tiesiog šiltesnę aptemptą maikutę

Iš fizinių pratimų gali padėti atsispaudimai, bet yra toks vienas tikrai veiksmingas ir nesudėtingas, tik nežinau kaip tau čia jį aprašyt, kad aišku būtų g.gif
Atsakyti
nas kaip zinau krutinei pratimuka viena, tai pasiimi kokiu snors du daiktus pvz: du ligintuvus. ir spaudi juos vienas i kitapries save krutines llygije. ir taip paspaudi palaikai kazkaiek laiko atleidi.. ir taip pratimuka kartoti keleta kartu. na ir tada kai turi laiko ar noro cool.gif
na arba ta pati galim apadaryti ir su rankom.
arba jei turi galimybiu tai puiku butu nueiti i sporto kluba ir pasikonsultuoti su treneriuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Alaina, tu nereali 4u.gif Sugebejai taip paprastai paaiskinti ta pratimuka thumbup.gif Butent apie ji ir kalbejau, tik as delnus suspaudziu. Pratimas tikrai veiksmingas. Tik niekaip nesugalvojau kaip ji aprasyt blush2.gif
Atsakyti
aha, teisingai jūs čia bigsmile.gif
mes per treniruote darome, jei galima aš tiksliau aprašysiu dar biggrin.gif
atsisėsk jogos poza, nugarytė,kad būtų tiesi, įtrauk pilvo presiuką, kad ir pilvukas būtų kietas, o tada suglaudusi lyg melstis abu delniukus priešais krūtinę spausti pastoviai, tolygiai įkvepiant per nosį, iškvepiant per burną.alkūnės turi būti pakeltos ties krūtinės lygiu.
darykit teisingai ir nuoširdžiai, pasilepinkit stangrinamuoju kremu, bei maudantis į pabaigą apliekite krūtinę šaltu vandeniu bent kelis sykius, tuomet pasieksite tikslo už idėtas patangas...
sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiuke: 09 gruodžio 2006 - 20:12
Mane irgi ta pati bėda kamuoja ax.gif Tuos pratimus aš jau bandžiau. Bet kol kas nieko gero nesimato ir nesijaučia. Va įdomu koks kremas būtų geriausias. Viena mano draugė dabar naudoja stangrinamąjį iš Forever Living produkcijos. Jinai sako,kad jai padeda. Na jis nepigus verysad.gif O aš galvoju,kad gal kas žino kokį kitą,ne tokį brangų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-ELI- @ 2006 12 12, 20:33)
Mane irgi ta pati bėda kamuoja ax.gif Tuos pratimus aš jau bandžiau. Bet kol kas nieko gero nesimato ir nesijaučia. Va įdomu koks kremas būtų geriausias. Viena mano draugė dabar naudoja stangrinamąjį iš Forever Living produkcijos. Jinai sako,kad jai padeda. Na jis nepigus verysad.gif O aš galvoju,kad gal kas žino kokį kitą,ne tokį brangų... ax.gif

Manau kad galima pabandyti ir nebūtinai specialiai krūtinei skirtą kremą, tiesiog pasirinkti kokį stangrinantį ir švelnias judesias įmasažuoti, nes ne kiek kremas o kiek pats tas tepimo ir masažavimo procesas padeda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olilove @ 2006 12 09, 00:25)
Alaina, tu nereali 4u.gif Sugebejai taip paprastai paaiskinti ta pratimuka thumbup.gif Butent apie ji ir kalbejau, tik as delnus suspaudziu. Pratimas tikrai veiksmingas. Tik niekaip nesugalvojau kaip ji aprasyt blush2.gif


taip butent sis pratimas ir man efektyviausias...reguliariai darant tikrai matosi pakitimai i geraja puse. as taip pat spaudziu delnus palaikau keleta sekundziu ir atleidziu. jau pripratau kad po rytines dantu valymo proceduros sekanti eina si krutines stangrinimo manksta fitness4.gif
Atsakyti
Be to šį pratimą galima daryti bet kur ir bet kada mirksiukas.gif Kai tik turi laisvą minutelę tai ir pirmyn thumbup.gif Mano draugė, net kai trulike ar mikriuke važiuoja darban visą kelią sako daranti biggrin.gif Ir jėgų daug nereikalauja šis pratimas ir pastangų daug nereikia lotuliukas.gif
O dėl kremų... Inore visiškai drinks_cheers.gif .Tai tikrai nebūtinai pats brangiausias ir skirtas tik krūtinei. Gali ir kūno stangrinamuoju kremu pasitept. Aš naudoju kūno stangrinamąjį losjoną "L`oreal", o dabar nusipirkau pabandyt "Avon". Ir kasdien tikrai nesitepu, nes paprasčiausiai kartais pamirštu blush2.gif
Kaip naudoti jau berods ankčiau parašiau lotuliukas.gif
Atsakyti
O jei krutine didesne,tai kaipgi be liemienuko?
Manau anaiptol taip kenks,nes visgi jei ura svoris.Butinai su lieminuku...
O sportas manau tai thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau isbandyti krema krutinei kuris pastangrintu nors kiek oda,nes takio paglebus po maininimo,krutis sumazejo o oda vis vien taip greit neatsistato.Tad mamytes patarkite koki kremukas krutines odai pastangrinti kad kaina nesikandziotu ir geras butu?Dar norejau paklausti kaip jums avono biusto kremas?gal kuri bandet?ar patiko,ar buvo poveikis?
Atsakyti
Mūsų forume galioja tam tikros temų skelbimo taisyklės, kurios visada būna matomos skelbiant naują temą:



 i 
TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS
® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.
Atsakyti
Na temos tokios neradau,o del temos lietuvisku raidziu tai sory blush2.gif
Atsakyti