Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei puoselėti (stangrinti)

QUOTE(Apvalute @ 2008 01 06, 05:48)
na, ar savo papulius labai mylite..? 4u.gif  biggrin.gif  Gal kuri isbandete kokia nors priemone? Ypac domina is Eurokos

labai mylim wub.gif ypač kai jie nuo mažo B padidėja iki didelio C wub.gif
bet ką čia tepti, kad net neįsivaizduoju...tiek daug tų priemonių, pinigų mažai, norisi bent jau per du ar tris kartus nusipirkti tinkamą man produktą rolleyes.gif

bestangrinti man būtina, kas kad padidėję, bet strijuota (dabar jau nebelabai matosi thumbup.gif bet tokia glebi, norėtųsi stangrinti....

ką patartumėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Creed @ 2008 01 27, 16:00)
As buvau labai skeptiskai nusiteikus visokiu kremu atzvilgiu,bet kai pabandziau DIADERMINE krema krutinei ir dekolte sriciai,pati nustebiau bigsmile.gif jau po poros savaiciu pastebejau,kad papuliai sustangrejo,pagrazejo forma,net ir kazkiek padidejo blink.gif kaip mano MB sako-pasidare tokie "pupsantys" biggrin.gif  thumbup.gif

Kur pirkai? Kokia kaina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2008 01 27, 17:52)
Kur pirkai? Kokia kaina? bigsmile.gif

As tai Vokietijoj pirkau,bet gal ir Lietuvoj yra g.gif Kainos tikslai neatsimenu blush2.gif 100ml apie 15 euru gal g.gif na zadu vel netrukus vaziuot,tai butinai nusipirksiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Creed: 27 sausio 2008 - 22:01
QUOTE(Creed @ 2008 01 27, 23:00)
As tai Vokietijoj pirkau,bet gal ir Lietuvoj yra g.gif Kainos tikslai neatsimenu blush2.gif 100ml apie 15 euru gal g.gif na zadu vel netrukus vaziuot,tai butinai nusipirksiu thumbup.gif

help.gif help.gif help.gif O gal galetumei ir man papildomai prigriebti, nes as is savo provincijos iki Vokietijos turbut dar simta metu nenuvaziuosiu blush2.gif 4u.gif Likciau be galo dekinga ax.gif 4u.gif As kaip tik maitinu dabar ir mano krutine isdidejo nuo 75D iki 75H, tai bijau net isivaizduoti, kas bus kai baigsiu maitinti mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2004 10 17, 14:55)
As girdejau, kad Mirra Liuxo ampules krutinei stangrinti geros. Bet dar nebandziau smile.gif


Hmm..bandziau as jas...ir nieko ypatingo nepajutau, apart, kad oda pasvelnejo...
Atsakyti
as ir zodziu buvau uzsidegusi visais tais kremais,pieneliais ir panasiais dalykais ,kol karta apsipirkinejant MB pasake tokia fraze ,nuo mechanines problemos tepalai nepades ,reikia mechaninio sprendimo.Paskui aisku dadejo ,kad man kazin ar aplamai kas pades ,nes krutine nukarusi gerokai .Tai as taip pagalvojau ir paklausiau ,nors kvailos man tos jo mintys ,ir pradejau treniruoti krutine turputi ,na ir ziuriu pasitaise padetis....
Atsakyti
Kiek isbandziau, nei vieno negaleciau vertinti 5 baleje sistemoje 5 balais. Tik kai pradejau sportuoti sioks toks rezultatas gal ir matos g.gif bet turbut niekada nebesusigrazinsiu kokia turejau krutine schmoll.gif
Atsakyti
gal kas bandet yves rocher krema krutiniai...? ji reikia laikyti saldytuve tai tepi salta....turetu veikti kaip ledukai.... g.gif

knieti nusipirkti.......


del avono tai atsiliepimia labai geri.......tik nezinau ar usa ir europoj skiriasi kremo sudetis... g.gif

user posted image

atsileipimia kad tikrai padideja krutine.....forma biski suapvaleja...bet reikia pastoviai tepti......jei nustoji tepti krutine vel pasidaro kap buvus.. g.gif

jauciu pirksiu pabandymui...


o seip labai efektyvu geri veido kremai krutinei tepti.....kremai su lifting efektu......firming efektu ir tt.......jei veidui tinka tai krutiniai dar labaiu tiks....

as pradejau olay krema naudoju krutinei......olay regenerist micro sculpting cream........skirtas veidui bet jei veida "pakelia" tai ir krutine pakels.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 28 kovo 2008 - 16:42
gavau avon krema celiulitui ir krutinei...tai nezinau nezinau.. g.gif nepatinka.....celiulito kremo kvapas erzina... ir seip kazkokiu pigumu atsiduoda....



mergaites pasidalint nuomone apie siuos krutines kremus....
biotherm
user posted image

juvena krutines kremas

user posted image

estee lauder krutines kremas

user posted image


suku galva kuria serija pirkti.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 04 03, 18:31)
gavau avon krema celiulitui ir krutinei...tai nezinau nezinau.. g.gif nepatinka.....celiulito kremo kvapas erzina... ir seip kazkokiu pigumu atsiduoda....
mergaites pasidalint nuomone apie siuos krutines kremus....

estee lauder krutines kremas

user posted image
suku galva kuria serija pirkti.... g.gif


tuo pradesiu naudoti si bigsmile.gif galesiu parasyti atsiliepimus po keliu sav.

Man didziausia ispudi padare Clarins blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 04 03, 19:27)
tuo pradesiu naudoti si bigsmile.gif  galesiu parasyti atsiliepimus po keliu sav.

Man didziausia ispudi padare Clarins blush2.gif



usa isimtas is prekybos estee lauder bust... verysad.gif niekur nebera....net estee lauder.com nebera verysad.gif

bet uztat nusipirkau victorias secret krutines krema.... thumbup.gif stebuklas kazkoks.... bigsmile.gif

user posted image

kremas toks kaip putos....kai pradedi tepti pradeda spirgeti trasketi.....nu taip idomiai saudo pats kremas.... ir saldo.......drekina labai gerai ir kvapas nuostabus.... thumbup.gif

likau labai patenkinta......

taip pat ir kunui standinanti krema turiu..irgi sprango ir saldo kai tepi.... thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Isabelle,2008 04 04, 06:40]

bet uztat nusipirkau victorias secret krutines krema.... thumbup.gif stebuklas kazkoks.... bigsmile.gif

user posted image

kremas toks kaip putos....kai pradedi tepti pradeda spirgeti trasketi.....nu taip idomiai saudo pats kremas.... ir saldo.......drekina labai gerai ir kvapas nuostabus.... thumbup.gif

likau labai patenkinta......

taip pat ir kunui standinanti krema turiu..irgi sprango ir saldo kai tepi.... thumbup.gif


O pirkai turbūt tikrai ne LT? Būčiau dėkinga ir už kainą 4u.gif
Atsakyti