Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

Uj, mergytės, mergvakaris jaunajai tiesiog GYVYBIŠKAI būtinas biggrin.gif ir tikrai nereikėtų sakyt, maždaug "jau AŠ tai tikrai nenamiokinsiu draugėm nieko, tegu jos daro", tai tiek ir tegausi... Reikia šiek tiek spaudimo duot, gal visos galvoja, kad organizuoja tą vakarėlį KAŽKAS, ir laukia visos išsišiepę biggrin.gif . Beje, kaip bebūtų gaila, bet mano vyrelis liko be bernvakario verysad.gif Man tikrai jo buvo labai gaila, galvojau, kad tikrai bernai galėjo kažką paorganizuot, juolab, kad piršlys buvo geriausias draugas ir brolis - vyriausias pabrolys, bet... kaip buvo, taip. Aš sakiau, nepergyvenk, nusivesiu tave i strip klubą kada, padarysiu bernvakari biggrin.gif . Man padružkės tai visai neblogą vakarėlį surengė,veixmas vyko pas mano mamą namie,o po to - klube, dar pratęsimas - pas draugę namuose, iki 8 ryto bigsmile.gif ... su bernais, kabinimais, gėrimukais, TORTU biggrin.gif ir šokiais pokiais biggrin.gif ir visos jautėmės labai ypatingos ir gražios, nepakartojamos mirksiukas.gif bernus, pastebėjau, tiesiog VEŽA mergvakarius švenčiančios panos, nes jos būna, kaip taisyklė labiau atsipalaidavę, pasirengę paošt (na, žinoma, RIBAS kiekviena nusistato PATI), taigi, visi būna labai laimingi... Vakareli švenčiau gal 2 savaites iki vestuvių. Beje, šiek tiek gaila tik, kad nebuvo "oficialaus" striptizo berniuko, tik vienas pažįstamas, sena mano simpatija, kurio funkcija buvo "atkalbėti" mane nuo vestuvių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2006 05 03, 12:27)
Uj, mergytės, mergvakaris jaunajai tiesiog GYVYBIŠKAI būtinas  biggrin.gif ir tikrai nereikėtų sakyt, maždaug "jau AŠ tai tikrai nenamiokinsiu draugėm nieko, tegu jos daro", tai tiek ir tegausi... Reikia šiek tiek spaudimo duot, gal visos galvoja, kad organizuoja tą vakarėlį KAŽKAS, ir laukia visos išsišiepę  biggrin.gif . Beje, kaip bebūtų gaila, bet mano vyrelis liko be bernvakario  verysad.gif  Man tikrai jo buvo labai gaila, galvojau, kad tikrai bernai galėjo kažką paorganizuot, juolab, kad piršlys buvo geriausias draugas ir brolis - vyriausias pabrolys, bet... kaip buvo, taip. Aš sakiau, nepergyvenk, nusivesiu tave i strip klubą kada, padarysiu bernvakari  biggrin.gif . Man padružkės tai visai neblogą vakarėlį surengė,veixmas vyko pas mano mamą namie,o po to - klube, dar pratęsimas - pas draugę namuose, iki 8 ryto  bigsmile.gif ... su bernais, kabinimais, gėrimukais, TORTU  biggrin.gif ir šokiais pokiais  biggrin.gif ir visos jautėmės labai ypatingos ir gražios, nepakartojamos  mirksiukas.gif  bernus, pastebėjau, tiesiog VEŽA mergvakarius švenčiančios panos, nes jos būna, kaip taisyklė labiau atsipalaidavę, pasirengę paošt (na, žinoma, RIBAS kiekviena nusistato PATI), taigi, visi būna labai laimingi... Vakareli švenčiau gal 2 savaites iki vestuvių. Beje, šiek tiek gaila tik, kad nebuvo "oficialaus" striptizo berniuko, tik vienas pažįstamas, sena mano simpatija, kurio funkcija buvo "atkalbėti" mane nuo vestuvių  biggrin.gif



Is pasakojimo tai labai fainas ir linksmas mergvakaris buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kad visom tokie butu 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaIevute @ 2006 05 03, 11:27)
Uj, mergytės, mergvakaris jaunajai tiesiog GYVYBIŠKAI būtinas  biggrin.gif



nu smagus tas taivo mergvakaris buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi dabar organizuojam mergvakarį draugei savo, kuri apie tai nieko nenutuokia drinks_cheers.gif Bus ir kaktusų, ir tortas, ir šokiai, ir gėrimas, ir į spa mes ją nusiųsim... Irgi organizaciniais darbais užsiėmus dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2006 05 03, 14:56)
Mes irgi dabar organizuojam mergvakarį draugei savo, kuri apie tai nieko nenutuokia drinks_cheers.gif Bus ir kaktusų, ir tortas, ir šokiai, ir gėrimas, ir į spa mes ją nusiųsim... Irgi organizaciniais darbais užsiėmus dabar ax.gif


Kaip fainai, skamba super! Papasakok daugiau apie planus mirksiukas.gif Gal kokią idėją nukopijuosim ir mes blush2.gif
Atsakyti
Mes pernai mergvakary suorganizavom per 2-3 val.
Pazystami policininkai paeme jaunaja (kad streso biski jai butu), ir veze i Kleboniskio miska. O mes ten laukem jos...su sampanais, jai skirtais rubeliais, ir kalnas visokiu daikciuku (prezervat...)
Ir selom vienos iki nakties, po to i laisves aleja...
Buvo ziauriai smagu...bet kita ryta...tai visos nesveikos..
Atsakyti
QUOTE(violeta74 @ 2006 05 04, 23:39)
Mes pernai mergvakary suorganizavom per 2-3 val.
Pazystami policininkai paeme jaunaja (kad streso biski jai butu), ir veze i Kleboniskio miska. O mes ten laukem jos...su sampanais, jai skirtais rubeliais, ir kalnas visokiu daikciuku (prezervat...)
Ir selom vienos iki nakties, po to i laisves aleja...
Buvo ziauriai smagu...bet kita ryta...tai visos nesveikos..



Bet tai kiek zmogui streso buvo fear.gif

O jus tai labai jau greitos per 3 val. mergvakari suorganizuot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 04, 23:43)

Bet tai kiek zmogui streso buvo fear.gif

O jus tai labai jau greitos per 3 val. mergvakari suorganizuot thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


man irgi mergaites kazka organizuoja, bet nesako ka.... doh.gif taip idomiau tongue.gif
Atsakyti
Maniskes tai sake organizuos "kabake" - indisko stiliaus mergvakaris 4u.gif Sake suorganizuos man ruba (tuos sarius vadinamus), sau irgi kazka tokio...Ka jos dar ten planuoja, nezinau, nepasake...Tik zinau, kad busim su bernais, kaip jie rengis, dar kiek zinau nenuspresta, nes sariais ju nelabai apmuturiuosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siandra @ 2006 05 10, 14:26)
Maniskes tai sake organizuos "kabake" - indisko stiliaus mergvakaris  4u.gif Sake suorganizuos man ruba (tuos sarius vadinamus), sau irgi kazka tokio...Ka jos dar ten planuoja, nezinau, nepasake...Tik zinau, kad busim su bernais, kaip jie rengis, dar kiek zinau nenuspresta, nes sariais ju nelabai apmuturiuosi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Kaip faina. Indiskas vakarelis wub.gif Tai gal dar su hena rankas paisys?

Papildyta:
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 02, 19:56)
Jei tavo pamerge nesuorganizuos mes tai padarysim 4u.gif

Radau tema, pasiskaitykit

http://www.supermama...topic=1340&st=0


4u.gif Taip taip ,galim ir mes ka nors paorganizuot! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 05 10, 13:50)

Kaip faina. Indiskas vakarelis wub.gif  Tai gal dar su hena rankas paisys?

Papildyta:
wub.gif



Man irgi sita ideja labai zavi drinks_cheers.gif
Na o del ranku paisymo tai nezinau blush2.gif Neuzsimine...Va radau viena nuotraukyte, nezinau, kiek sis papuosalas dvelkia Indija, taciau butu faina tokiu pasipuosti per savo mergvakari thumbup.gif
Atsakyti