Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(kycia @ 2006 05 13, 22:21)
viskas gerai, as tik pasakiau musu nuomone  blush2.gif neturejo, nes mes vienas kitam atviri, o ir siaip 17 metu pradejom draugaut.
jei tai mergvakaris su draugemis, - sutinku, bet kai tarp tu draugiu pardeda maisytis suorganizuoti baxuriukai tai man  g.gif  Mes pasakem, kad niekas nieko neorganizuoti ir sventa smile.gif o be to paskutini vakara gi ne tusai galvoj... kita diena gi vestuves

ne nu tai ne tiesiogine prasme "paskutini" lotuliukas.gif
Atsakyti
o as uzvakar atsvenciau savo mergvakari lotuliukas.gif nerealu buvo, dar niekada nebuvo taip faina thumbup.gif labai dziaugiames su busimuoju kad tokius gerus ir isradingus draugus turime tongue.gif super
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2006 05 21, 14:01)
o as uzvakar atsvenciau savo mergvakari lotuliukas.gif nerealu buvo, dar niekada nebuvo taip faina thumbup.gif labai dziaugiames su busimuoju kad tokius gerus ir isradingus draugus turime tongue.gif super

ir as labai laukiu drinks_cheers.gif bet taidar nelabai greit...
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2006 05 21, 14:01)
o as uzvakar atsvenciau savo mergvakari lotuliukas.gif nerealu buvo, dar niekada nebuvo taip faina thumbup.gif labai dziaugiames su busimuoju kad tokius gerus ir isradingus draugus turime tongue.gif super

o smulkiau...? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad_girl_777 @ 2006 05 21, 21:37)
o smulkiau...?  blush2.gif  ax.gif  4u.gif

Aha, beveik visos taip skūpiai apie mergvakarius pasakojasi. Drąsiau merginos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
nors isteku rugpjucio menesi -mano mergvakaris bus birzleli smile.gif Visos pasitarem ir nusprendem vaziuoti Turkija paskutini karta vien merginos pasilinksminti. Kainos dabar tikrai nedideles, tai dideliu finansu ir nereikia. Kiek zinau, kol kas jokios specialios programos nera padaryta - viskas vyks pagal aplinkybes smile.gif Aisku Turkija musulmoniska salis ir ten su chalatais, juokingom suknelem neprivaiksciosi ir sausainiu nepardavinesi, bet turetu buti visai smagu.... Aisku nesupyksiu, jei likus savaitei iki vestuviu ir Lietuvoj ta "klasikini" mergvakari suorganizuos....
Atsakyti
na taip, Kundulas, kito tikėjimo šaly bet ko nesuorganizuosi biggrin.gif Organizacine prasme lengviau būtų kokiame pigesniame Europos mieste ar kokioje buvusioje Sovietų Sąjungos šalyje (na kaip pas mus atvažiuoja visokie britai švęsti bernvakarių).
Bet jums smagu bus vien tuo, kad mergvakaris egzotiškoje šalyje, toli nuo vestuvinių rūpesčių ir nuo viso kito, prie ko esi įpratusi rolleyes.gif
Turėtų būti smagu thumbup.gif to ir linkiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
o smulkiau tai buvo taip,nu bent kiek atsimenu blush2.gif
mums pasake kad turim sesta val buti susiruose ir laukti, atvaziuos pasiimti.as turiu buti su sijonu.nu atejo sesta sedim issipuste laukiam draugu. prie namo atvaziuoja limuzinas, susizvalgom ir galvojam kurian eiti.liepiau eiti saviskiui nes as limuzinu nekenciu tai tikrai maniau kad jo atvare.taip ir buvo.pasieme ji ir nesimatem iki nakties lotuliukas.gif
sedziu sedziu, jau ir 18.40 atsibodo laukti ir va privaziuoja britva su tokiu nerealiu vyruku apsitempes visas oda ir sako sesk vaziuosim paselti.nu as ir sedau thumbup.gif dievinu britvas, pati turiu tongue.gif (pasigyriau)tai va pravaziavom kauna ir nulekem i bajorkiemi o ten ir prasidejo......
susirinkusios panos sveikino mane gerem sampana perrenge mane tokia labai grazia vestuvine suknele (vienos ten is ju buvusi suknele)nu ir buvau nuotaka,buvo daug isbandymu, daug uzduociu, aisku atributinis tortas ir sokejas, dainavimas kartu su Kucinsku ir pan.
nu labai linksma buvo,net nesitikejau kad galima taip linksmintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2006 05 23, 00:08)
o smulkiau tai buvo taip,nu bent kiek atsimenu blush2.gif
mums pasake kad turim sesta val buti susiruose ir laukti, atvaziuos pasiimti.as turiu buti su sijonu.nu atejo sesta sedim issipuste laukiam draugu. prie namo atvaziuoja limuzinas, susizvalgom ir galvojam kurian eiti.liepiau eiti saviskiui nes as limuzinu nekenciu tai tikrai maniau kad jo atvare.taip ir buvo.pasieme ji ir nesimatem iki nakties lotuliukas.gif
sedziu sedziu, jau ir 18.40 atsibodo laukti ir va privaziuoja britva su tokiu nerealiu vyruku apsitempes visas oda ir sako sesk vaziuosim paselti.nu as ir sedau  thumbup.gif dievinu britvas, pati turiu tongue.gif (pasigyriau)tai va pravaziavom kauna ir nulekem i bajorkiemi o ten ir prasidejo......
susirinkusios panos sveikino mane gerem sampana perrenge mane tokia labai grazia vestuvine suknele (vienos ten is ju buvusi suknele)nu ir buvau nuotaka,buvo daug isbandymu, daug uzduociu, aisku atributinis tortas ir sokejas, dainavimas kartu su Kucinsku ir pan.
nu labai linksma buvo,net nesitikejau kad galima taip linksmintis thumbup.gif

kaip fainai thumbup.gif as tai kazkaip nemanau, kad man kastoki mergvakari padarys... verysad.gif o tai ziuriu vyr. pamerge daug sneka, mazai daro... bash.gif
Atsakyti
Pasukę galvas sukurpėm draugei linksmo mergvakario planą, bet... teks viską keisti, atsisakyti daug ko, nes sužinojau, kad būsimoji nuotaka nestuke.gif Kluban jau nebeeisim schmoll.gif , dalį linksmybių taip pat teks keisti į ramesnes ax.gif

Kaip tokiu atveju elgiatės jūs?
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 05 23, 22:52)
Pasukę galvas sukurpėm draugei linksmo mergvakario planą, bet... teks viską keisti, atsisakyti daug ko, nes sužinojau, kad būsimoji nuotaka  nestuke.gif  Kluban jau nebeeisim  schmoll.gif , dalį linksmybių taip pat teks keisti į ramesnes  ax.gif

Kaip tokiu atveju elgiatės jūs?



Aš pati budama beveik paskutinį menėsį nesčia nestuke.gif , organizuoju šį penktadienį draugei mergvakarį tongue.gif Nes niekas kitas taip ir nesiimė inciatyvos, o draugės be mergvakario nekap negaliu palikti, ji ir man buvo surengusi. Tai programoj numatomas, atitinkamas tortas, šokėjas, priesaka ir aišku šokiai naktiniame klube 4u.gif Pasižiūrėsim kas gausis 4u.gif Jaučiu kietai atrodysiu, kai organizatore su didžiausiu pilvu mirksiukas.gif
Atsakyti
neide, tavo puskės mergvakaris superinis thumbup.gif
Atsakyti