Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

QUOTE(Linuska @ 2006 06 16, 13:16)
Perpasakojimai yra viena, o kaip ten būna iš tikrųjų tai dar neaišku  biggrin.gif
Manajam buvo paaiškinta, kad bernvakaris čiut ne savaitę truks, tai ką galvoti  lotuliukas.gif xixixi...



va TĄ ir galvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Birželio 24 dieną laukia ir manęs mergvakaris ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 06 20, 10:30)
Birželio 24 dieną laukia ir manęs mergvakaris  ax.gif  ax.gif

drinks_cheers.gif Lauksim įspūdžių
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2006 06 20, 11:31)
drinks_cheers.gif Lauksim įspūdžių



butinai pasipasakosiu 4u.gif
Atsakyti
padėkit jei kas galit reikia gero šokėjo mergvakariui.
Kaip matau tai čia vien nuotakos laukiančios savo mergvakarių. Gal kas turit kokių minčių mergvakariui nes kažkaip nesiorganizuoja man. Be to dar gyvenu mažam mieste tai nesinori susitikt kur nors netyčia su savais vyrais.
Atsakyti
Planuojam mergvakarį. Skubiai reikia kaokė AVI, MPEG arba DVD (angliškų arba rusiškų dainų.). Gal žinot kur galima gauti? Aciuks
Atsakyti
Sveikutes, skubiai reikia striptizo sokejo vilniuje. Gal kas zinote, koki gero koordinates?
Ir jei ne paslaptis kokios dabar ju kainos g.gif ?

Labai dekoju
Atsakyti
na va... smile.gif grįžau iš savo mergvakario wub.gif NEREALUS - ŽIAURIAI NEREALUS thumbup.gif buvo viskas, ko teoriškai nenorėjau, bet praktiškai... wub.gif myliu savo padružkes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 26, 04:26)
na va...  smile.gif grįžau iš savo mergvakario  wub.gif NEREALUS - ŽIAURIAI NEREALUS  thumbup.gif buvo viskas, ko teoriškai nenorėjau, bet praktiškai... wub.gif myliu savo padružkes  wub.gif

Na tai kaip atsigausi, papasakok placiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos biggrin.gif ,
vat kreipiuosi i visas su LAABAI dideliu prasymu biggrin.gif
si penktadieni mano drauges mergvakaris thumbup.gif , esu viena is pagrindiniu jo planuotoju ir man pritruku fantazijos mergystes priesaikai verysad.gif
Taibukit geros ir jei zinote parasykite smile.gif
labai dekoju is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 26, 04:26)
na va...  smile.gif grįžau iš savo mergvakario  wub.gif NEREALUS - ŽIAURIAI NEREALUS  thumbup.gif buvo viskas, ko teoriškai nenorėjau, bet praktiškai... wub.gif myliu savo padružkes  wub.gif



Papasakok kol ispudziai neuzsigulejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 06 27, 16:41)
Papasakok kol ispudziai neuzsigulejo  4u.gif


aha man ir labai smalsu 4u.gif
Atsakyti