Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

o gal kas zinot kur siauluose lektuvu paskraidyt galima?isinuomot?bent pusvalandukui?nu gal koki nr ar ka?nes nzn kaip cia gaut info apie zokniu orouosta>
Atsakyti
[quote=Laumėnė,2006 07 25, 21:07]
[quote=driuska,2006 07 25, 20:17]
Pasidalinsiu ir as savo mergvakario ispudziais:

labai saunus mergvakaris.kelios panikes svente? mano irgi si sestadieni tai tikiuos panos nudziugins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zii @ 2006 07 26, 10:05)
o gal kas zinot kur siauluose lektuvu paskraidyt galima?isinuomot?bent pusvalandukui?nu gal koki nr ar ka?nes nzn kaip cia gaut info apie zokniu orouosta>

tai greičiau info per google.lt susirasi 4u.gif arba pasiskambink 118 ar 1588 mirksiukas.gif
Atsakyti
reiketu striptizo sokejos-mokytojos, kad ismokytu jaunaja busimaji viliot. Gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 05 13, 19:14)
mergvakaris ar bernvakaris yra tai, ką suorganizuoja draugai, todėl nereikia peikt  mirksiukas.gif o iš kur žinai, kad neturėjo  biggrin.gif ?


\manau mergvakaris ar bernvakaris ne tam, kad patirties naujos igautum, o siaip proga pasilinksminti su draugais. Juk paprastai viena tokia buna
Atsakyti
merginos gal kuri gali parasyti cia arba man i az koki pavyzdipriesaikos. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 07 30, 14:09)
merginos gal kuri gali parasyti cia arba man i az koki pavyzdipriesaikos. aciu  4u.gif


Siaip jau buvo kazkur ideta, bet galiu ir cia mestelt:

MERGYSTĖS PRIESAIKA

Aš, ........... , būdama sveiko proto, labai gailiuosi, kad sutikau tekėti, bet, kadangi jau kelio atgal nebėr, pasižadu nors tiek:

♥ 1 dieną per savaitę ir 1 savaitę per mėnesį skirsiu tik sau

♥ išleisiu daugiau pinigų savo poreikiams, nei mano būsimas vyras

♥ ir toliau pastebėsiu simpatiškus vaikinus gatvėje ir darbe ir nepamiršiu, kaip reikia jiems šypsotis

♥ nepamiršiu savo draugių ir bendradarbių, dalinsiuosi su jomis savo vargais ir džiaugsmais

♥ nesusigrobsiu visų buities darbų tik sau, bet pasidalinsiu su būsimu vyru

♥ jei vyras bent vieną kartą į savaitę nepadovanos gėlių, pasidovanosiu jų pati

♥ tinkamai išnaudosiu visas savo būsimo vyro funkcijas ir silpnybes

♥jei būsimas vyras neatliks savo pareigų, susirasiu meilužį

♥ pasitaikius progai iškelsiu atitinkamą sceną

♥ ginčysiuos tol, kol pasieksiu savo

♥ neišduosiu būsimam vyrui ir nepamiršiu šios priesaikos.







Atsakyti
QUOTE(kamillė @ 2006 07 28, 15:45)
\manau mergvakaris ar bernvakaris ne tam, kad patirties naujos igautum, o siaip proga pasilinksminti su draugais. Juk paprastai viena tokia buna



nesupratau blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 07 30, 13:29)
Siaip jau buvo kazkur ideta, bet galiu ir cia mestelt:

MERGYSTĖS PRIESAIKA

Aš, ........... , būdama sveiko proto, labai gailiuosi, kad sutikau tekėti, bet, kadangi jau kelio atgal nebėr, pasižadu nors tiek:

♥ 1 dieną per savaitę ir 1 savaitę per mėnesį skirsiu tik sau

♥ išleisiu daugiau pinigų savo poreikiams, nei mano būsimas vyras

♥ ir toliau pastebėsiu simpatiškus vaikinus gatvėje ir  darbe ir nepamiršiu, kaip reikia jiems šypsotis

♥ nepamiršiu savo draugių ir bendradarbių, dalinsiuosi su jomis savo vargais ir džiaugsmais

♥ nesusigrobsiu visų buities darbų tik sau, bet pasidalinsiu su būsimu vyru

♥ jei vyras bent vieną kartą į savaitę nepadovanos gėlių, pasidovanosiu jų pati

♥ tinkamai išnaudosiu visas savo būsimo vyro funkcijas ir silpnybes

♥jei būsimas vyras neatliks savo pareigų, susirasiu meilužį

♥ pasitaikius progai iškelsiu atitinkamą sceną

♥ ginčysiuos tol, kol pasieksiu savo

♥ neišduosiu būsimam vyrui ir nepamiršiu šios priesaikos.

kaip acviu kaip aciu ploja.gif ploja.gif tu nuostabi kad padejai wub.gif aciuz dar karteli aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 07 30, 14:56)
kaip aciu kaip aciu  ploja.gif  ploja.gif tu nuostabi  kad padejai wub.gif aciuz dar karteli  aciuks.gif


Tai kad ner uz ka mirksiukas.gif Tik siulau dar prikurti, pakeisti, priderinti prie kaltininkes ir pan. Pastebejau, kad visur praktiskai tas pats kartojasi, tad reikia naujoviu smile.gif

Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 07 30, 14:01)
Tai kad ner uz ka  mirksiukas.gif  Tik siulau dar prikurti, pakeisti, priderinti prie kaltininkes ir pan. Pastebejau, kad visur praktiskai tas pats kartojasi, tad reikia naujoviu smile.gif

Sekmes!

yra yra uz ka, nes niekada neesu buvusi, o cia dar organizuot tenka, nezinau ka sakyti, ka organizuoti, ka dovanoti verysad.gif siaubas doh.gif
Atsakyti
meginos, o gal kuri gali ideti diplomu pavyzdziu plyz blush2.gif
Atsakyti