Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiami mergvakariai ir bernvakariai?

maniskis mergvakaris buvo gan idomus pamerges ir drauges neblogai sugalvojo as su busimuoju nusprendem, kad nieko nedaryti tai jos idomiai sumaste kartu daryti ir bernvakati ir mergvakari puse dienos buvom atskirti ir isvesti i miesta uzduociu atlikti po uzduociu susitikom priesaikai skaityti atsiklaupia kauno pilyje perskaitem ja ir vel issiskyrem. Tada susitikom Rotuseje ir i dangu paleidom balionus su savo norais. Iteike krepseli su pinigais, kad gristume namo mikriuku, o tiesa abu buvom aprengti juokingom maikem ir kojinem iki kelienu drizuotom. Grizom i vyro namus testi baliuko nu zinokit buvo labai idomu ir nebutina tu visu vyru sokimo ar dar konors panasaus, kur po tokios dienos paskui nenori, kad busimasis nieko nesuzinotu.
Linksmos sventes. smile.gif
Atsakyti
Nu va atsventem grandiozini mergvakari thumbup.gif
cia aisku sau kaip organizatorei jau liaupsiu nepagailejau blush2.gif
pati pradzia vyko kartu ir jaunajam ir jaunajai. pirma ju uzduotele buvo atvykti i nurodyta viata vieniems tam tikru laiku... jie abu net nenutuoke, kad vyksta i ta pacia vieta lotuliukas.gif ... nes vienas nuo kito slepe lotuliukas.gif atvykus jiems, aisku juos atitinkamai aprengeme... biggrin.gif buvo labai daug juoko, kai jie vienas kita pamate... na ant panoramos davem jiems atlikti begale uzduociu, taip bandydami juos atkalbeti nuo vestuviu... paleido balionelius su savo norais .... uzdejome seimyninius, idavem markerius i rankas ir liepem pasiekti rotuse, pakeliui renkantis palinkejimus lotuliukas.gif ... priejus aleksoto tilta jaunikis gavo pasitreniruoti- jaunaja pernesti.... lotuliukas.gif toje vietoje kur pavargo, davem uzrasyti jiems ko jie tikisi is savo santuokos, idejome laiskeli i buteli ir ismetem i nemuna ax.gif na aisku dar turejo rotuseje ivekti begale uzduociu.. kiekvienas prisieke savo draugams bei gavo kokybes liudijimus. Jaunasis gavo jaunosios kokybes liudijima, kad si pasiruosusi yra teketi. ir atvirksciai. tongue.gif
na visa kompanija issiskirsteme... merginos patrauke i kaire, vaikinai i desine lotuliukas.gif mes megickos plaukeme jachta iki sodu- kapitonas buvo labai saunus, uzdejo jaunajai keliaraisti,pagrobe piratai jaunaja lotuliukas.gif ...... ir siaip neleido liudeti... nors mes ten ir taip turejome ka veikti biggrin.gif
na jachta prie pat kranto nepriplauke, tad teko siek tiek bristi ir finale dar merginos gavo gera gabaliuka nakti per miska eiti lotuliukas.gif
na aisku sode- begale zaidimu, torciukas ir visa naktis atviriems pokalbiams...
merginos sake tokio mergvakario niekada gyvenime nepamirs thumbup.gif
na o as laiminga likau, kad mano sesute sio mergvakario irgi nepamirs ir kad buvo lengvai sokiruota ir nustebinta.... drinks_cheers.gif
linkiu visoms merginoms kada nors sudalyvauti tokiame sauniame mergvakaryje... tikrai yta ka atsiminti, ir nereikia tada jokio sokancio berniuko (kai jachtoje turi saunu kapitona, mariakus ir dar piratus lotuliukas.gif )
Atsakyti
Labas vakarėlis.
Merginos šeštadienį einu į mergvakarį ir esu įpareigota nupirkti padorų mergvakarišką tortą,gal galetumėt pasayki kur Kaune galečiau jį nusipirkti.Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukas @ 2006 08 20, 21:17)
Labas vakarėlis.
Merginos  šeštadienį einu į mergvakarį ir esu įpareigota nupirkti padorų mergvakarišką tortą,gal galetumėt pasayki kur Kaune galečiau jį nusipirkti.Ačiū


Nu man sesė mergvakariui tortą parūpino doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man atrodo Elguvoj užsakinėjo (čia Vilniuje), bet dar patikslinsiu....
Ir dar organizuojančioms
Turiu tokį daiktą iš seksšopo, tongue.gif labai tiktų būsimai nuotakai dovanų - visiškai naujas, supakuotas, jei kas susidomėjo parašykit į a.ž.
Atsakyti
as jau dviem mergvakariams ir vienam bernvakarui tortus kaune uzsakinejau is Gulbinienes imones, labai skanus, aisku skonio reikalas bet mes emem jogurtinius tai super ir dabar draugas sako kad labai skanus buvo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galit padeti, norim mergvakariui issinuomuoti buta, bet visi kratosi tokiu merginu baliuku, gal kokius zinote kontaktus, gal paciosk ada nuomavotes, prasau jus pagalbos...
Atsakyti
Paskaičiau, ir šiek tiek nuliūdau, nes man niekas nesurengė mergvakario... o reikėjo... dabar labai gailiuosi.
Na bet nieko, ketvirtadienį eisiu į draugės mergvakarį, tikiuosi gerai praleisiu laika... bigsmile.gif


Atsakyti
Mes irgi prieš savaitėlę atšventėm draugės mergvakarį - šiaip gana toks standartinis buvo, bet svarbiausia, kad visos mergaitės seniai matytos susirinko ir gana linsksmai padūkom thumbup.gif
O šiaip tai programoj buvo limuzinas, gamta, kazino, įvairios užduotėlės ir klubas. Kazino labai linskmai praleidom laiką (tipo būsimą vyrą pralošinėjom) - davė mums VIP salytę, mokino žaist black jack'ą ir ruletę, nemokamai žetonų davė, šokinėjo apie mus ir t.t. biggrin.gif tai mums baisia patiko, vietoj planuotos valandos - net po 2h nenorėjom išeit...
Klube buvom torčiuką TĄ užsisakę, tai jau taaaaip tikroviškai padarė, kad net gaila pjaut buvo biggrin.gif
Šiaip viskas tikrai buvo super duper, tik kad laiko viskam truko, visur velavom ir visu zaidimu, uzduociu neivykdem... Na kai linksma, tai ir laikas ziauriai lekia bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos HELP!!!!!!!!!!!!

Gal galetumete atsiusti mergvakariui skirto laikrascio pavyzdi?Noriu draugei padaryti, bet truksta ideju.

Dekoju

zaniux@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Zane @ 2006 08 25, 13:13)
Merginos HELP!!!!!!!!!!!!

Gal galetumete atsiusti mergvakariui skirto laikrascio pavyzdi?Noriu draugei padaryti, bet truksta ideju.

Dekoju

zaniux@gmail.com


geras !!!! pirma karta girdziu apie toki laikrastuka g.gif
dazniausiai daromos priesaikos ir diplomai..... o laikrastukas buna per vestuves.... tarkim i vestuvini laikrastuka net idejau kelias nuotraukas is mergvakario ir bernvakario ir pan.....
gera ideja !!!!! kai parasysi, duok zinoti, idomu bus pasiziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergyckos,

Gal kas turite ideju, ka uzrasyt ant maikutes mergvakario proga.
Tokiu uzrasu kaip (zr. zemiau) nebesiulyti:

1. priekyje maniškio nuotrauka, o ant nugaros užrašė, GERIAU PRIE ŠIRDIES NEGU ANT KUPROS.
2. "už 36 val išteku... dar gali išgelbėti" – uzrasas ant masinos
3. Priekis - "Nenoriu likti senmerge..." nugara - "Ieskau vaikino - 1979 m. visi privalumai, rieses kokybe, pigaus nesiulyti"
4. dar savaitė ir aš jau nebe –aitė
5. 'siandien mano paskutinis sansas pakabinti tave
6. (WIFE- washing, ironing, fucking etc)
7. Nori manes? Stok i eile
8. Priekyje – Pagauk, kol gali
Gale – Deadline 2006 09 15

Dekoju


Atsakyti
Man panos padare toki uzrasa:
Priekyje - pabuciuok kol gali
Nugaroje - paskutini karta dovanoju bucinius kitiems vyrams

Patikekit, klube laisvai vaiksciot negalejau lotuliukas.gif

O draugei dareme tokius:
priekyje - Nori manes?
nugaroje - deja, as isteku
Atsakyti