Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kiek laiko galima duoti Sedatif
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas vaikų gydytojai > Vaistai
Linetė
Laba diena,
Mūsų dviejų metų dukrytė, labai nerami, bet tokia buvo nuo gimimo. Ji labai sunkiai užmiega, tai mūsų pediatrė paskyrė Melisal sirupą, po jo vaikas būdavo toks apsvaigęs, bet vis tiek labai sunkiai užmigdavo, tai viena vaistininkė patarė pabandyti Sedatif, sakė kai kuriems vaikams jis geriau tinka nei Melisalas. Taigi pabandėme duoti Sedatif. Prieš pietų miegą duodu sučiulpti pusė tabletėlės, o prieš naktį visą tabletę. Jau po 4 parų vaikas aprimo, pradėjo mažiau verkti prieš miegą, pati įlipa į lovą, ko anksčiau nebūdavo, užmiega per pusvalandį kai reikėdavo, kad užmigtų valandos ar dviejų. Paklausiau pediatrės kiek laiko juos galima naudoti, tai sakė kiek norit. Toks atsakymas man nesuprantamas g.gif Aš norėčiau paklausti jūsų nuomonės, ar galima tuos vaistukus naudoti ilgesnį laiką, na pav. dabar pradėjo dygti iškart du krūminiai dantys, dukra kaprizinga, ištisai keliasi nakti, tai vaistus manau ir toliau teks duoti. Jau juos naudojam daugiau kaip dvi savaites. Ar nepakenks vaikui jei vaistukus duosim tol kol sudygs dantys, nes pastebėjom, kad ji labai jautri skausmui ir dygstant dantims labai jautriai miega. Neurologai jokių bėdų neranda, sakė labai jautri ir viskas. Kiek laiko mes galime naudoti Sedatif ?

Labai dėkoju už atsakymą
Pediatrė Virginija
Sedatif- tai homeopatinis vaistasir jį galima vartoti ilgą laiką- mėnesį ir ilgiau. Tačiau mažus vaikus prie medikamentų, kad ir homeopatinių pratinti nereikėtų. Todėl vartokite su pertraukomis, pagal reikalą ( kada dygsta dantukai ar šiaip negaluoja). heart.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.