Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

Vaistai Umckalor... Ar tikrai juos galima vartoti kudikiams?

Mano suneliui 4 men. Pries menesi kreipemes i gydytoja del slogos. Ji patare plauti nosyte su Sterimar, taciau sloga nepraejo. Isskyros dabar geltonos spalvos, lyg butu sinusitas. Vel kreipemes i poliklinika. Gydytoja paskyre nuo persalimo Umckalor laselius. Taciau perskaiciusi anotacija nustebau:

DOZAVIMAS, VARTOJIMAS: Jaunesniems kaip 6 metų vaikams reikia vartoti po 5 - 10 lašų 3 kartus per dieną.

KONTRAINDIKACIJOS: Preparato nerekomenduojama vartoti nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims;

Tai jei as vaika maitinu krutimi, tai man tu vaistu vartoti negalima, o jam duoti galima. Tai ar tikrai juos galima vartoti kudikiams? Patarkite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lee: 21 rugsėjo 2004 - 11:51
paklausk kitos gydytojos, kad ir siame forume smile.gif
mano pirmai dukrai kai buvo keli men. tokia ziople buvo prirasius vaistu kur tik nuo 3m. ohmy.gif gerai, kad vaistininke pastebejo, tai net nepirkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kendi: 21 rugsėjo 2004 - 12:53
Na del to, kad nerekomenduojama vaisto vartoti maitinancioms krutimi moterims, nereiskia kad jo negalima kudikiams. Juk jei vaista gers mama, vaikas jo gaus tada, kai vaistas jam nereikalingas, t.y. kai jis neserga. O jeigu vaikutis serga, tuo atveju vaistukas jam butinas.
Butent siuos vaistukus ir mums rekomendavo gydytoja, kai lialkai skaudejo gerkle ir ji krenkste. Tada jai buvo 9 menesiai. Kiek pamenu gerem po 2 lasiukus kelis kart dienoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi: 21 rugsėjo 2004 - 12:59
ir mes gerem,tada mums buvo 7men.
Atsakyti
Ir mes gerem, mums sake kad tai yra naturalus antibiotikas, homeopatinis vaistas nuo uzdegimu! Kadangi 2.gif turejo 39t tai buvo tikrai geriau negu antibiotikai smile.gif
Atsakyti
Mes irgi jau gėrėm būdamos 2 mėn.
Atsakyti
maniskis gere budamas 6 men. po viena lasiuka viena kart dienoj.
Atsakyti
Visas umckalor blogumas tai kad yra alhogolio, bet siaip jie labai geri smile.gif Jeigu kieno vaikai daznai serga-pabandykit. Homeopatinis vaistas, bet rezultatas uztikrintas!
Atsakyti
Mums gydytoja gripo profilaktikai pasiule sugerti siu vaistuku kursa, bet mano mazoji labai isranki skoniui. Pvz. kiddi vitaminu negerdavo, zuvies tauku irgi neikisi. Kadangi visi tei vaistukai nepigus, gal kas geret, ar vaikuciams davet, kurie ju skaniausi?
Atsakyti
Influcidas yra toks beskonis. Kaip kreida.
Atsakyti
Maniskes influcida be problemu geria. Bet perku butinai tabletes, o ne skysta forma, nes ten su daug alkoholio.
Atsakyti
Mano vaikis irgi profilaktiskai geria influcida,ir jam jis patinka biggrin.gif geria noriai
Atsakyti