Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

QUOTE(deimantech @ 2009 04 16, 11:40)


INFLUCID ir UMCHALOR turi būti vartojami tik pasireiškus ligos simptomams ir ypatingai dažnai.


Kaip suprast ypatingai daznai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugi @ 2009 04 16, 18:11)
Kaip suprast ypatingai daznai blush2.gif


Taigi poto iš karto parašiau, jog kai tik pastebimi pirmieji simptomai homeopatinių vaistų tinkamą dozę (nurodyta pagal amžių info lapelyje) reikia duoti kas 15 minučių (pusdienį kokį), vėliau kas valandą 4 dienas.

Jau dabar galiu parašyti, jog mano mergaitė beveik pasveiko per keias dienas. Temperatūra buvo pakius tik pirmąjį rytą (užvakar), o dabar tik biški slogytė beliko 4u.gif

Tikrai patariu nusipirkti mano minėtą knygą. Maža knygelė, bet daug naudingos informacijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimantech: 16 balandžio 2009 - 19:58
QUOTE(deimantech @ 2009 04 16, 21:57)
Taigi poto iš karto parašiau, jog kai tik pastebimi pirmieji simptomai homeopatinių vaistų tinkamą dozę (nurodyta pagal amžių info lapelyje) reikia duoti kas 15 minučių (pusdienį kokį), vėliau kas valandą 4 dienas.

Jau dabar galiu parašyti, jog mano mergaitė beveik pasveiko per keias dienas. Temperatūra buvo pakius tik pirmąjį rytą (užvakar), o dabar tik biški slogytė beliko  4u.gif

Tikrai patariu nusipirkti mano minėtą knygą. Maža knygelė, bet daug naudingos informacijos  smile.gif


Labai gerai knygutė "Vaikų imuniteto stiprinimo ABC". Turiu elektroninę versiją, pirkau internete. Esant reikalui pasiskaitau, ar šeip jei primirštu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena!

Gal galit patart...
1m.ir 9men. dukryte bandom atiduot i darzeli, po 1,5 sav. ausu uzdegimas (antibiotikai), dar 3 dienos einam - raudona gerkle ir temperatura. Daktare vel israse antibiotikus, bet bet nepaklausem - padejo AFLUBIN.
Dabar galvoju duot jai AFLUBINO profilaktiskai 3 sav. (taip ten parasyta).
Kaip jus galvojat, ar verta? gal kas bande?

Is anksto dekui...
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2009 07 28, 15:53)
Labai gerai knygutė "Vaikų imuniteto stiprinimo ABC". Turiu elektroninę versiją, pirkau internete. Esant reikalui pasiskaitau, ar šeip jei primirštu 4u.gif


O kokiame psl. radote šią knygutę? Kažkaip niekaip neatrandu... Būčiau dėkinga už informaciją... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimantech @ 2009 04 16, 20:57)
Taigi poto iš karto parašiau, jog kai tik pastebimi pirmieji simptomai homeopatinių vaistų tinkamą dozę (nurodyta pagal amžių info lapelyje) reikia duoti kas 15 minučių (pusdienį kokį), vėliau kas valandą 4 dienas.

Jau dabar galiu parašyti, jog mano mergaitė beveik pasveiko per keias dienas. Temperatūra buvo pakius tik pirmąjį rytą (užvakar), o dabar tik biški slogytė beliko  4u.gif

Tikrai patariu nusipirkti mano minėtą knygą. Maža knygelė, bet daug naudingos informacijos  smile.gif

O tai kaip su tuo informaciniu lapeliu? Umckalor raso, kad tris kartus dienoj reikia duot blink.gif unsure.gif . Tai ka, nepaisyti to? Duoti kas 15 min? unsure.gif
Beje, gal jus zinote ka nors apie ta dozavima po valgio ir pries? O jei apetitas dinges ir vaikas visa diena tik geria? Keip tada duot?
Atsakyti
Va dabar aš pasimečiau ir nežinau ar verta tą umckalorą pirkt g.gif . Mano vyrukas nuo pirmadienio serga, viskas jau būtų neblogai, bet kartais labai pakosti negražiai. O čia mamytės rašo, kad duoda tik pačioj ligos pradžioj. Gydytoja pas kurią buvom išrašė maniškiui tų vaistukų ir sakė, kad gert reikia "ant tuščio skrandžio" po 5lašiukus 3kart per dieną.
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2009 10 16, 21:36)
Va dabar aš pasimečiau ir nežinau ar verta tą umckalorą pirkt g.gif . Mano vyrukas nuo pirmadienio serga, viskas jau būtų neblogai, bet kartais labai pakosti negražiai. O čia mamytės rašo, kad duoda tik pačioj ligos pradžioj. Gydytoja pas kurią buvom išrašė maniškiui tų  vaistukų ir sakė, kad gert reikia "ant tuščio skrandžio" po 5lašiukus 3kart per dieną.

Cia gryna zole. 100 proc. homeopatas. Tikrai galima duot ir ligai isivaziavus, ir pabaigoj. Juk ir parasyta, kad nei perdozavimo atveju nei salutinio poveikio nebuvo pastebeta dar.
Na taip, iseina kad ant tuscio, nes raso arba pusvalandis po valgio ar pusvalandis pries... Bet kaip cia kitos raso, kad kas 15 min, man abejotina biski. Gal cia kitus vaistus turima omeny?
Pas mus jau siandien ligos simptomu nebematyt, bet vis vien dar dienele kita duosiu...
Atsakyti
Umcaloras yra visai ne homeopatinis, o žolinis preparatas. Vartojamas kaip natūralus žolinis antibiotikas. Nuo jo sėkmingai gali išbert, nes populiariai sakant t.y. koncentruota žolės ištrauka. Ir jo naudot kas 15 min. nereik, nes padauginsit.

Aflubinas yra homeopatinis. Jame veikliosios medžiagos praktiškai nėra arba yra pačios mažiausios dozės. Kas 15 min. ligos pradžioj yra vartojami homeopatiniai preparatai. Vėliau būklei pagerėjus retinama. Jei efekto nėra, homeopatinį vaistą reikia keisti.

Umcaloras ir Aflubinas gali būti sėkmingai naudojami kartu (darant pertrauką tarp jų, ta prasme išgert ne kartu).
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 10 18, 12:04)
Umcaloras yra visai ne homeopatinis, o žolinis preparatas. Vartojamas kaip natūralus žolinis antibiotikas. Nuo jo sėkmingai gali išbert, nes populiariai sakant t.y. koncentruota žolės ištrauka. Ir jo naudot kas 15 min. nereik, nes padauginsit.

Aflubinas yra homeopatinis. Jame veikliosios medžiagos praktiškai nėra arba yra pačios mažiausios dozės. Kas 15 min. ligos pradžioj yra vartojami homeopatiniai preparatai. Vėliau būklei pagerėjus retinama. Jei efekto nėra, homeopatinį vaistą reikia keisti.

Umcaloras ir Aflubinas gali būti sėkmingai naudojami kartu (darant pertrauką tarp jų, ta prasme išgert ne kartu).

Tai ar zolinis nera homeopatinis? Na, man gydytoja musu sake, kad jis homeopatinis. As suprantu, kad homeopatiniai vaistai yra is naturaliu medziagu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 10 18, 21:51)
Tai ar zolinis nera homeopatinis? Na, man gydytoja musu sake, kad jis homeopatinis. As suprantu, kad homeopatiniai vaistai yra is naturaliu medziagu... blush2.gif

Ne, tai visai skirtingi dalykai. Taip tiek žoliniai, tiek homeopatiniai galima sakyti, kad iš natūralių medžiagų (bet homeopatiniai ne visada). Žolės pačios turi, sakykim, dezinfekuojantį, raminantį, ar stimuliuojantį ar dar kokį kitokį poveikį. Tuo tarpu homeopatiniai vaistukai (jai tinkamai parinkti) trumpam sukelia panašų poveikį kaip liga ir taip suaktyvina organizmo atsakomają reakciją. Sukėlus tokią atsakomąją reakciją įveikiama ir liga. Čia aš aišku labai "grubiai". Kam įdomus toks gydymas yra šiame skyrelyje tema apie homeopatiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 19 spalio 2009 - 07:58
Iš visų išvardintų priemonių, mums labiausiai Umckalor tinka. Ligoninėj patarė viena mama man. Mano pediatrė niekada nepasiūlė šio dalyko. Umckalor mano vaikui labai veiskmingas, dabar jei tik kokia problema su gerkle/nosim, pradedam vartot, tai vaikui nors nebekyla tempera iki 39-40. Ir tikrai daug greičiau ir lengviau perserga. Bet kaip nebūtų keista, ne visiems vaikams toks pat poveikis pasireiskia, mano draugės vaikams visai neveiskmingas. Mums pvz. influcid jokio poveikio nepadarė.
Atsakyti