Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

Nusipirkau Influcido lašiukus, bet ten parašyta, kad vaikams negalima doh.gif
Vaistininkei sakiau, kad vaikui 7 mėn. tai ji man juos ir davė g.gif

Jei galima, tai kiek vartoti tokiam kleckui? taip kaip parašyta po 10 lašų?

Atsakyti
galima,as daviau pernai ziema,gydytoja rekomendavo..as daviau 5 lasiukus
Atsakyti
Profilaktiskai duodu aflubin,tik neskanus sitie. Gal kiti ne tokie?
Atsakyti
ar influcidas ir aflubinas taip pat veikia? daktare sake pagerti aflubina nuo virusu, bet pasiziurejau, kad aflubinas baigesi, bet turim nemazai influcid tabletyciu. tai ir galvoju ar galiu duoti tabletyciu paciulpti vietoj aflubino? ar jos irgi uzmusineja virusus?
Atsakyti
israse daktare mum aflubin. paragavau, vos nesusivemiau. pora kartu daviau dukrytei, abu kartus apsiverke. Prisiminiau kad kazkur skaiciau, kad homeopatiniai vaistai visi yra su spiritu. Tada paskaiciau sudeti - 43% alkoholio!!! Juk tai lygu degtinei. Paragavau ta "kudikio" doze - 5 lasiukus, nu zinokit jausmas kaip stopke isgerus, uzsikast norejau doh.gif man kazkokia pieva kad tokius vaistus kudikiam ir vaikam rekomenduoja schmoll.gif gal tai naujove, kuri man nepriimtina schmoll.gif Geriau jau mes avieciu, liepziedziu ar dar kokios arbatos pagersim cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maidala: 08 lapkričio 2010 - 18:18
na 5 lasiukai tikrai ne stopke lotuliukas.gif
cia jau skonio reikalas ar avietes ar aflubinas ar dar koks s....
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 11 08, 21:42)
na 5 lasiukai tikrai ne stopke lotuliukas.gif
cia jau skonio reikalas ar avietes ar aflubinas ar dar koks s....

nu sakyciau uogos laabai skiriasi nuo degtines biggrin.gif
Atsakyti
tai kaip tada geriat vaistus?pvz umkcalor irgi alkoholio pagrindu g.gif ..bet geras naturalus antibiotikas...
cia jau matyt skonio reikalas...as renkuosi kelis lasus to vadinamo alkoholio,o ne liga... mirksiukas.gif
kad vat tos avietes taip saugotu profilaktiskai nuo ligu..zinoma gertume avietes..bet taip deja nera.,..
dar kai vaikas namie,gali kazkiek nusaugot..o kai lanko kolektyva...nelabai kas ir apsaugo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jalka: 09 lapkričio 2010 - 09:29
nusipirkom hedelix sirupo, jis be alkoholio. Ir parasyta, kad tinkamass kudikiams, nes sudetyje nera alkoholio. Tai va ir nesuprantu kodel ant aflubin raso kad kudikiams tinka schmoll.gif
man atrodo kad homeopatija ant bangos dabar, anksciau juk tik specialiose vaistinese homeopatinius vaistus pardavinedavo. o dabar jau daktarai israso juos, reklamuojami jie per telika, kiekvienoj vaistinej ju pilna. ar tik nebus cia intensyviai brukamas produktas, kazkam nesantis didelius pinigus g.gif
Atsakyti
manau tinka todel,kad keli lasai itakos neturi..jei turetu,manau nebutu tinkami... mirksiukas.gif
kartais juokinga daros del mamu ''isgasciu''bijokit visko-darzoviu,jos uzkrestos nitratais,vaiku tyreliu,uztersto oro..
nevalgyk ,negerk, negyvenk vadinas... doh.gif

visi mes turim savo nuomuone,vienam pasitvirtina skiepai nuo persalimu,kitam avieciu arbata..treciam influcid ar aflubin..gyveni ,mokaisi,atsirenki..gi niekas nebruka per prievarta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jalka: 09 lapkričio 2010 - 10:31
per prievarta kaip ir nebruka, bet kai daktare israso tokius vaistus tai nzn ar cia ne brukimas.. o kad kiekvienas atsirenka kas jam tinkama pilnai sutinku, todel ir parasiau savo nuomone, kad man jau geriau zoleliu prepatai nei spiritiniai homeopatinia vaistai wink.gif
Atsakyti
musu ligos-tik anginos..tai dazniausiai gaunam antibiotikus..
daktare niekad nesiule jokiu homeopatiniu preparatu g.gif g.gif pati pradejau dometis,gal ka atrasciau tinkamo,be chemijos...kol kas deja..nieko verysad.gif
Atsakyti