Įkraunama...
Įkraunama...

Influcid, umcalor, aflubin

umcalor yra vaistas o ne imuninteta stiprinanti priemone..
tai homeopatinis antibiotikas...
Atsakyti
Maniškė umcalor gėrė, kai buvo ~10mėn. Buvo sloga ir dažnokai kosėjo.
Atsakyti
na a sdar apie umcalora. tai kaip ji girdyti? ar tinka. ?
sendien mergaitei raudona gerklyte ir slogyte jau po biskiuka atsiranda g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 01 10, 15:38)
na a sdar apie umcalora.  tai kaip ji girdyti? ar  tinka. ?
  sendien mergaitei raudona gerklyte  ir slogyte jau po biskiuka atsiranda  g.gif
    4u.gif


cia is is sios nuorodos http://www.homeopath...111133507_1.pdf
Kaip aš vartoju Umckalor?
�� Smūginė dozė:
�� Iki 6 metų – 5-10 lašų: I para-2val. kas 0,5val.
II para – kas 2 val.
Vėliau tęsti kol išnyks simptomai ir dar 2-3 paras.
�� 6-12 metų – 10-20 lašų: vartojimo principas tas pats
�� 12 m. ir suaugusiems – 20-30 lašų.
�� Umckalor vartojimo pradžioje vartodavau net dvigubai
didesnes dozes:
iki 6 mėn. 10 lašų
6 mėn. – 6 metai 20 lašų
6 m. – 12 m. 20-30 lašų
�� Jokio pašalinio poveikio nestebėta.

Gydytoja I.Čyvienė akcentuoja, kad UMCKALOR labai efektyvus peršalimo ligų pradinėje stadijoje, tik pasireiškus pirmiesiems ligos simptomams. Ypač veiksmingos šio vaisto „smūginės“ dozės – kai pirmas kelias paras vaistas duodamas kas dvi valandas (vienkartinės dozės skirtingos vaikams ir suaugusiems).

http://sveikata.dien...persalus-253790
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2012 01 10, 14:38)
na a sdar apie umcalora.  tai kaip ji girdyti? ar  tinka. ?
  sendien mergaitei raudona gerklyte  ir slogyte jau po biskiuka atsiranda  g.gif
    4u.gif

aš nežinau kokio amžiaus jūsų mergytė. Lašiukų skaičių turėtų jūsų gydytoja pasakyt. Aš ir kažkaip bijojau saviškei duot,kai perskaičiau info lapelį,bet daktarė kažkaip pagal mažės amžiu paskyrė mažiau lašiukų. Nes info lapely nėra parašyta po kiek lašiukų mažyliam gert. Kas dėl skonio, lb bjaurūs vaistai. Kiek pamenu kvapas trenkia spiritu,bet ką padarysi. Jei reikia,tai reikia. Mes į šaukštuką sulašindavom kiek reik lašiukų,tada įpildavom kelis lašelius vandens ir sugirdydavom(būdavo gražiai,būdavo ir per prievartą. Gaila vaiko,bet nieko nepadarysi) ir iškart dar duodavom truputį vandenuko atsigert. Tik jau nepamenu ar prieš,ar po valgio. Pasikonsultuokit su gydytoja. Sveikatytės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2012 01 10, 16:46)
cia is is sios nuorodos

aciu labai uz info , na jau nuo ryto netaip girdau. bet dabar imsimes smugines dozes. tik kazin ar nebus jau per velu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 18 kovo 2012 - 00:15
Mano sloguoja jau savaite. Gydytoja isvis issireiske kai nuvykom "ko namie pati negydai" blink.gif Tai savaite lasinau jos israsytus vaistus, vakar paumejus ligai pati vaistinej nusipirkau umckalor ir purskala i nosi. Kolkas pagerejimo ner verysad.gif Abi kankinames be miego, sloguojam ir paverkiam kartu verysad.gif
Atsakyti
mu sirgi umkaloras neisgelbejo,po keturiu dienu gerimo, prasidejo dusulio priepuolis o poto slapias sunkus kosuly skuris tesiasi ir sendien ir niekur nesitraukia .
Atsakyti
man umcalor puikus vaistas-ypac ligos pradzioje...tos smugines dozes...jei tik laiku spejam-liga neisismarkuoja,pasveikstam greit
Atsakyti
Mano uzkimo ziauriai ir pagerejimo jokio verysad.gif Nebezinau ka daryt.
Atsakyti
aflubinas padeda nuo kosulio ir uzkimimo
Atsakyti
QUOTE(Finka @ 2012 01 19, 13:42)
Mano uzkimo ziauriai ir pagerejimo jokio  verysad.gif  Nebezinau ka daryt.


Jei uzkimimas paumeja vakare, tuomet as influcida duociau 4u.gif
Atsakyti