Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Influcid, umcalor, aflubin
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Lee
Vaistai Umckalor... Ar tikrai juos galima vartoti kudikiams?

Mano suneliui 4 men. Pries menesi kreipemes i gydytoja del slogos. Ji patare plauti nosyte su Sterimar, taciau sloga nepraejo. Isskyros dabar geltonos spalvos, lyg butu sinusitas. Vel kreipemes i poliklinika. Gydytoja paskyre nuo persalimo Umckalor laselius. Taciau perskaiciusi anotacija nustebau:

DOZAVIMAS, VARTOJIMAS: Jaunesniems kaip 6 metų vaikams reikia vartoti po 5 - 10 lašų 3 kartus per dieną.

KONTRAINDIKACIJOS: Preparato nerekomenduojama vartoti nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims;

Tai jei as vaika maitinu krutimi, tai man tu vaistu vartoti negalima, o jam duoti galima. Tai ar tikrai juos galima vartoti kudikiams? Patarkite.
kendi
paklausk kitos gydytojos, kad ir siame forume smile.gif
mano pirmai dukrai kai buvo keli men. tokia ziople buvo prirasius vaistu kur tik nuo 3m. ohmy.gif gerai, kad vaistininke pastebejo, tai net nepirkau
liusi
Na del to, kad nerekomenduojama vaisto vartoti maitinancioms krutimi moterims, nereiskia kad jo negalima kudikiams. Juk jei vaista gers mama, vaikas jo gaus tada, kai vaistas jam nereikalingas, t.y. kai jis neserga. O jeigu vaikutis serga, tuo atveju vaistukas jam butinas.
Butent siuos vaistukus ir mums rekomendavo gydytoja, kai lialkai skaudejo gerkle ir ji krenkste. Tada jai buvo 9 menesiai. Kiek pamenu gerem po 2 lasiukus kelis kart dienoj.
alex
ir mes gerem,tada mums buvo 7men.
lika
Ir mes gerem, mums sake kad tai yra naturalus antibiotikas, homeopatinis vaistas nuo uzdegimu! Kadangi 2.gif turejo 39t tai buvo tikrai geriau negu antibiotikai smile.gif
NOKIA
Mes irgi jau gėrėm būdamos 2 mėn.
jurgitask
maniskis gere budamas 6 men. po viena lasiuka viena kart dienoj.
cherry coke
Visas umckalor blogumas tai kad yra alhogolio, bet siaip jie labai geri smile.gif Jeigu kieno vaikai daznai serga-pabandykit. Homeopatinis vaistas, bet rezultatas uztikrintas!
Ingulė
Mums gydytoja gripo profilaktikai pasiule sugerti siu vaistuku kursa, bet mano mazoji labai isranki skoniui. Pvz. kiddi vitaminu negerdavo, zuvies tauku irgi neikisi. Kadangi visi tei vaistukai nepigus, gal kas geret, ar vaikuciams davet, kurie ju skaniausi?
Venta
Influcidas yra toks beskonis. Kaip kreida.
Ama
Maniskes influcida be problemu geria. Bet perku butinai tabletes, o ne skysta forma, nes ten su daug alkoholio.
ViTuTe
Mano vaikis irgi profilaktiskai geria influcida,ir jam jis patinka biggrin.gif geria noriai
undine
as ir dukrai daznai duodu umcokolora,nes pastoviai sloga turim,o sunui influcido tabletes thumbup.gif ,geriam be problemu..tik ar zinojot mamos kad hemeopatiniai vasitai turi but duodami puse valandos pries maista arba puse val po maisto..tai mus labiausiai ir apsunkina,nes nepamatai tai ta nugriebia tai ta doh.gif ir vel laukt to puses valandos.
babouziuke
Aš irgi dukrai duodu Umcalor'ą, nes mes kaip tik dabar esame peršalę stipriai ir mums jis labai padėjo. Nematau nieko blogo šituose vaistuose ax.gif
bitemajagsm
Tai pasidalinkite patirtimi, kiek laiko jūs gydote vaikus umkaloru ir kada pastebite jo gerąjį poveikį. Mano dukrai nuo penktadienio laikosi temperatūra - nedidelė (37,1; 37,2) tai pakyla, tai visai nebūna. Vakar pradėjom gerti umkalorą, uš ryto temperatūros nebuvo, bet apie pusę dviejų - vėl 37,2. Tai kada jis suveiks pagaliau. Juk ir į lauką norisi.
vaižgantė
Kiek esu savo vaikams davus Umkalor, niekada nesu pastebėjus jokio gydomojo poveikio...
Juodaplauke
QUOTE(cherry coke @ 2004 09 24, 17:35)
Visas umckalor blogumas tai kad yra alhogolio, bet siaip jie labai geri smile.gif Jeigu kieno vaikai daznai serga-pabandykit. Homeopatinis vaistas, bet rezultatas uztikrintas!
*

nesijaudink cia ne tas alkocholis apie kuri galvoji,cia gi augalinis vaistas mirksiukas.gif maniskis irgi gere kai buvo gerklyte skaudejo,nezinau ar padejo,nes nutraukiau jo vartojima,nes maziuka isebre blink.gif
Motina
QUOTE(Juodaplauke @ 2005 06 28, 17:33)
nesijaudink cia ne tas alkocholis apie kuri galvoji,cia gi  augalinis vaistas mirksiukas.gif maniskis irgi gere kai buvo gerklyte skaudejo,nezinau ar padejo,nes nutraukiau jo vartojima,nes maziuka isebre blink.gif
*

Jo, būna vienas alkoholis apie kurį visi galvoja, o kitas augalinis blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tie visi vaistai tuo mane ir "užmuša" - 50 proc. alkoholio doh.gif (mažiausiai mačiau 36 sad.gif )
Tai jei duot ir profilaktikai ir gydymui tai paskaičiuokit kiek per metus vaikutis šnapso stikliukų išgeria blink.gif
Ir natūralus klausimas kyla - ar tai augalų ar alkoholio poveikis g.gif
babouziuke
Nemanau, kad gydytojai skiria šį vaistą mūsų vaikučiams, nes nori juos padaryti alkoholikais g.gif biggrin.gif .
Aš umcalorą naudojau 5 dienas 3 kartus dienoj po 5 lašiukus. Man efektas buvo jau po 3 dienų. Bet jį reikia pradėti gerti, ne kai liga jau yra, bet kai pamatai pirmuosius ligos simptomus.
Estrella...
Apie Umcalor'ą galiu pasakyti,kad vaistai thumbup.gif tik pamatau,kad mano mazgis pradeda sloguoti,iš kart duodu po 5lašiukus du kart į dieną.Šie vaistai mums thumbup.gif tikrai labai padeda.Kam naudoti antibiotikus ,kad galina naudoti žolinius vaistukus thumbup.gif Na jei liga jau rimta,tai Umcaloras jau nepadės schmoll.gif
tauskalyte
gal galit parasyti, kiek kainuoja Umcaloras?

as vakar nusipirkau Influcid tableciu, nes turejom kontakta su sloguojanciu vaikuciu per krikstynas ir duodu sunui paciulpti. sake profilaktiskai galima duoti 2-3 kartus per diena. nors slogos nesimato, bet gal galima dar kokia duoti jam duoti tu tabletyciu? kaip manot? beje, sunui metai ir 5men. be to, viena pazistama sake, kad kai pradejo vaika vesti i darzeli, tai nuolat duodavo tu Influcid tableciu ir nesirgo
vikix
Umcaloras kainuoja apie 17-18 Lt., bet kiekis ten mažas.
Mes duodam jo jei tik pamatom, kad jau nosis užgulus ar sukosti, praeina iš karto. Tik vieną kartą nepadėjo, nes matyt jau buvo vėlu... Dažniausiai geriam 2-3 dienas, po 10 lašiukų 3 kartus per dieną ir to užtenka. Aišku prie to dar visokios naminės gydymo priemonės (daug arbatos "Bronchos", inhaliacijos su eukaliptu, pakaitinam kojytes, įtrinam nugarytę) ir dažniausiai padeda tongue.gif
tauskalyte
aciu vikix uz pasidalinima patirtim. persiskaiciau vaistai.lt apie umckalor ir apie influcid dar karta. tai supratau, kad umckalor daugiau tinka kai kosejama, o kai tik sloga, tai daugiau tinka influcid.... ar teisingai manau?
Ernesta
mes irgi naudojam Umcalorą, bet iš pradžių poveikio nepajutom ,o pasirodo jog ūmiu ligos periodu reikia duoti ne po 7 lašiukus 3 kart dienoje, o po 20 ir tikrai poveikis buvo thumbup.gif , prieš pusantros savaitės Dominykas pradėjo sloguoti, pradėjo karščiuoti, nu viskas galvoju sirgs ir pradėjau duoti po 20 lašiukų nepatikėsit poveikis:super aišku gėrėm daug skysčių: aviečių, liepžiedžių arbatų.
vikix
QUOTE(tauskalyte @ 2005 09 26, 07:28)
aciu vikix uz pasidalinima patirtim. persiskaiciau vaistai.lt apie umckalor ir apie influcid dar karta. tai supratau, kad umckalor daugiau tinka kai kosejama, o kai tik sloga, tai daugiau tinka influcid.... ar teisingai manau?
*

Nu tikrai taip, bet va jeigu jau liga paūmėjustada jau liūdniau verysad.gif
Juodaplauke
ir as ir mano maziukas geriam umcolor arba aflubin jei susirgam,(daznaiusiai sloga,gerkle)kol kas padeda. 4u.gif
vasarėja
gal kas gali parasyti influcid tirpala kaip gerti? po kiek lasu ir kiek kartu?
buteliuka tai radau, o vat anotacija dingo... ax.gif merginai 4 metai.
aciu.
Coca - cola
na kaip tik vartoju influcida tai galiu parasyti 4u.gif umios ligos atveju vartoti po 10 lasu kas valanda,veliau po 10 - 20 lasu 3 kartus per diena, profilaktiskai 10 - 20 lasu 3 kartus per diena. apie amziu nera nei zodelio... vartoti pusvalandis pries valgi arba pusvalandis po, pries nuryjant palaikyti burnoje.
vasarėja
aciu zdurela. 4u.gif smile.gif
Erija
Mes irgi geriam Umcolor, o taip pat yra tonsilgon, jo poveikis irgi toks pat, tik tolsingon mes geriam nuo pat rudens pradzios kasdien po 3 lasiukus profilaktiskai, mums taip viena gydytoja patare, nes tai homeopatinis vaistas, tai nuolat stimuliuoja imunosistema. Kol kas nesergam, tik nzn ar sio vaisto deka
vytule
Mes vartojam Influcid thumbup.gif jeigu tik pas kurį nors šeimos narį yra ligos simptomai pirmieji, visada profilaktiškai išgeriam šių vaistukų. Gydytoja taip pat ir dukrytei rekomendavo, jeigu tik įtariu artėjant ligą duoti profilaktiškai kelis lašiukus.
Jurma
Mano dukrytė gėrė influcid būdama mėnesio. Girdžiau tablėtes ištirpintas MP, prieš maitinimą 20 min. po pusę tabletės tris-keturis kartus dienoje. Ir dabar mažoji sloguoja, vėl gyd. rekomendavo influcid.
ENIGMA
Umcaloras yra natūralus augalinis antibiotikas,
Influcidas stiprina imunitetą, šeip jų paskirtis skiriasi, tad kada geriau vartoti tą ar kitą turėtu patarti daktaras.
Natalėja
Mano berniukui jau šiandien savaitė, kaip laikosi temperatra 37,2, vakarais 37,5, kadangi mūsų gydytoja atostogauja, tai papuolėm pas kitą. J mums prirašė gerti unckalor'ą. Bet jam jokių peršalimo požymių nėr, nei slogos, nei kosulio. Nesuprantu kodėl jo išrašė g.gif Todlė ir pabijojau duoti, o dabar čia paskaičiau, kad jis tinka nuo peršalimo. O jo mums kaip ir nėr. Jei būtų, tai manu per savaitę išlystu kokia sloga o dabar nieko. Nebežinau ką ir daryti g.gif
Dukra
Mes visalaik gerdavom umkalor, bet pamanem kad eile metu gal reiktu pakeisti, nors vaistinej sake kad organizmas prie augaliniu preparatu nepripranta, tai dabar jei sirguliuoda geriam aflubina, jis ir pigesnis, tai jei reikia geriam visa seima 4u.gif
Tarškutė
Namų vaistinėlėj turim visus tris ax.gif Šiemet geriam aflubiną smile.gif Nor vaikams skaniausias - influcidas smile.gif
..vijana..
As tai dazniausiai vartoju influcido tabletes, kai tik kuris nors vaikiukas man pradeda, tai ir kitam suduodu, rezultatas thumbup.gif garantuotas(ben jau musu atvejeis).
o vaikai laukia issizioje kad gaus vaistuku smile.gif
gudytejol
sunui penki metai ir pirmas ligos dienas duodu kas dvi val po10 lasu,taip kokias dvi dienas,o paskui tris kartus per diena po 10 lasu,ir paskutiniu metu neblogai mes su juo issigydom,tai nereikia tu baisiuju antibiotiku doh.gif
meduka
QUOTE(gudytejol @ 2007 04 19, 08:25)
sunui penki metai ir pirmas ligos dienas duodu kas dvi val po10 lasu,taip kokias dvi dienas,o paskui tris kartus per diena po 10 lasu,ir paskutiniu metu neblogai mes su juo issigydom,tai nereikia tu baisiuju antibiotiku  doh.gif
*

O su kuriais vaistais? ax.gif
Ikulia
QUOTE(Crazy @ 2007 03 03, 19:51)
Namų vaistinėlėj turim visus tris ax.gif Šiemet geriam aflubiną smile.gif Nor vaikams skaniausias - influcidas smile.gif
*

mes irgi turim visus. bet daktare siulo umckalor dazniausiai ir aflubin.
Dovistoma
Visada namie turime UMCKALOR, bet kiek jis padeda - tai diskutuotinas reikalas - nesuprantu nuo ko praeina simptomai ar nuo umckaloro, ar dėl to, kad turi praeiti g.gif Manau, kad jau reikia keisti...Apie INFLUCIDĄ iš asmeninės patirties galiu pasakyti tą patį .. smile.gif
Dabar galvoju, kad reiks pabandyti aflubiną ax.gif
ringa
Ir pati vartoju ir vaikams duodu. Veiksmingi visi, tik reikia griežtai laikytis nurodymų dėl vartojimo. Kai vienas vaikis suserga, infliucidą gauna abu, tik dozės skirtingos. Ir dažniausiai antrasis neužsikrečia.
krizzzta
mano mergytei treji ir darzeli lanko, tai ateina ruduo ir mes visa rudeni sergam. jei prasideda nuo slogos ir net nekosti tai pasibaigia tikrai negerai, taipnet ir ligoninej gulejom kaip greit paprastas persalimas i plauciu uzdegima peraugo. dabar kai tik koks snarglys islenda ar uzkimus pabunda iskart umkalora duodu ir taip jau 4 men per visas gripo epidemijas dar nesilankem pas gydytoja rolleyes.gif
kaip as tuo dziaugiuosi mirksiukas.gif
gabvidas
mūsų namų vaistinėlėje taip pat yra pabuvoję visi trys ir visi neblogi.Vaikų gydytoja dažniausiai siūlo Umckalora,bet man labiau patinka(tiksliau vaikams) Influcidas nes skanesni.
Aprile
QUOTE(gudytejol @ 2007 04 19, 07:25)
sunui penki metai ir pirmas ligos dienas duodu kas dvi val po10 lasu,taip kokias dvi dienas,o paskui tris kartus per diena po 10 lasu,ir paskutiniu metu neblogai mes su juo issigydom,tai nereikia tu baisiuju antibiotiku  doh.gif
*

Lygiai taip pat elgiuosi ir galiu pasakyti užkertam kelią ligai thumbup.gif Mes naudojam Umcalorą ax.gif brangus vaistas, bet labai efektingas. Tiktai reik pastebėt pradžių pradžią, kai ligelė dar tik kybo ore biggrin.gif
Florena
Mano suneliui jau 6 metai,jei pradeda skaudeti gerkle mes is kart geriam Umkalora,mums labai jis padeda.
Dykuma5
Šį kartą suspėjau ligai užbėgti už akių [na, kai spėji su pirmais simptomais ir nespėja užkilti temperatūra] - per šventes vaikas pradėjo nekaip jaustis - paraudo gerklė, lyg ir tempė pradėjo kilti - iš karto pradėjau lašinti Umkcalor. Suspėjau antibiotikų neprireikė ir jau sveiki esam.
Kleckutė
Mes naudojam Influcidą. Dukrai duodu tebletes, o sūnutis gauna lašiukus, jis mums thumbup.gif . Nors turim ir Umkalorą.
davara
Influcidą geriam nuo pirmųjų mėnesių thumbup.gif Man pačiai jis nepakeičiamas vaistas, nes anksčiau ištisai sirgdavau sloga. Dvi savaites sloguodavau, dvi savaites- ne. Ir taip nuo rudens iki pavasario doh.gif Naudodama Influcidą sergu tik kartą ar du per metus. thumbup.gif
cutka
O kiek laiko profilaktiskai galima naudoti pvz. Influcida? ar tik tada kai jau atrodo,kad gali buti bedos? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.