Įkraunama...
Įkraunama...

Internetas, televizija.

Televizija- VIASAT, o internetas Erdvių ax.gif
Pradžioje įsigijom tą Bitės mobilųjį, tai ojojoj doh.gif Greitis minimalus, puslapius vos varto... tiesa, tuo metu nė vienas tiekėjas nesiūlė didesnio greičio doh.gif Bet tikėjausi, kad Bitė gal greičiau pagerins ryšį, nei, pvz Teo, be to, Bitės ir sąlygos geresnės. Deja, kol kas pokyčių jokių... Todėl, kai tik erdvės pradėjo tiekti mūsų pusėje, iškart juos užsisakėm ir dabar problemų nebėra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tabletė @ 2009 07 28, 18:38)
O kuo GALA nepatinka?  g.gif



Realiai GALA dar yra nevisiskai pilnavertis produktas, ji dar tik testavimo stadijoje, o jau kiek laiko siuloma vartotojams. (draugas teo dirba). kiek pazistamu yra mineje, tai irgi pasitaiko ivairiu neslandumu.

viasat gal ir ne pats idealiausias variantas, bet kolkas kito priimtino varianto dar neradom.
Atsakyti
as irgi noreciau pasidometi, gal kas gali patart, koki interneta geriausia rinktis, ir greicio ir pinigu atzvilgiu kad geras butu smile.gif o ar geriau mobilu interneta rinktis ?
Atsakyti
smile.gif+2009 09 10, 15:52-->
QUOTE(saulute smile.gif @ 2009 09 10, 15:52)
as irgi noreciau pasidometi, gal kas gali patart, koki interneta geriausia rinktis, ir greicio ir pinigu atzvilgiu kad geras butu  smile.gif  o ar geriau mobilu interneta rinktis ?

Naudojuos vodafone mobile conect, suteikia 10GB duomenu per menesi ir jei ka nors nori siusti tai +10lt/men ir nuo 24:00 iki 8:00 neskaiciuoja duomemu kiekio.
Bet atvirai pasakius laukiu kuomet baigsis sutartis ir keliausiu i Mezon - po truputi arteja prie musu namu jau padengimas smile.gif
Atsakyti
Mes gyvenam netaip toli nuo miesto tik 7 km, o su internetu irgi problemos, esam isivede Erdviu interneta- tai laukiu laukiu kada baigsis sutartis, vis pasiieskau naujo ,bet ziuriu ,kad nebus ka rinktis..... doh.gif
Atsakyti
mes naudojames bites vodafonu.. greitis daeina iki 5 mbps.. paprastai laikos nuo 1 iki 2 mbps... visishkai pakanka ir narsymui ir viskam.. filmu aishq nepompoju - ne prie sirdies man tai.. po keletos menesiu baigsis sutartis - isbandysiu Mezona.. tada spersiu ar likt su bite ar pereiti prie wimax'o..
Atsakyti
mes turime gala tv ir erdviu interneta, kadangi telefono linija buvo uz 400-500metru tai teo nenorejo mum jos atvest ir zebros internetas nuplauke, tad pasirinkome erdves ir siaip nesigailime kolkas. kas del galos tai buna kartais kelias sekundes dingsta vaizdas, bet tai tik keliom sekundem, bet uztad kaina priimtina
Atsakyti
turime "erdviu" interneta, letas ir tas letumas kainuoja 39 lt per menesi
Atsakyti
pas mus yra speednet internetas...greitis gal ir nieko, bet daznai nesklandumu pilna o ir kaina man atrodo nevisai pigiausia... uz vidutini plana 49 lt
o TV VDnetas...na cia tai "provalas"... tik lietus uz lango ir prasideda nesamones...trikdziai..vaizdo iskraipymas...
o ir siaip su kaimynais pastebejome, kad lyg sniegelis per ekrana eina...
g.gif
Labai buvau patenkinta Vinita, kai gyvenome kitame bute, tan buvo...tai kol as prie siu nesamoniu pripratau...gaila kad musu rajone nera Vinitos..iskarto pasikeisciau tuos a lia tiekejus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 19 spalio 2009 - 09:47
Sveiki, as su tokiu klausimu. Jei as noriu kad man rodytu tik tuos standartinius lietuviskus kanalus, jokiu ten tv1000 ir t.t. vistiek kazkokia antena reikalinga ? as paslauga kazkokia uzsisakinet? nuosavam name , 20km uz miesto
televizoriuj yra dvb-t ir dvb-c.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Knowing: 17 gruodžio 2009 - 23:39
QUOTE(Knowing @ 2009 12 18, 00:31)
Sveiki, as su tokiu klausimu. Jei as noriu kad man rodytu tik tuos standartinius  lietuviskus kanalus, jokiu ten tv1000 ir t.t. vistiek kazkokia antena reikalinga ? as paslauga kazkokia uzsisakinet? nuosavam name , 20km uz miesto
televizoriuj yra dvb-t ir dvb-c.

Jei nemokamus skaitmeninius kanalus, jokiu uzsakinejimu, uztenka paprastos antenos lauke ir priedelio va pvz http://dvb-t.lrytas.lt/ jis jei neklystu ten apie 200lt kainuoja ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2009 12 18, 01:31)
Sveiki, as su tokiu klausimu. Jei as noriu kad man rodytu tik tuos standartinius  lietuviskus kanalus, jokiu ten tv1000 ir t.t. vistiek kazkokia antena reikalinga ? as paslauga kazkokia uzsisakinet? nuosavam name , 20km uz miesto
televizoriuj yra dvb-t ir dvb-c.

Jei televizoriuje yra imontuotas DVB-T tiuneris tai reikia tik nuskanuoti (susigaudyti) kanalus ir bus viso 14 free kanalu ,jei yra lauko antena ,geriau jei butu logoperiodine.
http://www.erksa.lt/...55b7e1f4bebc24e
O kokia tai priklauso nuo vietoves ir reikiamo signalo stiprumo .
Atsakyti