Įkraunama...
Įkraunama...

Internetas, televizija.

nu ziuresim ka mums pasakys, na bent jau tegu neta iveda, jei jausu televizija bsu sunku - pirkism "bliuda" g.gif
Atsakyti
Anksciau naudojausi analogine orine TV, bevieliu BITE inetu , dabar perejau prie skaitmenines GALA TV ir MEZON inetu - esu labai patenkintas.. Lekste beje irgi yra - bet nepamenu kada paskutini karta buvau ijunges..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 06 02, 13:45)
Anksciau naudojausi analogine orine TV, bevieliu BITE inetu , dabar perejau prie skaitmenines GALA TV ir MEZON inetu - esu labai patenkintas.. Lekste beje irgi yra - bet nepamenu kada paskutini karta buvau ijunges..

o kur jus gyvenat, jei ne paslaptis, kiekuzmiesto ir kai tenkomuniakcijos aplinkui?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 06 02, 13:57)
o kur jus gyvenat, jei ne paslaptis, kiekuzmiesto ir kai tenkomuniakcijos aplinkui?


vilniaus raj.. mezono pakrastis, bites bokstas uz 2 km..
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 06 02, 14:37)
vilniaus raj.. mezono pakrastis, bites bokstas uz 2 km..


Kaban, o i kuria puse? As pats pasitikrinu ar jau pas mus kas nors trauks
Atsakyti
QUOTE(kaban @ 2010 06 02, 15:37)
vilniaus raj.. mezono pakrastis, bites bokstas uz 2 km..



nu pas mus vargei ar trauks, mes 10 km nuo Vilniaus gelezinkelio stoties i medininku puse.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2010 06 02, 14:43)
Kaban, o i kuria puse? As pats pasitikrinu ar jau pas mus kas nors trauks


prie naujosios vilnios..
Atsakyti
Kita menesi jau baigsis mano sutartis su omniconectu doh.gif dabar ieskau kito tiekejo.
Kol kas radau tik viena,balticum siulo per lekste.greitis 1 mgb kaina apie 80 lt.Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2010 06 11, 16:24)
Kita menesi jau baigsis mano sutartis su omniconectu doh.gif dabar ieskau kito tiekejo.
Kol kas radau tik viena,balticum siulo per lekste.greitis 1 mgb kaina apie 80 lt.Ka manot?

manyciau per brangu. as pats norejau isivesti balticum, bet butu tikrai pigiau, o ir greitis daug didesnis.
Atsakyti
QUOTE(xNeriusx @ 2010 06 11, 22:42)
manyciau per brangu. as pats norejau isivesti balticum, bet butu tikrai pigiau, o ir greitis daug didesnis.

Na man irgi atrodo per brangu doh.gif bet kur rasti kita tiekeja doh.gif Vilniau rajone nelabai yra pasirinkimas doh.gif
yra tik 3 variantai,pasilikti omniconecta(nenoriu),balticum arba bites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džakonda': 12 birželio 2010 - 09:16
QUOTE(Džakonda' @ 2010 06 12, 09:53)
Na man irgi atrodo per brangu doh.gif bet kur rasti kita tiekeja doh.gif Vilniau rajone nelabai yra pasirinkimas doh.gif
yra tik 3 variantai,pasilikti omniconecta(nenoriu),balticum arba bites.


as rekomenduoju MEZON, naudojasi, visai gerai.. planas 50 lt uz 2 Mbps, man pilnai pakanka.. beje ir akcijos ten dar modemas uz 1 lt - as 150 mokejau.. sssukos apgavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2010 06 12, 09:53)
Na man irgi atrodo per brangu doh.gif bet kur rasti kita tiekeja doh.gif Vilniau rajone nelabai yra pasirinkimas doh.gif
yra tik 3 variantai,pasilikti omniconecta(nenoriu),balticum arba bites.

as naudojuosi viasatu ir bites vadafone. uz viasata moku 39 (issiderejau), o uz vadafone 30 lt, tai mums visko kuo puikiausiai pakanka. siaip gal ir noretusi interneto kiekio didesnio, nes esu megejas kazka siustis, tai siuo atveju megabaitu per mazai duota, viso labo 3. bet jei tik siaip pasiskaitymui ar palandziojimui, tai pilnai uztenka.
Atsakyti