Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 2

Aina, sutvarkė mums kompą pagaliau doh.gif tai dabar jau man leidžia daineles parsisiųsti thumbup.gif Ačiū už rūpestėlį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiluma: 25 birželio 2007 - 18:06
plyz plyz noriu telebimbam dainelių gal kas į skipą pasiūstumėt mano nikas-krispukam unsure.gif
Atsakyti
va Aina Šaunuolė jau man parūpina daineles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2007 06 29, 12:14)
va Aina Šaunuolė jau man parūpina daineles wub.gif

LABUTIS ir as labai noriu vaikisku daineliu bet neturiu is kur parsisiusti labai prasau padekit galit ir i skypa nuoroda astaieva aciu
Atsakyti
QUOTE(astinija @ 2007 06 30, 12:51)
LABUTIS ir as labai noriu vaikisku daineliu  bet neturiu is kur parsisiusti labai prasau padekit galit ir i skypa nuoroda astaieva aciu

pirmam sios temos puslapy, vienos mamytes parase yra nuorodo i puslapius, kuriam ji laiko sudejus labai daug daineliu ir jas galima is ten parsisiusti. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes kaip gyvenat smile.gif pagaliau as atsiduriau jusu portale
Atsakyti
labukas merginos kaip parsisiusti ir issisaugoti daineliu savo mazajai niekaip nesuprantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iloniuks @ 2007 07 01, 15:32)
labukas merginos kaip parsisiusti ir issisaugoti daineliu savo mazajai niekaip nesuprantu smile.gif


Sveika atvykusi!!!
Parasiau i AZ
Atsakyti
pas mane tik jas paleidziai o issaugoti neina mazu kas galit atsiuskit man i elektronini pasta thumbup.gif
Papildyta:
[kas tas Az nesuprantu
Atsakyti
aciu jau supratau kaip reike parsisiusti
4u.gif
Atsakyti
kazko antroji dezute stringa, tai nusprendziau i kita puslapi rolleyes.gif . imetu nuoroda, pasakykit ar is cia eina parsisiusti, ar nereikalauja slaptazodzio g.gif 4u.gif

http://ainaaa.files-upload.com
Atsakyti
jei kam reikia, ir as turiu vaikisku daineliu, net varna albertina, berods turiu. ir dar visokiu, evelinos veidrodine karalyste, suniuko sirdele ir t.t.
jei kam reikia, tai rasykit, imesiu skype adresa.
Atsakyti