Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 2

"Iš kur atsiranda vaikai ? " Gal galit, kas turit įdėti ar atsiųsti šią pasaką, labai laikas spaudžia tiesą sužinot reikia, tai gal ta pasaka kaip tik 4u.gif Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 12 03, 21:31)
as turiu ax.gif . parasyk i Az skype varda, persiusiu


GAL MAN GALETUM ATSIUSTI Y GMAILA?
BUC LABAI LABAI DEKINGA bis.gif
Atsakyti
Sveiki,
...ir as labai noreciau karaoke blush2.gif
mano skype: laurytee3

buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2008 01 11, 17:34)
atsiųskite ir man prašau smile.gif būsiu labai dėkinga smile.gif
korespond123@gmail.com

manes praset, ar cia apie karaoke kalba buvo? blink.gif
Atsakyti

veitaita, labai šaunios dainelės ir vaikučiai taip smagiai dainuoja - mums patinka klausytis pusryčiaujant thumbup.gif
Atsakyti
Gal, kas turit Yamahos mokyklėlės Ruoniuko programos dainelių ax.gif . pjuratyte@gmail.com
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

turiu klausimą, o tiksliau prašymą--gal kas turit gražių vaikiškų dainelių, geriausia , kad vaikiškas balselis ir dainuotų?? Labai labai reikia dainelės ar kelių, kurias būtų galima panaudoti kaip muzikinį foną, tokiam a la skaidrių filmukui apie mažą vaikiuką.
Gal galėtumėte atsiųsti?
O gal žinot iš kur atsisiųsti??
Būtų didelis ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2008 01 24, 01:49)
Sveikutės smile.gif

turiu klausimą, o tiksliau prašymą--gal kas turit gražių vaikiškų dainelių, geriausia , kad vaikiškas balselis ir dainuotų?? Labai labai reikia dainelės ar kelių, kurias būtų galima panaudoti kaip muzikinį foną, tokiam a la skaidrių filmukui apie mažą vaikiuką.
Gal galėtumėte atsiųsti? 
O gal žinot iš kur atsisiųsti??
Būtų didelis ačiū!  4u.gif


Na, nezinau kokios jums yra grazios vaikiskos daineles ax.gif galiu atsiusti, gal tiktu 4u.gif
tik el.pasta parasykit
Atsakyti
Mergaitės,gal kuri turit cd,,vaikiškų dainų karaoke,kuriame yra dainos:varvekliai,laiškas saulutei,paskutiniui skambučiui,vaikystės takas ir t.t.Kaip tik ruošiau renginį su klasės vaikais ir dingo diskas.Labai būčiau dėkinga,laukiu į a/z. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2007 05 17, 15:56)
Gal kas turit daineles "Ro ko ko"- Bitutes ir medus, " Linksmasis Do" -'Jonvabaliu dainele' ir 'Skruzdelyte'.....

Man irgi labai reikėtų šitų dainelių blush2.gif ir dar apie žiogą ką nors...
žinau yra kažkokia, nežinau kas atlieka:
žioge žioge žioge - tu sustok
žioge žioge žioge - nešokuok
žioge žioge žioge
smuikeliu geriau pagrok....
būsiu labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Jei kas turit "Vaikiškų Dainų Karaoke" atsiūskit į el.paštą.Ir dar norėčiau YAMAHA programėlės "Muzikos Šalis" dainelių.Labai ačiū. 4u.gif
Mano el.paštas ei@micro.lt
Atsakyti
Su nekantrumu lauskime naujienų 4u.gif
Šiandien radome ir paklausėme vieną dainelę iš O lia lia repertuaro thumbup.gif
Sėkmės, Tau, Mintonai, gerą ir reikalingą darbą dirbi 4u.gif
Atsakyti