Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 2

QUOTE(Edeva @ 2008 05 23, 21:53)
bigsmile.gif  gal galima per photobucket.com  g.gif


Nezinau ar per sita galima, galeciau per skype atsiust ax.gif
Atsakyti
QUOTE(&joy @ 2008 05 26, 10:59)
Nezinau ar per sita galima, galeciau per skype atsiust ax.gif

bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 29 gegužės 2008 - 09:38
QUOTE(kipse @ 2008 05 24, 15:56)
Viskas čia ok. Palauk keletą sekundžių ir spausk apačioj click here



Aciu kipsiuk, mat as jau labai nekantri pasirodo smile.gif
Atsakyti
Labutis,
O mes labai norim Caca "Du gaideliai", gal kas įmestų nuorodėlę.
Iš anksto dėkui
Atsakyti
QUOTE(erixona @ 2008 05 28, 18:50)
Labutis,
O mes labai norim Caca "Du gaideliai", gal kas įmestų nuorodėlę.
Iš anksto dėkui

tai kad viskas Ainos 4u.gif sudeta ... Daineliu dezeleje yra ir 2gaideliai ir kitos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 29 gegužės 2008 - 07:13
QUOTE(Bazile @ 2008 05 29, 07:12)
tai kad viskas Ainos  4u.gif  sudeta ...  Daineliu dezeleje    yra ir 2gaideliai  ir kitos


Tai kad neišeina iš Ainos dainelių dėžutės nieko atsisiųsti, išmeta va tokia lentelę

There was an error processing your request. Please wait while your request is retried in 10 seconds...

If this error persists, please contact FileFront support.

P.s ir neesu aš didelė anglų kalbos žinovė ir nežinau ką tai reiškia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erixona: 29 gegužės 2008 - 09:04
QUOTE(erixona @ 2008 05 28, 19:50)
Labutis,
O mes labai norim Caca "Du gaideliai", gal kas įmestų nuorodėlę.
Iš anksto dėkui

Sveika 4u.gif , turiu visą diską Caca pagrandukų dainelės , tarp jų yra ir daina Du gaideliai , jei reikia parašyk man į AŽ savo skaipą , atsiūsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erixona @ 2008 05 29, 10:00)
Tai kad neišeina iš Ainos dainelių dėžutės nieko atsisiųsti, išmeta va tokia lentelę

There was an error processing your request. Please wait while your request is retried in 10 seconds...

If this error persists, please contact FileFront support.

P.s ir neesu aš didelė anglų kalbos žinovė ir nežinau ką tai reiškia biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

pabandyk per nauja po keliu sek blush2.gif
Atsakyti
Man taip pat neduoda nieko siųstis g.gif
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(1975Neringa @ 2008 05 29, 09:20)
Sveika  4u.gif , turiu visą diską Caca pagrandukų dainelės , tarp jų yra ir daina Du gaideliai , jei reikia parašyk man į AŽ savo skaipą , atsiūsiu  4u.gif


Ačiūkas 1975Neringa už pasiūlymą, jau turim šią dainelę, iš kito puslapio parsisiunčiau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal zinote kur galeciau rasti tokia vaikiska dainele kuri vadinasi atrodo taip "mamos valsas" nezinau nei kas dainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erixona @ 2008 05 30, 08:14)
Ačiūkas 1975Neringa už pasiūlymą, jau turim šią dainelę, iš kito puslapio parsisiunčiau thumbup.gif

Tai gal galit pasidalin is kur atsisiuntet ax.gif ,mus labai sudomino CACA,vaikis net is kito kambario atleke pasiziuret kur tos liales dainuoja 4u.gif
Atsakyti