Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dainelių dėžutė- 2
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
eglute82
zinai sita saituka, geras thumbup.gif man ir patinka, bet vaikisku daineliu tai mazokai, bet galima uzsisakyti irgi mirksiukas.gif
*Nerutė *
QUOTE(eglute82 @ 2008 08 26, 14:53)
labas mamytes gal turit kas dainele is miuziklo ''Muzikos garsai''
''Jei dainuosim iš natų,
Tai išmoksim daug dainų.
Sol do lia fa mi do re
Sol do lia si do re do.
DO - tai saulė danguje,
RE - švelnus jos spindulys,
MI - tai rytmečio žara,
FA - tyra svajų šalis,
SOL - tai vyturio daina,
LIA - dangaus žydra šviesa,
SI - ji ilgesio pilna
Štai ir baigėsi gama.
Kartokim...

Do mi mi, mi sol sol
Re fa fa, lia si si''

mano mazoji isgirdo ir dabar kartoja o daineles niekur nerandam ax.gif
*

Turiu , dainuoja Telebimbam . Jei reikia parašyk man į až savo skype , atsiūsiu mirksiukas.gif
kipse
TELEBIMBAM- DO RE MI

Eglute82, tik jų dainos tekstas šiek tiek kitas.
eglute82
Aciu mergaites jum 4u.gif 4u.gif 4u.gif
šokėjėlė
QUOTE(berniukai @ 2008 03 03, 20:16)
Sveiki,mes labai norėtumem senonios o lia lia dainelės apie juodą katiną,gal kas turit bigsmile.gif
*

Kažkur turiu senoj Olialia kasetėj. O gal jau radot?.. Kažkada labai patiko šis kolektyvas ir jų dainelės. thumbup.gif Kai kurias daineles ir dabar naudoju darbe.
kipse
GILIUKAI- JUODAS KATINAS
Olaiva
gal patartumet,kokiu daineliu patiems maziausiems pasiklausyti,kad butu tekstas neilgas,zodziai lengvi,kad reiktu paploti,patrepseti ax.gif
na tarkim Yamahos mokyklelej kaip buna ruoniuku grupej(gal kas turite ju cd? )
Vilika
QUOTE(mantyyzz @ 2008 07 19, 16:02)
Stai si dainelė kurios prašėte,galite parsisiusti is čia : http://rapidshare.com/files/130866802/Laur...ai_Nai.mp3.html    thumbup.gif  smile.gif
*

Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linarte
QUOTE(Bazile @ 2008 08 12, 13:05)
Nezinau ar geros, bet gal tiks... En Den Du
Upeliukas
*

Gal aš visai žiopla blodinė, bet bent jau Enddendu archyvas tai su slaptažodžiu. Neišeina atsidaryti verysad.gif
jaunojimistika24
papasakokite zioplei kaip reikia parsisiusti, dainele upeliukas, ka reikia spausti? blush2.gif
Ice tea
QUOTE(wilma22 @ 2008 09 05, 15:52)
papasakokite zioplei kaip reikia parsisiusti, dainele upeliukas, ka reikia spausti? blush2.gif
*

Spaudi ant nuorodos-Free user-palauki kol "Still ... seconds"-Download- Save- ir t.t. drinks_cheers.gif
Ar viskas aisku mirksiukas.gif
Jurga0629
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 03, 19:25)
gal patartumet,kokiu daineliu patiems maziausiems pasiklausyti,kad butu tekstas neilgas,zodziai lengvi,kad reiktu paploti,patrepseti  ax.gif
*

ir as visur ieskau tokiu daineliu.Radau tik populiariausios vaikiskos daineles ten vire kose yra igarsinta dainele..daugiau nerandu...daineliu tekstu yra visokiu graziu, kaip bega kiskis perkopustus, opa oap joja raitelis, ar senas jonas turi uki ir pan...bet noretusi su muzika rasti. Gal kas nors zinote bent tokio albumo pavadinima, kad bent bent zinociau ko ieskoti.
aciu
adele.andriuskaite
sveikos mamos, toks nerealus dalykelis ta daineliu dezute, o man neleidzia prsisiusti, raso YOUR DOWNLOAD HAS FAILED.THERE WERE NO AVAILABLE DOWNLOAD SERVERS. ir mozila parsisiunciau niekas nepadeda. Gal kas turit koki patarima
Taip norisi tu daineliu
erixona
QUOTE(Bazile @ 2008 08 12, 12:05)
Nezinau ar geros, bet gal tiks... En Den Du
Upeliukas
*

Sveiki,
Mes parsisiuntem daineles pagal šią nuorodą, tik negalim jų atsidaryti, nes prašo slaptažodžio, gal atskleisit tą slaptą žodelį???
*Nerutė *
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 03, 21:25)
gal patartumet,kokiu daineliu patiems maziausiems pasiklausyti,kad butu tekstas neilgas,zodziai lengvi,kad reiktu paploti,patrepseti  ax.gif
*

Turiu cd Populiariausios vaikiškos dainelės . Ten visos pagrindinės mažųjų dainelės yra , jei reikia parašyk man į až savo skype , galėsiu atsiūst mirksiukas.gif . Dar turiu cd Caca pagrandukų dainelės 2.
Ice tea
QUOTE(erixona @ 2008 09 12, 10:18)
Sveiki,
Mes parsisiuntem daineles pagal šią nuorodą, tik negalim jų atsidaryti, nes prašo slaptažodžio, gal atskleisit tą slaptą žodelį???
*

Nu nieko manes nepraso g.gif
erixona

Papildyta:
QUOTE(Linarte @ 2008 09 04, 23:09)
Gal aš visai žiopla blodinė, bet bent jau Enddendu archyvas tai su slaptažodžiu. Neišeina atsidaryti verysad.gif
*

Ir manęs prašo, o va kitų neprašo, tai kaip čia dabar doh.gif g.gif ax.gif
cacharel
Sveikos smile.gif Gal kas turit nuko lopšines?
kipse
NUKO LOPŠINĖS
cacharel
Ačiū mirksiukas.gif
Fliansiukas
[quote=Vilika,2008 09 03, 21:35]
lAABAI GRAZI DAINELE! ax.gif
O JEI DAAR PANASIU? mirksiukas.gif
kipse
Džanis Rodaris. Pasakos telefonu. 2007

Tik Tak. Rami instrumentinė muzikėlė miegeliui. thumbup.gif
Endži
QUOTE(Bazile @ 2008 03 14, 14:05)
va visas CD Džimbos Vaikai Ir Žvaigždės pumpuokit    biggrin.gif
*

GAL KAD GALI IDET KUR PARSISIUSTI, MANO VAIKAS LABAI NORI SIU DAINU, BET MAN IS SIOS NUORODOS NIEKO NEDUODA verysad.gif 4u.gif
arkadija
QUOTE(*Nerutė * @ 2008 09 12, 12:40)
Turiu cd Populiariausios vaikiškos dainelės . Ten visos pagrindinės mažųjų dainelės yra , jei reikia parašyk man į až savo skype , galėsiu atsiūst  mirksiukas.gif . Dar turiu cd Caca pagrandukų dainelės 2.
*

Labukas,
atsiprasau, kad kisuosi, bet gal galetum ir man atsiusti?
*Nerutė *
QUOTE(arkadija @ 2008 09 21, 18:24)
Labukas,
atsiprasau, kad kisuosi, bet gal galetum ir man atsiusti?
*

Galėčiau mirksiukas.gif , parašyk skypą mirksiukas.gif
*Nerutė *
QUOTE(Endži @ 2008 09 21, 12:39)
GAL KAD GALI IDET KUR PARSISIUSTI, MANO VAIKAS LABAI NORI SIU DAINU, BET MAN IS SIOS NUORODOS NIEKO NEDUODA verysad.gif  4u.gif
*

Turiu , parašyk savo skypą man į až , atsiūsiu 4u.gif
arkadija
Labai-labai aciu Nerutei uz daineles. Balionai tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
INEXS
Sveikos. dirbu pradiniu klasiu mokytoja, tai reikia daug daineliu mums vaikisku, bet neiseina atsisiust dainu dezutes,gal galit padet? vedu vaikams muzika,patinka dainuot karaoke,bet jau viskas atsibodo. grazios labai Do daineles.
laimakp
Man kazkodel irgi neleidzia siustis is daineliu dezutes g.gif
*Nerutė *
QUOTE(lauraeva @ 2008 09 25, 21:24)
Sveikos. dirbu pradiniu klasiu mokytoja, tai reikia daug daineliu mums vaikisku, bet neiseina atsisiust dainu dezutes,gal galit padet? vedu vaikams muzika,patinka dainuot karaoke,bet jau viskas atsibodo. grazios labai Do daineles.
*

Turiu nemažai vaikiškų dainelių , tik nežinau ko konkrečiai jums reikėtų ax.gif
Afalina
Gal kas netyčia turite ar žinote kur gauti lenkiškų vaikiškų dainelių su natomis ar įrašų. Internete radau daug žodžių, o melodijos nežinome... O taip norisi išmokti lenkiškų dainelių...
Vuke
mamos, gal kas turit sia dainele - pamenu tik zodzius "jei busi tu, busiu as, jei busi Tu busiu as"...dainuoja vaiku ansamblis ir kazkoks dainininkas...labai noretusi jei galima i sunblob@gmail.com arba skype tribecab6

Aciu!
gedra1978

i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif
*

[/quote]
kaip parsisiusti is tos dxainu dezutes , niekaip neleidzia......o gal nemoku...prasau padekit...radau rytojui mums reikiama dainele, man labai zodziu reikia Tele bim Bam "Širdelė" daineles žodžių.... 4u.gif bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=gedra1978,2008 10 06, 21:30]
i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif
*

[/quote]
kaip parsisiusti is tos dxainu dezutes , niekaip neleidzia......o gal nemoku...prasau padekit...radau rytojui mums reikiama dainele, man labai zodziu reikia Tele bim Bam "Širdelė" daineles žodžių.... 4u.gif bigsmile.gif
*

[/quote]
PADEKIT, PAMOKINKIT, ZIURIU, KAD NE VIENAI MAN NEISEINA PARSISIUSTI IS DAINU DEZUTES....... g.gif
*Nerutė *
Tai kad jau seniai dainelių dėžutė užblokuota ir neleidžia nieko siūstis g.gif
gielux
Tai, kad tik ką pabandžiau, leido g.gif Jei jūs čia apie Ainos dainelių dėžutę blush2.gif Ten tik palaukt reikia, bet kuo puikiausiai parsisiunčiau, bent jau šiuo momentu visakas ok thumbup.gif

There was an error processing your request. Please wait while your request is retried in 10 seconds...
Atsiranda toks užrašas, bet puslapis pats automatiškai persikrauna kelis kartus, reikia luktelt ir po to išlenda lentelę su klausimu ar norite išsaugoti ax.gif
Dar kartą AČIŪ mamytei AINAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
audiga
4u.gif Gal kas turi dainelę, tik nežinau kas dainuoja, bet tokia sena, vyresnės mamos tikrai ją žino, buvo populiariausia dainelė apie mamą - "pražydo žibuoklėm..... tau, mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai..." perdainuota ji, ir labai gražiai skamba...
Ups, jau radau pati... Čia Neo ją dainuoja http://mp3dainos.net/downloads.php?cat_id=...ownload_id=1114
kipse
CACA PAGRANDUKŲ DAINELĖS 1,2,3
ridzis
Labai reikia daineles "čiunga čianga melinas dangus, čiunga čianga vasara pas mus..." gal galit kas padeti 4u.gif
Bazile
QUOTE(ridzis @ 2008 10 10, 05:11)
Labai reikia daineles "čiunga čianga melinas dangus, čiunga čianga vasara pas mus..." gal galit kas padeti  4u.gif
*

Va čia
Cia visko daug
4u.gif
kipse
telebimbam :
1
2
3
gielux
QUOTE(kipse @ 2008 10 10, 12:06)
telebimbam :
1
2
3
*

thumbup.gif ačiū, siunčiames
ridzis
QUOTE(Bazile @ 2008 10 10, 07:09)

Aciu , bet cia rusiska, o man labai lietuviskos reikia verysad.gif , gal kas zinot kur yra lietuviskas "Ciunga cianga" variantas??
Antroj nuorodoj yra lyg ir lietuviska dainele, bet ten reikia buti VIP nariu, o as ne Lietuvoj verysad.gif
lauruskal
O gal kas turit parsisiuntę dainelių iš Vaikų eurovizijos? ax.gif labai nori mano pana,nerandu g.gif
arfa
Mamytės, niekaip nerandu muzikos dainai "Draugas", eiles radau, bet melodijos ne verysad.gif Gal kur matėt 4u.gif
Draugas

Dar neišeikime, dar pastovėkime,
Juk neužmigsim, tikrai neužmigsime.
Šitokį vakarą, šitokį lietų
Kaipgi paliksim, kam gi paliksime?

Reikia draugą turėti,
Būtinai reik turėti
Nors vienintelį draugą,
Kad galėtum tikėti,
Kad galėtum mylėti,
Kad galėtum išsaugoti,
Kad galėtum ištarti:
- Tu man vis dėlto draugas.

Tu neišdrįsi manęs palydėti,
Aš neišdrįsiu tavęs paprašyti.
Kol nenustos taip beprotiškai lyti.

Lašas po lašo tą lietų surinksime,
Veidus nuprausim tame lietuje.
Niekas nekaltins, jei išsiskirsime,
Niekas nekaltins, jei liksim drauge.
Linikė
O man tai isvis nesiuncia tu daineliu verysad.gif (kur pirmam psl.)
sokrate
QUOTE(arfa @ 2008 10 14, 00:17)
Mamytės, niekaip nerandu muzikos dainai "Draugas", eiles radau, bet melodijos ne  verysad.gif  Gal kur matėt  4u.gif
Draugas

Juk neužmigsim, tikrai neužmigsime.
Šitokį vakarą, šitokį lietų
Kaipgi paliksim, kam gi paliksime?

Reikia draugą turėti,
Būtinai reik turėti
Nors vienintelį draugą,
Kad galėtum tikėti,
Kad galėtum mylėti,
Kad galėtum išsaugoti,
Kad galėtum ištarti:
- Tu man vis dėlto draugas.

Tu neišdrįsi manęs palydėti,
Aš neišdrįsiu tavęs paprašyti.
Kol nenustos taip beprotiškai lyti.

Lašas po lašo tą lietų surinksime,
Veidus nuprausim tame lietuje.
Niekas nekaltins, jei išsiskirsime,
Niekas nekaltins, jei liksim drauge.
*

super daina, žinau ir jos melodiją, nes tai mano vaikystės stovyklų daina. Tik kur melodiją įrašytą gauti tikrai nepasakysiu. Bet daina tikrai super. wub.gif wub.gif dar ir po šiai dienai mintinai moku
Bazile
QUOTE(arfa @ 2008 10 13, 22:17)
Mamytės, niekaip nerandu muzikos dainai "Draugas", eiles radau, bet melodijos ne  verysad.gif  Gal kur matėt  4u.gif
Draugas

Va siokia tokia Dainos Draugas versija lotuliukas.gif Ja lygtai ir L+ dainavo... g.gif
Jurginė
cray.gif cray.gif cray.gif gal kuri turite Keistuolių "Pingvinus"? reikia ruoštis karnavalui su priešmokyklinukais, o dainelės nerandu. iš dėžutės man nesisiunčia. gal kuri padėtumėt būsimiems pingvinukams? 4u.gif ačiū.
palieku savo e.paštą. jurgita1214@gmail.com
kipse
QUOTE(Jurginė @ 2008 11 07, 18:39)
cray.gif cray.gif cray.gif gal kuri turite Keistuolių "Pingvinus"? reikia ruoštis karnavalui su priešmokyklinukais, o dainelės nerandu.

Turiu tik karaoke 2 balti maži pingvinai

Ir natos bei žodžiai

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.