Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 2

Man kazkodel irgi neleidzia siustis is daineliu dezutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraeva @ 2008 09 25, 21:24)
Sveikos. dirbu pradiniu klasiu mokytoja, tai reikia daug daineliu mums vaikisku, bet neiseina atsisiust dainu dezutes,gal galit padet? vedu vaikams muzika,patinka dainuot karaoke,bet jau viskas atsibodo. grazios labai Do daineles.

Turiu nemažai vaikiškų dainelių , tik nežinau ko konkrečiai jums reikėtų ax.gif
Atsakyti
Gal kas netyčia turite ar žinote kur gauti lenkiškų vaikiškų dainelių su natomis ar įrašų. Internete radau daug žodžių, o melodijos nežinome... O taip norisi išmokti lenkiškų dainelių...
Atsakyti
mamos, gal kas turit sia dainele - pamenu tik zodzius "jei busi tu, busiu as, jei busi Tu busiu as"...dainuoja vaiku ansamblis ir kazkoks dainininkas...labai noretusi jei galima i sunblob@gmail.com arba skype tribecab6

Aciu!
Atsakyti

i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif
[/quote]
kaip parsisiusti is tos dxainu dezutes , niekaip neleidzia......o gal nemoku...prasau padekit...radau rytojui mums reikiama dainele, man labai zodziu reikia Tele bim Bam "Širdelė" daineles žodžių.... 4u.gif bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=gedra1978,2008 10 06, 21:30]
i daineliu dezute vis dar keliu naujas, imesiu ir kalediniu kiek dar turiu ax.gif
[/quote]
kaip parsisiusti is tos dxainu dezutes , niekaip neleidzia......o gal nemoku...prasau padekit...radau rytojui mums reikiama dainele, man labai zodziu reikia Tele bim Bam "Širdelė" daineles žodžių.... 4u.gif bigsmile.gif
[/quote]
PADEKIT, PAMOKINKIT, ZIURIU, KAD NE VIENAI MAN NEISEINA PARSISIUSTI IS DAINU DEZUTES....... g.gif
Atsakyti
Tai kad jau seniai dainelių dėžutė užblokuota ir neleidžia nieko siūstis g.gif
Atsakyti
Tai, kad tik ką pabandžiau, leido g.gif Jei jūs čia apie Ainos dainelių dėžutę blush2.gif Ten tik palaukt reikia, bet kuo puikiausiai parsisiunčiau, bent jau šiuo momentu visakas ok thumbup.gif

There was an error processing your request. Please wait while your request is retried in 10 seconds...
Atsiranda toks užrašas, bet puslapis pats automatiškai persikrauna kelis kartus, reikia luktelt ir po to išlenda lentelę su klausimu ar norite išsaugoti ax.gif
Dar kartą AČIŪ mamytei AINAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gielux: 08 spalio 2008 - 16:58
4u.gif Gal kas turi dainelę, tik nežinau kas dainuoja, bet tokia sena, vyresnės mamos tikrai ją žino, buvo populiariausia dainelė apie mamą - "pražydo žibuoklėm..... tau, mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai..." perdainuota ji, ir labai gražiai skamba...
Ups, jau radau pati... Čia Neo ją dainuoja http://mp3dainos.net...ownload_id=1114
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audiga: 09 spalio 2008 - 08:46
vaikiškos dainelės ir karaoke.

Už gražų vaiko pasaulį noriu svajot.
Atsakyti
CACA PAGRANDUKŲ DAINELĖS 1,2,3
Atsakyti
Labai reikia daineles "čiunga čianga melinas dangus, čiunga čianga vasara pas mus..." gal galit kas padeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2008 10 10, 05:11)
Labai reikia daineles "čiunga čianga melinas dangus, čiunga čianga vasara pas mus..." gal galit kas padeti  4u.gif

Va čia
Cia visko daug
4u.gif
Atsakyti