Įkraunama...
Įkraunama...

Kalakutas, kalakutiena

perskaičiau temą nuo ..iki o receptu vertu mano demėsio nelabai radau ..labiausiai patiko guliašas..


tai kokia gi paslaptis kad mėsa nebūtu sausa? laikyt vandenį? bet aš nemėgstu šlapios mėsos g.gif pardavėja rekomendavo marinuot garstyčiose sakė tada būna minkšta mėsa, bet ką daryt jei garstyčių nemėgstu? unsure.gif turiu didžiule kalakuto šlauni ir niekaip negaliu sugalvot ką daryt ? gal guliašą? tada bent sausa nebūtu nes būtu juk su padažu , bet skrandis labiau linksta užkept kokioj folijoj? g.gif bet kaip ta šlaunį teisingai ir skaniai pamarinuot , be visokio medaus garstyčių ir pan? g.gif kiek laiko marinuot? paros užtektu? P.S šlaunis 1,5 kg smile.gif
Atsakyti
nius ir kur visos kulinares dingot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 11 02, 09:48)
nius ir kur visos kulinares dingot? biggrin.gif


Aš kalakutieną marinuoju kartais kaip "tarybinių laikų vištą" (kai nebūdavo visokių įvairių prieskonių ir marinatų) biggrin.gif t.y. tiesiog druska, pipirai, česnakai, kmynai, šiek tiek druskos ir šlakelis aliejaus...
Atsakyti
o man skaniausia ir paprasciausia kalakuto krutinele pagal sonatinos recepta. labai sultinga gaunasi, kas ragavo visi giria.. thumbup.gif

http://sonatinos-rec...uto-krtinl.html
Atsakyti
Siandien pirma karta gaminau kalakuto troskinuka ir taip skaniai gavosi, kad kirtau kirtau kirtau, net ausys linko essen.gif o dariau taip:

Ryte itryniau kalakuto file su daug smulkinto cesnako, santa marios mesos ir tradiciniais mesos prieskoniais, provanso zolytem, pipiriukais, truputi druskytes ir trupuciu sojos padazo. Viska palikau marinuotis saldytuve mazdaug 5ias valandas...

Vakare supjausciau file nedideliais gabaliukais, juos apkepiau keptuveje ir tada imeciau i puoda kartu su supjaustytomis morkytemis, per puse perpjauta svoguno galva, dar viena skiltele cesnako, lauro lapais, saldytais zirneliais, trupuciu sojos ir daug vandenuko... Po 15 min i troskini ipyliau grietineles ir sauksteli pomidoru padazo. Dar patroskinau geras 10 minuciu ir viskas.
Atsakyti
Sveikos šeimininkėlės 4u.gif

Reikia jūsų nuomonės ar tai patarimo: Kalėdoms šį šeštadioenį pirksiu kalakutą, tai labai abejoju ar man jį į sūrimą įdėti dabar ir po to į šaldiklį, ar atvirkščiai? Aš lyg pasilikčiau prie pirmo varijanto, o ką patartumėt jūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 11 01, 16:40)
perskaičiau temą nuo ..iki o receptu vertu mano demėsio nelabai radau ..labiausiai patiko guliašas..
tai kokia gi paslaptis kad mėsa nebūtu sausa?

man is slaunu irgi kaskart labai kieta ir sausa mesa gaunasi. Slaunis as verdu tada nukaulinu ir sumalu mesa ir is farsiuko pasidarau blynelius lietinius su kalakutienos idaru (man labai skanu)arba zemaiciu blynus (vyras dievina)
Atsakyti
O su blauzdelėm ką galima daryt?
Atsakyti
user posted image
kepiau iš kalakutienos, į kalakutienos faršą įmaliau kiaulienos lašinukų. toliau į faršą įdėjau piene mirkyto batono, truputį džiuvėsėlių, pjaustytų lašinukų, žalią kiaušinį, virtą kiaušinį, morkų ir svogūnų pakepintų ir tada į vieną įdėjau džiovintų slyvų, į kitą abrikosų, į trečią patarkavau olandiško sūrio. foto su džiovintom slyvom,šį valgėm karštą, kiti du puikiai susivalgė šalti thumbup.gif pirmą kart kepiau, skonis superninis, reiks dažniau kept thumbup.gif
Atsakyti
vis dėl to supratau kad kalakutiena mūsų šeimai nepatinka , turi kažkoki saldoka skoni , ir neįprasta mėsa ..daugiau neperkam sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 08, 07:55)
vis dėl to supratau kad kalakutiena mūsų šeimai nepatinka , turi kažkoki saldoka skoni , ir neįprasta mėsa ..daugiau neperkam sad.gif

tai jei saldokas skonis buvo, tai ji sugedus buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 12 08, 13:44)
tai jei saldokas skonis buvo, tai ji sugedus buvo  blush2.gif

rimtai? blink.gif bet nei blogo kvapo nieko nebuvo unsure.gif
Atsakyti