Įkraunama...
Įkraunama...

Kalakutas, kalakutiena

as paprastu budu marinuoju vegeta truputi druskos vorcesterio padazo truputis ir majonezas labai skanus kepsniai iseina is krutineles.marinuoju para kartais ir dvi labai skanu
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2010 01 22, 22:25)
va, taip va, visa bėda, ko gero, vyne, aš šio marinato receptu labai džiaugiuosi, visada gaunasi super thumbup.gif , ir šeima valgo kalakutieną ir giria, tikrai išeina minkšta ir sultinga...



taip taip... pas mus vyno nemegejai, dar ir citrina prisidejo... tai gavosi labai neskanu...

o farsa tai as daznai perku, druskyte, pipiriukai ir nerealus kotletai gaunasi wub.gif


bet va su visu kalakutu nepasiseke... verysad.gif
Atsakyti
idomu kodel su kotletukai kalakutiena nepasiseke?sad.gif((
Atsakyti
Aš,dariau kalakutienos kumpio troškinuką su konservuotomis raudonomis pupelėmis.
Supjausčiau nedideliais gabaliukais,aptepiau alyvų aliejumi,pabarsčiau raudonosios paprikos milteliais{saldžiosios},baltais pipirais ir,palikau marinuotis.
Kol mėsa marinavosi,ruošiau kuskusą[Kruopass]
Pamerkiau dž.grybus,kad pamirktų,
Pasiruošiau morką,salierą,saldz.papriką,svogūnus,česnakus.{atatinkamai supjausčiau}
Keptuvėje ant alyvų aliejaus pakepinau svogūna,česnaką,tuomet sudėjau morką,salierą,papriką.
Tuo pat metu sultinyje kur mirko grybai{tame vandenyje}virė grybai.
Pavirus,supjausčiau,sudėjau į keptuvę.
Galiausiai sudėjau konservyuotas pupeles,supyliau grybų vandenį.
Tą visą masę aš sumaišiau su kuskuso kruopomis.
Kol jos išbrinko,aš,iškepiau kalakutienos gabaliukus
Šiame recepte naudojaudruską.


Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 01 22, 19:11)
nebijok , viskas pavyks  mirksiukas.gif tuo labiau kepimo rankovej kepta mesyte buna skani  bigsmile.gif
kas nemegsta vyno,ar ima spec. kepimui pigiauia, jo turetu tokiuos patiekaluos vengti, nes jis bekepdamas isvis susikoncentruoja ... va tada tai ir nenusiseka  blush2.gif


Pasikepėm tą kalakutieną rankovėje jau prieš kelias dienas, tik nepriėjau pasidalint įspūdžiais. Kažkaip šiaip sau... Valgoma, bet nieko super... g.gif Įtariu, kitą kart reikės mažiau "rūgšties" dėti g.gif Ir šiaip, man toj rankovėj - lyg pusiau virta... g.gif Nu, nežinau, man vištiena skaniau, minkščiau, traškiau... Arba, kaip ir sakiau, nemoku aš su kalakutiena elgtis... verysad.gif
Atsakyti
Na, pagaliau ir aš su kalautu "susidraugavau" lotuliukas.gif
Nebededu rūgšties ir tada viskas thumbup.gif Marinuoju dažniausiai su majonezu ir prieskoniukais
Atsakyti
Gal galite pagelbėti ir parašyti kokį receptą, ką pagaminti iš kalakutų širdelių?? Labai lauksiu
Atsakyti
kalakutienos farso blynukai:
1 kg. farso
5 kiausiniai
5 saukstai bulviu krakmolo
5 saukstai megstamo majonezo
prieskoniai pagal pomegius as dedu vegeta, truputi cili.
aliejaus kepimui.
eiga:
visus ingridientus sumaisome ir paliekame mazdaug 3 val. pastoveti. Paskui kepame kaip blynukus ikaitintam aliejuje.Labai skanu ir greitai paruosiama.Beja jei neturite kalakutienos farso puikiai tiks ir vistienos.skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 12 22, 13:23)
Cia mano receptas 4u.gif

Šventinis DVISKONIS KALAKUTIENOS KEPSNYS



Sveiki, skaitineju receptus, noriu naujiems issikept ar kepsniuku kalakuto, ar va visa gabala mesos ir uzstrigo jusu siulomas kepsnys, ar tikrai ji reikia kepti 260laipsniu temp, g.gif ....as turiu du gabalus po kg, tai galvoju gal bandyt, na bet ar ne per karstai,ir dar- ar nera sausa mesyte kai iskepa 4u.gif
Atsakyti
O kažin Arvi kalakutuose sukapotų šlauneles tiems kepsniukams su kauliuku? ax.gif
Atsakyti
šiais metais su trim skirtingais prieskoniais marinavau.šeimyna vienbalsiai first.gif vietą skyrė kalakuto kulšiai.prieskoniai-kmynas ,pankolis pipiras ir druska
second.gif vieta krūtinėlė ištrinta medaus a. š. du garstyčių asb.š. vienas majonezo,pipiras ir druska-nors man šitas skaniausias biggrin.gif
third.gif irgi krūtinėlė gruziniškų prieskonių mišiniu-nevykės bandymas schmoll.gif

viską sukau folgoj,dvi dienas stovėjo,marinavosi,kepiau 250 t. apie pusantros val. kai lukštenom iš folgos,ypač kulšyj buvo daug sulčių ir sausoka tik krūtinę buvo
Papildyta:
o šiandien iš likusios krūtinės sumaliau ir sumaišiau su kepenėlėm ir virėm čeburekus,įpyliau nemažai vandens,nes kefyro neturėjau-skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 12 28, 16:37)
second.gif vieta krūtinėlė ištrinta medaus a. š. du garstyčių asb.š. vienas majonezo,pipiras ir druska-nors man šitas skaniausias biggrin.gif

Ar krūtinėlę kepėte orkaitėje? Ar nebuvo sausa?
Atsakyti