Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltalankių aliejus

Sveikos mamytes, o gal žinot, ar galima šaltalankių aliejum gydyt sumušimus, mėlynes? Mano mažė kerėpliukė, dažnai griūnam doh.gif
Atsakyti
kai mano vyriausia dukra buvo mazute nusiplike rankyte karstu vandeniu, tai gydytoja patare zaizdom uzsitraukus tepti saltalankiu aliejum. kiek vargo buvo kol jo gavom, bet buvo verta, nes vaistas tikrai geras. ir dabar ji naudojam visokiom zaizdelem gydyti
Atsakyti
Reiks nusipirkti butinai to saltalankio aliejaus, buvau net pamirsusi apie toki doh.gif .
Atsakyti
o kaip jus ta saltalankio alieju geriat? blink.gif Kazin ar jis padetu sustiprinti imuiteta? g.gif
Atsakyti
Tikrai puikus dalykas tas šaltalankis, mes ji naudojam nosytei, kai sloga užpuola, patepam nakčiai kad nosytė neišdžiūtų, o dėl gėrimo, tai kažkaip įstrigo, kai vienakart lankiau ligoninėje mamą, jos palatos kaimynė šaltalankio aliejaus užsipylė ant duonos ir valgė,sakė jis stiprina visą organizmą rolleyes.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju,kaip ji naud??juk jis taip tepa viska blink.gif Nors bandziau tik viena karta,mazes uodegiukui..
Atsakyti
o as savo mazajai burnyte tepiau kai stomatitu sirgo ax.gif Ant pagaliuko vatytes, pamirkau i alieju, ir tepu. Padeda smile.gif
Atsakyti
mes saltalankiu alieju tepem, kai buvo issokusi puslyte.... thumbup.gif geras dalykas...puslele praejo per kelias dieneles 4u.gif kad neteptu uzdejau binto gabaliuka ir pleistriuka uzklijavau ax.gif gavosi toks saltalankiu kompresas...
Atsakyti
Saltalankis vartojamas ne tik gydymui, bet ir maistui . Salotoms pagardinti, mesos kepiniams, pakeiciant paprasta alieju mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif esu tepus ir nuo žvynelinės pažeistas vietas , alkūnes ,keliukus . oda pasidarydavo švelnesnė , lygi mirksiukas.gif
o žaizdų užgijimui tai thumbup.gif superinis vaistas
Atsakyti
QUOTE(malena44 @ 2008 07 21, 17:12)
kai mano vyriausia dukra buvo mazute nusiplike rankyte karstu vandeniu, tai gydytoja patare zaizdom uzsitraukus tepti saltalankiu aliejum. kiek vargo buvo kol jo gavom, bet buvo verta, nes vaistas tikrai geras. ir dabar ji naudojam visokiom zaizdelem gydyti

Nuplikytos ar nudegintos odos nei kremais nei aliejais tept negalima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lunde @ 2008 12 27, 17:53)
Neisivaizduoju,kaip ji naud??juk jis taip tepa viska blink.gif Nors bandziau tik viena karta,mazes uodegiukui..
drinks_cheers.gif tikrai tepa, bet šaltalankis superinis dalykas thumbup.gif thumbup.gif niekaip juo neatsidžiaugiu ax.gif vos per kelias dieneles išsigydėm baisų iššutimą (užpakaliukas buvo labai raudonas, net šlapiuojančių vietelių buvo) mums tai tikras stebuklas
clap.gif sokiai.gif
mamytės tikrai rekomenduoju (gal ir nepadės, bet tikrai nepakenks) del mažiukų gerovės išbandyti verta 4u.gif
Atsakyti