Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šaltalankių aliejus
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2
Nendrė...
QUOTE(simbarela @ 2009 03 01, 16:12)
Saltalankiu aliejukas super vaistai...
*

simbarela labai išsamiai viską aprašei thumbup.gif daug informacijos bigsmile.gif mamytėms tokie postai labai padeda ax.gif ačiū aciuks.gif
lauke

Nuo faringito ir po anginos operacijos gleivinę tepti vatos tamponu, sumirkytu šaltalankio aliejuje. Esant laringitui, kasdien po 15 minučių daryti aliejaus inhaliacijas.

o kaip kvėpuoiti aliejų esant laringitui?
alinata
nezinau gal kas jau rase, bet mes saltalankiu alieju dar naudojam, kai bunam stipriai issute, padeda taip pat gerai kaip sudocream thumbup.gif
uldina
Aš visada turiu šaltalankio aliejaus,mums nepamainomas dalyks mirksiukas.gif
Emoli
QUOTE(lauke @ 2009 03 17, 10:42)
Nuo faringito ir po anginos operacijos gleivinę tepti vatos tamponu, sumirkytu šaltalankio aliejuje. Esant laringitui, kasdien po 15 minučių daryti aliejaus inhaliacijas.

o kaip kvėpuoiti aliejų esant laringitui?
*

|Nesupratau klausimo unsure.gif
Nendrė...
QUOTE(Avocetė @ 2009 03 31, 07:24)
|Nesupratau klausimo  unsure.gif
*

Aš supratau taip, kad lauke klausė - kaip reikia daryti šaltalankių aliejaus inhaliacijas... g.gif
mirksiukas.gif
4u.gif
Papildyta:
bigsmile.gif
bet atsakymo į šį klausimą nežinau schmoll.gif g.gif
Arbatzole
Sveikutės mirksiukas.gif o aš žinau, kad šaltalankių aliejus superinis pagalbininkas ne tik mūsų mažyliams bet ir mums, puoselėjant savo odą, plaukus ir nagučius bei vejant nuo veido raukšleles. Štai informatyvus puslapis thumbup.gif , turbūt neseniai atsiradęs, nes anksčiau tikrai nebuvo

www.saltalankiualiejus.lt
Maroka**
Mums saltalankio aliejus padeda esant gerkles uzdegimui, o siuo metu intensyviai naudojam gydyti stomatita.
O del inhaliaciju pirma karta ir as girdziu, musu vyresneliui iki 3 metuku buvo si liga, bet niekas apie saltalanki mums neminejo unsure.gif
Tacita
geras,ne nezinmojau kad saltalankio aliejukas toks thumbup.gif .reiks pabandyti ax.gif
svaraine
Mielos mamytės, ar kas nors tepat veidą šaltalankių aliejumi vietoj kremo? Koks poveikis? Ar neužkemša porų?
Besijuokianti
QUOTE(svaraine @ 2009 09 28, 16:05)
Mielos mamytės, ar kas nors tepat veidą šaltalankių aliejumi vietoj kremo? Koks poveikis? Ar neužkemša porų?
*

Poveikis turetu buti - oranzine oda. Salt. aliejus pasizymi labai intensyvia spalva, ir grynu patepus, oda igija gan intensyvu atspalvi.
svaraine
QUOTE(vilytte @ 2009 09 29, 12:36)
Poveikis turetu buti - oranzine oda. Salt. aliejus pasizymi labai intensyvia spalva, ir grynu patepus, oda igija gan intensyvu atspalvi.
*

Jau bandžiau - spalva jo tikrai intensyvi, bet tepu plonai (todėl oranžinė tikrai nevaikštau), be to, kol einu miegoti, tai ir nusivalo jis man beveik ar susigeria. Tiesa, naudoju ji tik vakarais, o ryte tepuosi įprastu kremu. Be to, malonus pojūtis - veiduko oda švelnutė tampa, porų irgi nekemša (sakyčiau negti po truputį tvarkosi odelė, turbūt dėl to, kad šaltalankiai turi antiseptinių savybių mirksiukas.gif ), žodžiu patiko! thumbup.gif
P.S. Aliejus tikrai nėra visiškai grynas - pirkau Aliejaus parduotuvėje ir mane pardavėja apie tai informavo smile.gif O visiškai gryno jo tikrai nereikia ir turbūt nelabai kur ir būtų galima gauti, nebent pačioms gamintis mirksiukas.gif
Merlote
Sveikos,
Aš naudoju šaltalankio aliejų veido odai. Esu nusipirkusi toki mišinį su sviestmedžiu, kitokiais aliejais, tad jis toks ne skystas o standus. Dabar ieskau kur nusipirkti gero šaltalankio aliejaus kad paciai pasidaryti krema. Šiaip dažnai kremukus darau pati, bet su šaltalankiu dar nemeginau. Darysiu mazdaug toki: Sviestmedzio aliejus, kokoso aliejus, avokado, mango, abrikosu sviestas, na ir šaltalankis. Dėsiu tiek jo, kad stipriai nedažytu odos. Kai šio aliejaus saikingai, tai naudojant tokį kremą veido oda tampa kaip šiektiek įdegusi. Man patinka thumbup.gif
Emanuel
mamytes. o gal kas bandet duoti saltalankiu aliejaus maziukams nuo pilvo spazmu??
lina333
Mes naudojom saltalankiu alieju stomatitui gyditi,labai geras dalykas thumbup.gif
Dilgynė
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 19, 23:45)
Nuplikytos ar nudegintos odos nei kremais nei aliejais tept negalima  unsure.gif
*

Iskart negalima, o kai praeina kuris laikas ir zaizdos uzsitraukia, manau, galima.
me_gustas_tu
QUOTE(svaraine @ 2009 10 01, 10:36)
P.S. Aliejus tikrai nėra visiškai grynas - pirkau Aliejaus parduotuvėje ir mane pardavėja apie tai informavo smile.gif O visiškai gryno jo tikrai nereikia ir turbūt nelabai kur ir būtų galima gauti, nebent pačioms gamintis  mirksiukas.gif
*

Tikrai yra spec. parduotuvese (tikrai ne aliejaus, pvz. aliejus.com arba vaistinese schmoll.gif ), ir tikrai reikia gryno aliejaus organizmui, neklaidinkit zmoniu 4u.gif
Vaistinese parduodamas saltalankiu aliejus yra visai ne aliejus, o saltalankiu istrauka RAFINUOTAME (o t.y. beverciame) saulegrazu aliejuje arba RAFINUOTU!!! saulegrazu aliejumi praskiestas saltalankiu aliejumi tiek, kad saltalankiu aliejaus koncentracija sudaro vos 20 proc. Na, prekybos centruose tokio pat pigaus, rafinuoto saulegrazu aliejaus litras paprastai kainuoja 6-8 lt, o vaistinese jo 50 ml (na, reiketu atmesti ta 20 % esanti saltalankiu dali) parduodama uz 15-40 lt, manau mamos skaicuoti mokate biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje, grynu saltalankiu aliejumi odos tikrai neteptumete - vaiksciotumet oranzine wink.gif
Milux
Grynas saltalankiu aliejus buvo parduodamas vaistinese, bet pries gerus metus jo nebera.jis ir buvo tas geltonas, o nuo odos kas is to , jis lengvai kaip riebalas nusiplauna ir nematau jokios problemos naudoti.
Beje saltalankiu aliejus puiki priemone gydyti skrandzio ligas
me_gustas_tu
QUOTE(Milux @ 2011 01 26, 18:32)
Grynas saltalankiu aliejus buvo parduodamas vaistinese, bet pries gerus metus jo nebera.jis ir buvo tas geltonas, o nuo odos kas is to , jis lengvai kaip riebalas nusiplauna ir nematau jokios problemos naudoti.
Beje saltalankiu aliejus puiki priemone gydyti skrandzio ligas
*

Ne geltonas, o tamsiai oranzinis, netgi i ruduma 4u.gif Vaistinese jo niekada nebuvo 4u.gif
Papildyta:
Taip, skrandzio ar dvylikapirstes opalige, stomatita ir kt. pobudzio zaizdas, zaizdeles gydo jis puikiai. daug jam liaupsiu galeciau parasyti 4u.gif Gal svarbiausia butu C vit kiekis ir Omega riebiosios rugstys. Kaitaliojant su kitais aliejais, pats geriausias Omega 3 saltinis, tiek suaugusiam, tiek mazam vaikuciui.
Papildyta:
QUOTE(Merlote @ 2010 01 16, 21:27)
Sveikos,
Aš naudoju šaltalankio aliejų veido odai. Esu nusipirkusi toki mišinį su sviestmedžiu, kitokiais aliejais, tad jis toks ne skystas o standus. Dabar ieskau kur nusipirkti gero šaltalankio aliejaus kad paciai pasidaryti krema. Šiaip dažnai kremukus darau pati, bet su šaltalankiu dar nemeginau. Darysiu mazdaug toki: Sviestmedzio aliejus, kokoso aliejus, avokado, mango, abrikosu sviestas, na ir šaltalankis. Dėsiu tiek jo, kad stipriai nedažytu odos. Kai šio aliejaus saikingai, tai naudojant tokį kremą veido oda tampa kaip šiektiek įdegusi. Man patinka thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif
Milux
nu taijis jai jo daug tai toks ir yra kaip jus sakot , bet ant odos prilietus toks geltonas
Fedes
QUOTE(Dilgynė @ 2011 01 16, 11:47)
Iskart negalima, o kai praeina kuris laikas ir zaizdos uzsitraukia, manau, galima.
*

na, net nežinau kaip pasakyt, aišku, kad ant kraujuojančios netepi. bet šaltalankiai labai gerai užgydo žaisdas, tai tikrai žaizda uždžiūna, iraš pvz sakykim kitą dieną jau kelis kartus tepu. jis pats tą žaizdą labai efektyviai ir užtraukia, tai nereik laukt kol pati užsitrauks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(me_gustas_tu @ 2011 01 26, 12:11)
Tikrai yra spec. parduotuvese (tikrai ne aliejaus, pvz. aliejus.com arba vaistinese schmoll.gif ), ir tikrai reikia gryno aliejaus organizmui, neklaidinkit zmoniu 4u.gif

*

o iš kur jis gynas gaunamas, mes sulčių daug spaudę patys, tai man nepasirodė kad tos uogos natūraliai aliejaus daug turėtų? gi turi tą ištrauką kažkame konservuot - aliejuje, meduje?
me_gustas_tu
QUOTE(Fedes @ 2011 01 27, 09:00)
o iš kur jis gynas gaunamas, mes sulčių daug spaudę patys, tai man nepasirodė kad tos uogos natūraliai aliejaus daug turėtų? gi turi tą ištrauką kažkame konservuot - aliejuje, meduje?
*

Aliejus spaudziamas is minkstimu. Taip, iseiga yra maza ir darbo daug, todel jis ir brangus 4u.gif
Istraukos nekonservuojamos smile.gif
me_gustas_tu
QUOTE(Fedes @ 2011 01 27, 09:00)
na, net nežinau kaip pasakyt, aišku, kad ant kraujuojančios netepi. bet šaltalankiai labai gerai užgydo žaisdas, tai tikrai žaizda uždžiūna, iraš pvz sakykim kitą dieną jau kelis kartus tepu. jis pats tą žaizdą labai efektyviai ir užtraukia, tai nereik laukt kol pati užsitrauks smile.gif
*

Ant kraujuojancios zaizdos aliejaus tepti nereiktu, jis tepamas tik ant jau uzsitraukusios. Uzsitraukusias zaizdas sis aliejus puikiai gydo, netgi naikina randelius.
O atviroms zaidzoms yra kitu puikiu augaliniu produktu smile.gif 4u.gif
Fedes
QUOTE(me_gustas_tu @ 2011 01 28, 15:51)
Ant kraujuojancios zaizdos aliejaus tepti nereiktu, jis tepamas tik ant jau uzsitraukusios. Uzsitraukusias zaizdas sis aliejus puikiai gydo, netgi naikina randelius.
O atviroms zaidzoms yra kitu puikiu augaliniu produktu smile.gif  4u.gif
*

na, taip, tai ir turėjau omeny, kad jau išdžiūvusi, nekraujuojanti jokiu būdu smile.gif šiaip aliejus užrakina viską aplink ir sudaro palankią terpę mirkobams, todėl visad visų pirma reikai rūpintis žaizdos dezinfekavimu ir nepersitengti su aliejaus kiekiu....
Medeinna
O ar bande kas duoti kudikaims?, pvz. vietoj zuvu tauku, nes anotacijoje parasyta, kad sis aliejus toks pats vertingas ir net geresnis uz taukus.
pupa3
kiek daug naujo suzinojau apie saltalankio alieju bigsmile.gif o zinojau tik, kad jis gelbeja, kai dantukai dygsta ax.gif
turim bedele- sunta uzpakaliukas, tai dabar zinosiu kaip issigydyti 4u.gif
vieracka
tai kiek supratau is jusu pasisakymu, kad aliejus.lt parduotuveje saltalankiu aliejus yra s.... jo kaina 100ml 6lt, siandien nusipirkau ir galvoju, kad gal geriau reikejo vaistineje nusipirkti normalaus, nes kiek skaiciau internete, kad 30ml-44lt kainuoja normalus tas aliejus g.gif kazi ta, kuri isigijau galiu duoti vaikiukui gerti g.gif
break
Noriu paklausti, ar galima naudoti šaltalankių aliejų nudegimams gydyti, gal kas turite platesnės informacijos? ax.gif
break
QUOTE(break @ 2011 07 02, 22:25)
Noriu paklausti, ar galima naudoti šaltalankių aliejų nudegimams gydyti, gal kas turite platesnės informacijos?  ax.gif
*

Išsiaiškinau, galima. Nuima uždegimą. O kad skatina randų susidarymą - mitas.
Fedes
QUOTE(break @ 2011 07 05, 09:33)
Išsiaiškinau, galima. Nuima uždegimą. O kad skatina randų susidarymą - mitas.
*

tik jokio aliejau man rodos negalima ant atvirų žaizdų tept, kai jau gyja, tuomet 4u.gif iš tikro labai gerai padeda sugyti bet kokioms žaizdoms, mes naudojam.
break
QUOTE(Fedes @ 2011 07 06, 09:16)
tik jokio aliejau man rodos negalima ant atvirų žaizdų tept, kai jau gyja, tuomet  4u.gif iš tikro labai gerai padeda sugyti bet kokioms žaizdoms, mes naudojam.
*

Taip, ant žaizdų negalima ir jokiu būdu tik ką apsideginus NEpilti. Vėsinti odą vandeniu kuo ilgiau.
Sellija
Be galo sunku išsirinkti, nes internete nerasi sudėčių, į paklausimus neatsako arba labai ilgai lauki,kol sulauki ats., bet būna ir visai neišsamus. Norisi aišku nusipirkti gerą, na ir už protingai pigiausią kainą ax.gif Gal kas labiau patyrę pakomentuotumėt ar pasidalintumėt savo patirtimis dėl šaltalankių aliejaus (jei turit kuri buteliuką po ranka, brūkštelkit, kas parašyta kaip išspaustas, kokia sudėtis):

Vokiškas šaltalankių aliejus (Camelia; Eurovaistinė; Litfarma; Šeimos vaistinė) SALVENA S.C.
Kaina: 50ml apie 28.00 Lt
100ml apie 35.00 Lt

ALTAJAUS ŠALTALANKIO ALIEJUS "DIVEEVO"
Flakonai po 50 ml 13 Lt ir 100 ml, 200ml 25 Lt
Sudėtis: šaltalankio aliejus Paskirtis: beta-karotino (provitamino A), vitamino E ir polinesočiųjų riebiųjų rūgščių šaltinis karotinoidų - ne mažiau 40 mg/100 g; polinesočiosios riebiosios rūgštys - ne mažiau 50%; vitaminas E - ne mažiau 30 mg/100 g

Natūralus šaltalankių aliejus (iš Ekologiški Produktai). Kilmės šalis Lietuva, Naujoji Akmenė.
250ml 18 Lt

Šaltalankių aliejus Alsu 50ml 31,50 Lt, 100ml 63,5 Lt

Šaltalankių aliejus Altaivitaminy 50ml 5 Lt
ŠALTALANKIŲ ALIEJUS (OLEUM HIPPOPHAES) 50ml ir 100 ml aliejaus oranžinio stiklo flakonuose
Karotinoidų ne mažiau kaip180 mg%.
UAB Altaivitaminy, Rusija

Šaltalankių aliejus Oleum 50ml 23 Lt, 100ml 29 Lt

Šaltalankių aliejus Plus Oleum 50ml 26,5 Lt, 100ml 40 Lt

Šaltalankių aliejus Vipis 50ml 19 Lt
ŠALTALANKIŲ ALIEJUS (SEA-BUCKTHORN OIL) Vipis
Sudėtis: šaltalankių (75%) ir alyvuogių aliejus.
Šaltalankių aliejus - įvairių vitaminų šaltinis. 100 g šaltalankių aliejaus
yra vitaminų: C - 100-900 mg; P - 700-2500 mg,; B1 - 0,02-0,04 mg; B2 -
0,03-0,06 mg; E - 100-165 mg; K - 0,8-1,3 mg ir folio rūgšties - 0,03-0,79
mg; karotinoidų -180-250 mg, iš jų karotino - 40-100 mg.

Šaltalankių aliejus Vipis aer. 31g 21 Lt

Šaltalankių aliejus-RS 50g/100g 50ml 28,5 Lt (Korio laboratorija)

Dar mačiau homeopatinėj vaistinėj Rusiškas šaltalankių aliejus 50ml 12 Lt, 100ml 25 Lt (firmos neatsimenu, platintojas Latvija)

Šaltalankių uogų aliejus, grynas (Kvapų namai) 30ml - 42 Lt, 50 ml - 67 Lt, 100 ml - 130 Lt

Rusiškas "Oblepichovoje maslo"

Sibiro šaltalankių aliejus ,grynas (Hippophae rhamnoides). Sibiro šaltalankių aliejus 20ml 23 Lt, 10ml 13 Lt

Šaltalankių aliejus Hippophae rhamnoides (Biovipas) 50ml 18 Lt

Šaltalankio aliejus 100 ml (maisto papildas) 30 Lt. Elpis, pagaminta Vokietijoje
Mane
Mane irgi labai domina šaltalankių aliejus, tik perskaičius visai pasimeti, kokį pirkt, kad būtų natūralus grynas ax.gif
boruziukas1
pigiai saltalankiu aliejaus galima nusipirkti turgui kur prekiauja rusiskais vaistais 100ml kainuoja 12 lt
armi06
teko matyti kad bobutes turguj prekiauja saltalankio aliejum,jei zinai vietu galima ir paciam prisirinkti ir issispausti,mano mama taip darydavo ir tepdavo suskirdusias rankas,kulnus
ladybird4
Naudojam ir mes savo paciu gamybos saltalankiu alieju - zaizdu, randu gydymui... thumbup.gif thumbup.gif

Stai cia radau receptuka 4u.gif
su_saule
Užsisakiau iš -ekologiški produktai- mėnesį pralaukiau, jokios žinios, į emailus neatsako, mob. nejungia net...tik tiek, kad ten apmokėt atsiimant.
O šiaip kainos už 100ml apie 20 Lt
Fedes

! 
Skebimų žinutės ištrintos.
Forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.
spinduliukėa
o gal kazkas zinote ar saltalankiu alieju galima gerti jai pati maitini leliuka? Girdejau ,kad jis labai sveika na nusipirkau ir susimasciau ar galima gerti man ji? g.gif
Papildyta:
ups cia vaiku sveikata blush2.gif ne ta tema ,bet gal mamytes labai neuzpyks ,kad cia parasiau blush2.gif
zeneta
QUOTE(br@ske @ 2012 04 01, 23:24)
o gal kazkas zinote ar saltalankiu alieju galima gerti jai pati maitini leliuka? Girdejau ,kad jis labai sveika na nusipirkau ir susimasciau ar galima gerti man ji? g.gif
Papildyta:
ups cia vaiku sveikata blush2.gif ne ta  tema ,bet gal mamytes labai neuzpyks ,kad cia parasiau blush2.gif
*

galima jeigu lialiukas nealergiškas 4u.gif jį netgi labai sveika gerti-gydo gastritą,vidines žaizdeles, šiek tiek skatina apetitą 4u.gif turi daug vitamino A , karotinų 4u.gif Aš jo kai turiu rudenį patipasigaminu maišau su alyvugių aliejum ir į salotas-skanuuu 4u.gif
šaltalankis tinka žaizdų gydymui-mano vaikas ir vienas ir kt buvo nusiplikę arbata-pradžioje aišku šaldžiau vėsinau, o vėliau kopūsto lapas plius šaltalankis-jokių randų 4u.gif jokių kitų tepalų nenaudojom..
nuar
Naudojom tepimui, bet jokių stebuklų jis nepadarė.
jurguze30
naudojom stomatito gydymui smile.gif
Ramiele
Prisiskaiciau receptu apie saltalankiu aliejaus isgavima kai isspaudi sultis ir palieki kad nusistovetu aliejus ir dabar nesuprantu. Tai aliejus tas oranzinis virsuje ar gelsvas apacioje? Man vis aiskina kad nieko vertas toks aliejus smile.gif (norejau sunaudot plaukams) tai dabar ir suabejojau kazkaip ar cia skaitosi aliejus tas byzalas..
virsukalne
mes tai naudojame saltalankiu arbata, labai skanu ir sveika smile.gif aliejaus nebandeme.
pupune
Naudojam. Tik perka ne gryną, o kartu su medetka. Yra toks purškalas Faringosray. Mums kaip ir jurguze30 - labai padėjo stomatitui thumbup.gif O ir šiaip kai gerklę skauda tiek aš tiek, vaikui papurškalioju...
Milis
QUOTE(ladybird4 @ 2011 11 28, 20:12)
Naudojam ir mes savo paciu gamybos saltalankiu alieju - zaizdu, randu gydymui...  thumbup.gif  thumbup.gif

Stai cia radau receptuka  4u.gif
*

o as gydziau dermatita vaikeliui su salatalankiu aliejumi,tai pasakysiu kad tikrai labai greit uzgyja randai.
Baling
Dar svarbu ar tikra saltalankiu al. naudojat,nes buvo lsmu vieno destytojo atliktas tyrimas Lt vaistinese prekiaujamu saltalankio al. chem sudetis,tai visuose ne saltalankiu al.o bazinis saulegrazu aliejus su karotenoidais smile.gif tai toks nieko nepagelbes..o gera naudojant man pavyko tiek alerginius sauskelniu berimus isgydyt,puikiai ziema suskilusi lupoms nakciai ar sausai nosies. gleivinei drekinti
Liūtaširdė
Mes juo puikiai gydom anginą ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.