Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti

QUOTE(Saiva @ 2007 10 22, 20:59)
Labukas visoms  4u.gif

gal kas turite praktikos tariantis del Cezrio, ta prasme jeigu  nusprendi is anksto, kad negimdysi naturaliai o operuosiesi..  kaip i tai gydytojai ziuri, ar imanoma sutarti... tiesiog pirmas mano vaikelis gime Cezario budu tai dabar nelabai isivaizduoju kaip antra reiktu pagimdyti naturaliai  blush2.gif  na kolkas tai tik apmastymai.. bet jei kas turite tokios praktikos parasykite  4u.gif


Sveikute,kai paskutini karta buvau pas savo gydytoja pas kuria gimdziau (Cezaris), ir kazkaip paklausiau kodel randas vienoj pusej vis kazkaip nelabai atrodo.....sako anrta gimdysi sutvarkysiu tau ta randa ax.gif ,neliks nei zimiu blush2.gif
Tai kaip suprantu jei pirma karta buvo Cezaris,tai manau turi teise prasyti ir antra kart . Turbut bus daug priestaraujanciu bet mano nuomone jei pirma karta buvo Cezaris geriau jau ir antra karta tegul siuva ta pacia vieta, nei gymdant naturaliai bus dar plisymu ir kt.vietelej (nefaktas aisku). blush2.gif Nenoreciau buti siuta is visu pusiu.....be tuo man viena pazystama akusere pasake kad gymdant naturaliai raumenukai ten.. blush2.gif 100 proc neatsitato,jei supratai apie ka as. blush2.gif
Ir dar kai buvau nescia kalbejau su viena mamyte ji turi 3 vaikus,sako kad jei butu galimybe prasytu tik Cezario (buvo sunkus gimdymas) nes sako labai nukentejo seks.gyvenimas. Apie tai yra atskyra tema.
P.S Jokiu budu nesakau kad reikia visom daryti Cezari schmoll.gif ,operacija visada pavoingesne nej normalus gimdymas,sakau tik apie tuos kurie jau 1 karta patire Cezari nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 23 spalio 2007 - 09:54
As tai su niekom nesitariau, ir pagimdziau manau normaliai na neskaitant kad kaklelis neatidarinjo ir stangu nebuvo ir norejo daryti Cezari. Beje buvau visai viena nes kai isgirdau kaip spiegia gretimoj palatoje gimdyve paskambinau vyrui ( kuris buvo beieinas pas mane) ir pasakiau kad nenoriu kad atvaziuotu bjojau isgasdint blink.gif, ta moteriske tiksliau jos rekima ir dabar kartais susapnuoju, siaip pati nerekiau nes buvau beveik be samones doh.gif Ai tiesa del susiuvimo, tai vyras buvo laaaabai patenkintas blush2.gif Man tai visas personalas buvo thumbup.gif ir labai mane palaike, akusere visa slapia buvo nuo kartu gimdymo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oxikas_777 @ 2007 10 23, 12:45)
As tai su niekom nesitariau, ir pagimdziau manau normaliai na neskaitant kad kaklelis neatidarinjo ir stangu nebuvo ir norejo daryti Cezari. Beje buvau visai viena nes kai isgirdau kaip spiegia gretimoj palatoje gimdyve paskambinau vyrui ( kuris buvo beieinas pas mane) ir pasakiau kad nenoriu kad atvaziuotu bjojau isgasdint blink.gif, ta moteriske tiksliau jos rekima ir dabar kartais susapnuoju, siaip pati nerekiau nes buvau beveik be samones doh.gif Ai tiesa del susiuvimo, tai vyras buvo laaaabai patenkintas blush2.gif  Man tai visas personalas buvo  thumbup.gif  ir labai mane palaike, akusere visa slapia buvo nuo kartu gimdymo  lotuliukas.gif


Matai ne visoms taip iseina pagimdyti pacioms, as irgi buvau nusiteikusi, deja viskas baigesi Cezariu... nesigailiu, tik vat antro jau gimdyti pati ir nenoriu blush2.gif na nezinau gal kam ir atrodo isponejimas, bet manau kiekvienas zmogus turi tureti galimybe pasirinkti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 10 23, 09:42)
Sveikute,kai paskutini karta buvau pas savo gydytoja pas kuria gimdziau (Cezaris), ir kazkaip paklausiau kodel randas vienoj pusej vis kazkaip nelabai atrodo.....sako anrta gimdysi sutvarkysiu tau ta randa ax.gif ,neliks nei zimiu blush2.gif
Tai kaip suprantu jei pirma karta buvo Cezaris,tai manau turi teise prasyti ir antra kart . Turbut bus daug priestaraujanciu bet mano nuomone jei pirma karta buvo Cezaris geriau jau ir antra karta tegul siuva ta pacia vieta, nei gymdant naturaliai bus dar plisymu ir kt.vietelej (nefaktas aisku). blush2.gif Nenoreciau buti siuta is visu pusiu.....be tuo man viena pazystama akusere pasake kad gymdant naturaliai raumenukai ten.. blush2.gif 100 proc neatsitato,jei supratai apie ka as.  blush2.gif
Ir dar kai buvau nescia kalbejau su viena mamyte ji turi 3 vaikus,sako kad jei butu galimybe prasytu tik Cezario (buvo sunkus gimdymas) nes sako labai nukentejo seks.gyvenimas. Apie tai yra atskyra tema.
P.S Jokiu budu nesakau kad reikia visom daryti Cezari schmoll.gif  ,operacija visada pavoingesne nej normalus gimdymas,sakau tik apie tuos kurie jau 1 karta patire Cezari nestuke.gif  mirksiukas.gif


4u.gif aciu uz atsakyma
tiesiog as irgi esu girdejusi kad dazniausiai Cezari daro ir per antra gimdyma, bet yra ir kitokiu nuomoniu, dabar daktarai labai linke atkalbineti ir siulo antra vaika gimdyti naturaliai, jeigu tai pavyksta smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 09 30, 19:48)
Jei gimdiciau 2 karta, tai butinai pasiimciau misinuko,nes siaubingai uzknisa kai vaikas rekia o seseles niera vietoj ,reikia po visa ligonine lakstyti ieskoti.....
ypac nakti...........

As tariausi is anksto bet savo gyd.gal nerekomenduociau nes labai jau jai viskas nuo nuotaikos priklauso.. doh.gif


Atsiusk pavarde i AZ nes as irgi zadu eiti pas kazka tartis, kad nepataikyciau blink.gif ant kokios nesamones

Papildyta:
QUOTE(evitulka @ 2007 09 27, 11:30)
Sveikutes, turiu tolki klausimuka, gal kas gimdete pas gyd. Galvosiene?  Noreciau suzinoti ar ji daro cezario operacijas?  g.gif


Man ji dare Cezari, tiesa gimdyti turejau pas Gyd. Janusa, bet viskas baigesi operacija, tai ja atliko Janusas ir Gyd. Galvasoniene, tikrai esu jiems dekinga, neturiu nei menkiausio priekaisto. Kadangi nebuvau susitarusi tai nieko ir nemokejau, tiesiog nebebuvo kaip ir kada tuos pinigus kaisioti... na ir neprireike 4u.gif bet antram manau tartis smile.gif
Atsakyti
O as labai noreciau suzinuoti mamyciu nuomone kurie 2 kartus dare Cezari.
Ar 2 kaartas sunkesnis negu 1 ??
Kazkaip atrodo kai jau zinai ko laukti lengviau ......o gal atvirksciai?? g.gif
Atsakyti
[COLOR=deeppink] Saiva zinok jei man butu pa 4u.gif sake koks bus gimdymas ir dave rinktis tikrai buciau prasiui Cezario net nedvejodama, mirksiukas.gif nes maziukas gavo gimdymo trauka aciu Dievui dabar viskas OK thumbup.gif
Papildyta:
turejau omeny trauma o ne trauka... doh.gif
Atsakyti
O ka girdejote apie daktare Gavrilova? Kiti ja giria, gal kas is blogosios puses ka zino?
Atsakyti
sveikos, as cia naujoke. Gruodzio menesi tapsiu mama. truputi bijau, bet labai laukiu ir esu laiminga. Gimdysiu Klaipedoje. Labai idomu, kaip atrodo palatos gimdymo namuose. Prisiskaiciau, kad daug kur lietuvoj jos sutvarkytos ir jaukios. o kaip yra Klaipedoj?
Atsakyti
QUOTE(jolita23 @ 2007 10 25, 19:18)
sveikos, as cia naujoke. Gruodzio menesi tapsiu mama. truputi bijau, bet labai laukiu ir esu laiminga. Gimdysiu Klaipedoje. Labai idomu, kaip atrodo palatos gimdymo namuose. Prisiskaiciau, kad daug kur lietuvoj jos sutvarkytos ir jaukios. o kaip yra Klaipedoj?



taip pat ir klp 4u.gif
Atsakyti
Gal kas lankotes nestumo prieziurai Vetrungeje, ten yra Kuncu ambulatorijos skyrius smile.gif buvau ekoschopuotis tai visai patiko aplinka. Dirba du gydytojai priziurintys nesciasias Karpaviciute ir Janusas 4u.gif pastarasis mane operavo, siaip nieko blogai negaliu sakyti tikrai viska padere thumbup.gif , bet si karta galvoju uzsirasyti pas Karpaviciute, gal kas kokiu turite atsiliepimu apie sia ambulatorija ir apie gyd. Karpaviciute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiva @ 2007 10 26, 17:17)
ir apie gyd. Karpaviciute  4u.gif

be žodžių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiva @ 2007 10 22, 20:59)
Labukas visoms  4u.gif

gal kas turite praktikos tariantis del Cezrio, ta prasme jeigu  nusprendi is anksto, kad negimdysi naturaliai o operuosiesi..  kaip i tai gydytojai ziuri, ar imanoma sutarti... tiesiog pirmas mano vaikelis gime Cezario budu tai dabar nelabai isivaizduoju kaip antra reiktu pagimdyti naturaliai  blush2.gif  na kolkas tai tik apmastymai.. bet jei kas turite tokios praktikos parasykite  4u.gif

as tariausi smile.gif 39 savaite turejau atsigult i ligonine, bet gimdymas prasidejo 38 sav tai pati gimdziau su savo labai gera gydytoja wub.gif
bet siaip tai antra noreciau cezari daryt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 26 spalio 2007 - 19:42
Merginos, ar kas nors gimdėt Klaipėdos Universitetinėje Ligoninėje? Kaškur skaičiau, kad ten galima gimdyti be gydytojo, tik su akušere ax.gif
Ir aplamai - ar galima vietoj moterų konsultacijos neštumo metu lankyti ligoninę ar gimdymo namus?
Atsakyti