Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti

...., Jukneviciene (ponia sita skyreli skaito ir komentuoja kaip forumiete doh.gif )

blink.gif blink.gif blink.gif , oho, vaje, vaje, na bet ir gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2007 01 01, 17:25)
4u.gif  Pirmiausia Hereja  sveikinu su mazu mergyciu atejimu Aukit sveikos 4u.gif
  Del tokiu stavkiu kosmaras  blink.gif  As tyliu , cia teisingai Hereja parase, jokio skirtumo, vistiek akusere daro viska, tik zinau kad gyd Karpaviciute pati priimineedavo gimdyma.... blush2.gif
Juknevicienes niko nepamenu..... doh.gif  blush2.gif  Nors zinojau  lotuliukas.gif
O Satkus man isvis feeeeeeeee schmoll.gif

Aciu uz sveikinimus wub.gif

Tai kad ne as sitaip rasiau schmoll.gif As su gydytoja tariausi ir jokia akusere man tarp koju nestovejo. Viska dare pati gydytoja, tik kai antra dvyne stumiau, tai gydytoja riete mane ir prilaike pilva, o visa vadovavima pereme Rovas. Ai, akusere gal prakrpo mane g.gif nes gydytoja tai salia buvo, bet ne uz galo...nebepamenu jau doh.gif Kadangi nestumas problematiskas buvo, vaikai neisnesioti ir labai mazo svorio, o dar tos visos sventes ispuole, tai nenorejau rizikuoti ir gimdyti pas ka papuola, taip jauciausi saugesne.
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2007 01 01, 18:25)
4u.gif  Pirmiausia Hereja  sveikinu su mazu mergyciu atejimu Aukit sveikos 4u.gif
  Del tokiu stavkiu kosmaras  blink.gif  As tyliu , cia teisingai Hereja parase, jokio skirtumo, vistiek akusere daro viska, tik zinau kad gyd Karpaviciute pati priimineedavo gimdyma.... blush2.gif
Juknevicienes niko nepamenu..... doh.gif  blush2.gif  Nors zinojau  lotuliukas.gif
O Satkus man isvis feeeeeeeee schmoll.gif


Nu klausyk! Satkus fee?Pirma kart girdziu! blink.gif Ir kuom gi neitiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2006 12 31, 12:17)
Marciulionyte (man thumbup.gif  as pati pas ja gimdziau)

Mačiulionytė mirksiukas.gif

Atsakyti
Gal kas ka nors girdejot apie gyd. K. Gutauska, jis privacia praktika vercias? Idomu apsimoka pas ji lankytis?
Atsakyti
Sveikinu hereja susilaukus mergyciu, 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
berods mudvi gulejom tuo paciu metu klp ligoninej patologijos skyriui gruodzio pirmom dienom...? jei neklystu,nes sprendziu is tavo foto ir tai, kad gimdei mergytes anksciau laiko...
Atsakyti
Hereja, sveikinu susilaukus savo mergyciu. wub.gif Oi kaip ir as noriu dvynuku... blush2.gif Bet kad bent dar viena Dievulis duotu, o tai jau ilgai bandom, o vis snipstas gaunasi... sad.gif

Oi, mergaites, ne tik Jukneviciene cia skaito... laugh.gif Bet tegul zino, kas ka masto ir kad nera jau visai tokios "duros" moterys.

Taigi, apie tema. Pati gimdziau abu kartus nesitarusi ir su neprastom gydytojom. smile.gif Pirmaja pasitiko Maciulionyte, o antraja Locaitiene. Akuseres taip pat super Egidija ir Rasa. Ir kas svarbiausia, kad niekam nieko nemokejom!!! Pirmakart gydytoja atsisake imti pinigus. o antrakart net nesiulem. ax.gif Viskas buvo gerai ir be didesniu nesklandumu.

Del pinigu davimo tariantis - taip, suprantu, kad uz tuos pinigus gydytojas atlekia bele kada ir popsina tave taip, kaip tau norisi. blush2.gif

Kita vertus, susitarus ar ne, gydytojas uz tave nepagimdys ir tikrai specialiai tavo gimdymui nekenks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2007 01 05, 00:11)
Hereja, sveikinu susilaukus savo mergyciu. wub.gif Oi kaip ir as noriu dvynuku... blush2.gif Bet kad bent dar viena Dievulis duotu, o tai jau ilgai bandom, o vis snipstas gaunasi... sad.gif

Oi, mergaites, ne tik Jukneviciene cia skaito... laugh.gif Bet tegul zino, kas ka masto  ir kad nera jau visai tokios "duros" moterys.

Taigi, apie tema. Pati gimdziau abu kartus nesitarusi ir su neprastom gydytojom. smile.gif Pirmaja pasitiko Maciulionyte, o antraja Locaitiene. Akuseres taip pat super Egidija ir Rasa. Ir kas svarbiausia, kad niekam nieko nemokejom!!! Pirmakart gydytoja atsisake imti pinigus. o antrakart net nesiulem. ax.gif Viskas buvo gerai ir be didesniu nesklandumu.

Del pinigu davimo tariantis - taip, suprantu, kad uz tuos pinigus gydytojas atlekia bele kada ir popsina tave taip, kaip tau norisi. blush2.gif

Kita vertus, susitarus ar ne, gydytojas uz tave nepagimdys ir tikrai specialiai tavo gimdymui nekenks. ax.gif


Zinai, visiskai su tavim sutinku  rolleyes.gif , bet kita vertus yra berods 10 gydytoju, kurie gali priimt tavo gimdyma, jei esi nesusitarus, ir reikia pripazint, kad, net paskaicius komentarus, ne pas visus noretum papult, niekas aisku nekenkia specialiai, bet yra geresni gydytojai ir maziau geresni gydytojai  smile.gif , tai va del to as ir tariuosi, be to jie jauciasi daugiau atsakingi tada, jei gimdymas sklandus gali pagimdyt ir bet kokiu gydytoju, o jei kokios problemos, ka tada.....
paskui gali stipriai gailetis, manau geriau apsidrausti....

Atsakyti
O kaip tas tarimasis vyksta, tiesiog susitinkat su gydytoju ir pareiskiat nora pas ji gimdyt? As pirma nestuma tai privaciai pas gydytoja lankiausi (Radviliskyje), pas ja ir gimdziau , tai be problemu. o i Klaipeda atsikrausciau tik si rugpjuti, tai absoliuciai nieko nezinau nei kas cia geras, nei kas cia blogas.... Pirmas gimdymas buvo biski su komplikacijom, noretusi, kad antras toks nebutu... Gimdyt man liepos gale....
Atsakyti
O kaip tas tarimasis vyksta, tiesiog susitinkat su gydytoju ir pareiskiat nora pas ji gimdyt? As pirma nestuma tai privaciai pas gydytoja lankiausi (Radviliskyje), pas ja ir gimdziau , tai be problemu. o i Klaipeda atsikrausciau tik si rugpjuti, tai absoliuciai nieko nezinau nei kas cia geras, nei kas cia blogas.... Pirmas gimdymas buvo biski su komplikacijom, noretusi, kad antras toks nebutu... Gimdyt man liepos gale....


Tai saunu, kad prie klaipedoj gimdysianciu prisijungsi, paskaityk foruma, nuomoniu yra ivairiausiu, as pirma gimdziau pas Jukneviciene ir antra zadu taip pat, o gydytoju yra virs desimties, taigi sekmes pasirenkant, tik jau pries gyd. Globiene visi pries, supratau, kad ypac atsiauri ir t.t doh.gif



Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2006 12 31, 13:17)
bigsmile.gif  Kieki zinau dirba gimdykloje (mano zinios jau gali buri senos nes 3 metaia as nebedirbu KML) bet bandysiu padeti
Karpaviciute (gimdyklos vedeja)
Janusas, Milkintaite , Galvosiene, Grusiene, Marciulionyte (man thumbup.gif  as pati pas ja gimdziau) Globiene, Jukneviciene (ponia sita skyreli skaito ir komentuoja kaip forumiete doh.gif )Kiseliova........ daugiau nepamenu jei kas pades kitos. As kai dirbau buv ieni zinau dabar daug nauju, jaunu yra gydytoju  4u.gif




TAI KAD VISI SKAITO blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2007 01 04, 21:18)
Sveikinu hereja susilaukus mergyciu, 4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif   
berods mudvi gulejom tuo paciu metu klp ligoninej patologijos skyriui gruodzio pirmom dienom...? jei neklystu,nes sprendziu is tavo foto ir tai, kad gimdei mergytes anksciau laiko...

Aciu uz sveikinimus 4u.gif wub.gif
Oi, as jau tuose GN "trinuosi" nuo lapkricio 26d su savaites pertrauka biggrin.gif Tai jau su tiek nemazai mergyciu susipazinau, dauguma ju jau pagimde, vis nueinu leliukus ju aplankyti..uzsisedejau jau cia (siuo metu vis dar is GN rasau, gulim su kruopytem neisnesiotuku skyriuje doh.gif )
Kokoje palatoje gulejai patologiniam? As pradzioj 4, veliau 3 okupavau, bet neilgai teko pasidziaugti mokama palata - po 3 dienu vandenys nubego ir pagimdziau biggrin.gif
QUOTE(dainiux341 @ 2007 01 05, 10:53)
O kaip tas tarimasis vyksta, tiesiog susitinkat su gydytoju ir pareiskiat nora pas ji gimdyt?

Taip ir vyksta. Pasakai gydytojai, kad noretum, jog tavo leliuka priimtu butent jinai, jog skolinga neliksi, nori buti tikra, kad lemiamu momentu galesi skambinti jai bet kuriuo paros metu ir t.t... Nu nzn, mes tai taip sakem ir viskas buvo thumbup.gif Juk nei jus pirmos, nei paskutines, kurios tariasi su tom gydytojom, nereikia ten jokiu vingrybiu ir isankstinio pasiruosimo tongue.gif

Beje, sausio 2d. pagimde viena mergyte, su kuria 2 kartus gulejom patologiniam. Jinai su niekuom nesitare, vyras uzsienietis, tad gimde viena. Tetis ja atveze 12 nakties i GN su nubegusiais vandenimis, o gimdykloje pasitiko ja visai nedraugiskai nusiteikusi ir apsimiegojusi akusere. Buvau po gimdymo ja aplankyti, tai su asaromis pasakojo apie gimdyma, akuseres saltuma, kai kurias auksines jos frazes, kuriu cia nerasysiu ir esu tikra, kad jei butu buves salia vyras, ta akusere nieko panasaus nebutu prikalbejusi. unsure.gif
Palyginau savo ir jos gimdyma....geriau jau susitarti unsure.gif
Atsakyti