Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur Klaipėdoje geriausia gimdyti
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Gimdymas > Kiti miestai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vysnia_77
QUOTE(Pupkiz @ 2007 12 05, 16:37)
kai pateksi i gimdymo skyriu, nusiusk vyra i pogimdimini skyriu, ten ir uzsirasysit...  mirksiukas.gif
*

aciu uz info Pupkiz drinks_cheers.gif

kaip bijau as tos dienos... blush2.gif
Senoji
QUOTE(vysnia_77 @ 2007 12 05, 15:48)
aciu uz info Pupkiz  drinks_cheers.gif

kaip bijau as tos dienos...  blush2.gif
*

Nebijok, ji greit praeis smile.gif
Pupkiz
QUOTE(vysnia_77 @ 2007 12 05, 16:48)

*

nebijok... mirksiukas.gif ta diena ateis ir praeis... svarbiausia po to turesi dideli dideli dziaugsmeli thumbup.gif mirksiukas.gif
Mirka
..pas mane tik pati pradžia nestuke.gif wub.gif
Ir kaip tyčia iš Klaipėdos esu išvykusi.. 122 km rolleyes.gif
Taip nenoriu gimdyt pas nežinoma gydytoją svetimame mieste .. verysad.gif
Ka daryt? g.gif
Ar realiai aš mastau, kad gal man važinėtis..nes noriu pas Mačiulionyte lankytis ir ,žinoma, pagimdyti pas ją ax.gif 4u.gif Ar tik dėl gimdymo tartis su ja? ax.gif
vysnia_77
QUOTE(Senoji @ 2007 12 05, 17:24)
Nebijok, ji greit praeis smile.gif
*

aciu Senoji drinks_cheers.gif
gal ne paslaptis pas kuria gydytoja tu gimdei? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupkiz @ 2007 12 05, 17:30)
nebijok...  mirksiukas.gif  ta diena ateis ir praeis... svarbiausia po to turesi dideli dideli dziaugsmeli  thumbup.gif  mirksiukas.gif
*

4u.gif aciu ir tau. zinau jau, ka tai reiskia leliukai thumbup.gif
bet tas nestukes nerimas savo daro... blush2.gif
kai tik pradeda nerimauti mano pilviukas, taip ir ispaudziu asara, ar tik ne jau.... blush2.gif
su jusu palaikymu, bandysiu buti stipri bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mirka @ 2007 12 05, 17:46)
..pas mane tik pati pradžia  nestuke.gif  wub.gif 
Ir kaip tyčia iš Klaipėdos esu išvykusi.. 122 km  rolleyes.gif
Ka daryt?  g.gif
Ar realiai aš mastau, kad gal man važinėtis..nes noriu pas Mačiulionyte lankytis ir ,žinoma, pagimdyti pas ją  ax.gif  4u.gif  Ar tik dėl gimdymo tartis su ja?  ax.gif
*

mano nuomone, tai apsispresti tik tu pati gali ir turi. ar ne perdaug laiko ir jegu tau atims vazinejimasis, o beto ir gimdymas uz 100 km?
o jei gimdymas prasides anksciau ir neplanuotai? g.gif su saremiais leksi i Klaip?
niu cia tau klausimukas pamastymui...
o is kitos puses irgi galeciau sakyti: jei labai pasitiki ir pazysta sia gydytoja, tai bandyk! taip kad sugryztu prie pirmojo sakinio - tik tau paciai spresti ( cia mano nuomone).

lengvo ir grazaus tau laukimosi drinks_cheers.gif
Senoji
[quote=vysnia_77,2007 12 05, 17:30]
aciu Senoji drinks_cheers.gif
gal ne paslaptis pas kuria gydytoja tu gimdei? ax.gif
Papildyta:

biggrin.gif po tokiu mano pasakojimu, jei paviesinsiu jos pavarde, tai ji pacienciu nebetures, o tokia jau laikoma sventoji Marija biggrin.gif .
Pupkiz
as gimdziau pas Neverdauskiene thumbup.gif thumbup.gif gydytoja... akusere taip pat buvo thumbup.gif thumbup.gif tik gaila, kad nebepamenu nei pavardes nei vardo ax.gif
vilmute_mama
Gimdziau du kartus, abu Klaipedos GN ir abu pas ta pacia gydytoja. Lenkiu zemai galva pries gydytoja Milkintaite. pirmaji karta tiesiog taip jau atsitiko, kad ji ta nakti budejo ir prieme mano mergaite pries devynerius metelius. Tikrai labai faina gydytoja, labai maloniai ir svelniai elgesi, o gimdymas buvo sunku ir sudetingas. Jei ne mano mineta gydytoja didziosios siandiengal ir nebutume tureje, ji tiesiog "isspaude" vaikeli, nes pati jau jegu nebeturejau.
Antrajam gimdymui specialiai ieskojau sios gydytojos, lankaiusi pas ja visa nestuma vienoje ambulatorijoje. Tai galiu pasakyti, kad uz prieziura jai nemokejau nieko, priziurejo labai gerai, pries gala kviesdavosi i GN darytis tyrimu, nes ten geresne aparatura, velgi nieko nemokejau. Taip jau atsitiko, kad nestumo metu teko paguleti patologijoje, tai ne tik, kad mane lanke, bet ir su gydytojais konsultavosi del manes, bei visada zinojo esama padeti. Todel buvau susitarusi su ja gimdyti. Galiu pasakyti, kad gimdziau kaip karaliene. Gydytoja sake, kaip, kada ir ka daryti, po to "pastate" akusere i vieta, nes ta vis bande aikinti, kad as ne taip ir ne ta darau....galiausiai po gimdymo pas mane prabuvo, mergaite mano ant ranku nesiojo, su vaiku gydytoja pakalbejo (nes ta buvo zveris ir streso man ivare juodai, kai pareiske, kad mano vaikas nesveikas), palata pogimdyvine siltesne isrupino, nu zodziu...kol buvau GN ji mane lanke ir lenke, po gimdymo echo padarem kad isitikintu, jog man viskas gerai....
Tai buvo man labiau drauge nei gydytoja, todel, dar karta galiu pasakyti sirdingai aciu zitai medikei...
O ir dabar po gimdymo ji mane priziuri...labai dziaugiuosi ir niekam negeda jos rekomenduoti...
Tacaiu yra kitas dalykas, jus sakote, kad vienas gydytojas yra toks, kitas kitoks, kazko nezino, daro klaidas....taip tas teisybe, bet visada yra zmogiskasis faktorius, jie irgi zmones ir gali klysti. Zinoma, labai gaila, kad nuo ju klaidu priklauso musu ir musu vaiku gyvybes, bet as manau, kad nuo to nera nei vienas gydytojas apsaugotas....
vikte
QUOTE(vilmute_mama @ 2007 12 05, 21:05)
Gimdziau du kartus, abu Klaipedos GN ir abu pas ta pacia gydytoja. Lenkiu zemai galva pries gydytoja Milkintaite. pirmaji karta tiesiog taip jau atsitiko, kad ji ta nakti budejo ir prieme mano mergaite pries devynerius metelius. Tikrai labai faina gydytoja, labai maloniai ir svelniai elgesi, o gimdymas buvo sunku ir sudetingas. Jei ne mano mineta gydytoja didziosios siandiengal ir nebutume tureje, ji tiesiog "isspaude" vaikeli, nes pati jau jegu nebeturejau.
Antrajam gimdymui specialiai ieskojau sios gydytojos, lankaiusi pas ja visa nestuma vienoje ambulatorijoje. Tai galiu pasakyti, kad uz prieziura jai nemokejau nieko, priziurejo labai gerai, pries gala kviesdavosi i GN darytis tyrimu, nes ten geresne aparatura, velgi nieko nemokejau. Taip jau atsitiko, kad nestumo metu teko paguleti patologijoje, tai ne tik, kad mane lanke, bet ir su gydytojais konsultavosi del manes, bei visada zinojo esama padeti. Todel buvau susitarusi su ja gimdyti. Galiu pasakyti, kad gimdziau kaip karaliene. Gydytoja sake, kaip, kada ir ka daryti, po to "pastate" akusere i vieta, nes ta vis bande aikinti, kad as ne taip ir ne ta darau....galiausiai po gimdymo pas mane prabuvo, mergaite mano ant ranku nesiojo, su vaiku gydytoja pakalbejo (nes ta buvo zveris ir streso man ivare juodai, kai pareiske, kad mano vaikas nesveikas), palata pogimdyvine siltesne isrupino, nu zodziu...kol buvau GN ji mane lanke ir lenke, po gimdymo echo padarem kad isitikintu, jog man viskas gerai....
Tai buvo man labiau drauge nei gydytoja, todel, dar karta galiu pasakyti sirdingai aciu zitai medikei...
O ir dabar po gimdymo ji mane priziuri...labai dziaugiuosi ir niekam negeda jos rekomenduoti...
Tacaiu yra kitas dalykas, jus sakote, kad vienas gydytojas yra toks, kitas kitoks, kazko nezino, daro klaidas....taip tas teisybe, bet visada yra zmogiskasis faktorius, jie irgi zmones ir gali klysti. Zinoma, labai gaila, kad nuo ju klaidu priklauso musu ir musu vaiku gyvybes, bet as manau, kad nuo to nera nei vienas gydytojas apsaugotas....
*

Galiu pasirašyti po kiekvienu tavo žodžiu,gydytoja Milkintaite thumbup.gif skaitau ir galvoju taigi viskas taip pat kaip ir man buvo, prižiūrėjo per visą neštumą,masažą per saremius darė visą laiką buvo tik prie manęs morališkai palaikė ir po gimdymo ji pati manę siuvo akušere net pasijuokė kad čia ne gydytojos darbas, palatą pogimdyvine parupino ir lankė manę ir mano lialį na tikrai prisimenu savo gimdymą kaip didžiulę šventę o ne kančią ir galvos skausmą thumbup.gif
mejja
noreciau ir as pas ja gimdyti bigsmile.gif ir aplamai esu ne is klp,bet noriu jurininkuose gimdyti,nes ten daktarai zmogiskai elgiasi. ar reikia is anksto vaziuoti tartis del gimdymo,ar jau galima nuvaziuoti tiesiog prasidejus gimdymui? ar butina moketi pinigus? g.gif
vikte
QUOTE(mejja @ 2007 12 05, 21:37)
noreciau ir as pas ja gimdyti  bigsmile.gif  ir aplamai esu ne is klp,bet noriu jurininkuose gimdyti,nes ten daktarai zmogiskai elgiasi. ar reikia  is anksto vaziuoti tartis del gimdymo,ar jau galima nuvaziuoti tiesiog prasidejus gimdymui? ar butina moketi pinigus?  g.gif
*

Jūrininkų ligoninė gimdymų nepriima schmoll.gif tik gimdymo namai, o mūsų minėta gydytoja būtent ten ir dirba mirksiukas.gif
Senoji

Ispeju - ne viskas yra taip, kaip atrodo. Oi, neapsirikit.
Assstaaa
QUOTE(Senoji @ 2007 12 06, 12:58)
Ispeju - ne viskas yra taip, kaip atrodo. Oi, neapsirikit.
*

blink.gif kaip paslaptingai ir gąsdinančiai čia parašei blink.gif
O kaip viskas yra? g.gif
Senoji
QUOTE(Asta69 @ 2007 12 06, 13:10)
blink.gif kaip paslaptingai ir gąsdinančiai čia parašei  blink.gif
O kaip viskas yra?  g.gif
*

Zinau ta virtuve - cia yra ir biznio, ir marketingo elementu. Jei busi svelni kaip lape, tai garantuos pacienciu skaiciu ir pinigelius. Bet tai negarantuoja profesionumo. Karpaviciute ne tokia lipsni, ntgi gruboka, bet uztat zymiai kvalifikuotesne.
Sakau, kad kai isgirdau, kaip kalba gydytoja akuserei - (rasiau anksciau - kad jei per greit pagimdys, maziau nubyres), tai vos infarkto negavau.
miljo
thumbup.gif Karpavičiute superine gydytoja thumbup.gif
vilmute_mama
QUOTE(Senoji @ 2007 12 06, 16:46)
Zinau ta virtuve - cia yra ir biznio, ir marketingo elementu. Jei busi svelni kaip lape, tai garantuos pacienciu skaiciu ir pinigelius. Bet tai negarantuoja profesionumo. Karpaviciute ne tokia lipsni, ntgi gruboka, bet uztat zymiai kvalifikuotesne.
Sakau, kad kai isgirdau, kaip kalba gydytoja akuserei - (rasiau anksciau - kad jei per greit pagimdys, maziau nubyres), tai vos infarkto negavau.
*

Nesutinku su tavim, oi nesutinku....tariaus su Milkintaite gimdyti jau visai pabaigoje, bet nuo to mano nesciosios prieziura nenukentejo ir niekas nepasikeite...kitas dalykas, kai atvariau gimdyti, sake, kad gimdysiu 2 val, o taip jau isejo, kad pagimdziau per 20 min, tacaiu niekas man gimdymo nestabde, o kaip tik padejo, kad visos kancios greiciau baigtusi, nes deja, taip jau atsitiko, kad gimdymas buvo per greitas....
Del Karpaviciutes su tavim sutinku, jinai savo srities profe, bet pasiziurek kiek metu jinai ta darba dirba doh.gif O kitos, ten jaunesnes dirbancios tos patirties irgi turi ne ka maziau, zinau net 2 ginekologes, kurios gimde butent pas Milkintaite, o kodel? Gal todel, kad pasitiki...
Ir dar karta sakau, ne mums gydytoju kompetencija vertinti, nes ko gero nieko apie tai neismanom, mes tiesiog galim matyti, koks tai zmogus....Pvz. As pas Karpaviciute buciau ejus tik tuo atveju, jei butu buve kazkas labai negero, bet taip...norisi, kad gydytojas butu zmogiskas, kad bendrautu, kad padetu....
Ir dar nepamenu ar rasiau, bet po gimdymo gydytoja man dali pinigu grazino, jei tai butu grynas marketingas, suda as bucaiu gavus. Vienintelis gydytojas, pas kuri nenoreciau patekti GN tai Globiene, bet velgi, negaliu vertinti jos kompetencijos, taciau zmogus jinai ne koks......
Ir as manau, kad sioje temoje nereikia gasdinti nestuke.gif , ypac pirmakarciu, nes joms ir taip baisu. Mes tiesiog galime pasidalinti savo nuomone ir tiek, o jos pacios turi darytis isvadas...
Kai budama nescia paskaitinejau siuos komentarus, plaukai piestu stojos, tacaiu atsisijojau kas gera, o kas ne...
Ir dar kitas dalykas, giminaite gimde pas profesore Vilniuje-rezultatas - daugaiu gimdymu nebus, nes gimdymo metu prasiskyre gaktikaulis, ir kieno cia kalte? Velgi neaisku....nes gydytoja pas kuria gimde jau simta metu daro ta darba ir jos praktikoje mano giminaite buvo pirmas atvejis
Senoji
Kai viskas gerai, tai gerai. As tik sakau, ka mama girdejo is akuseres lupu. Na, nekokia ji, turbut, akusere, jei taip kalba apie gydytoja, bet...
Jus turit geros patirties, as - karcios ir tiek. Nenorit - neimkit i galva tai, ka parasiau. Puiku, kai zmogus lieka patenkintas. As pas ta pacia gydytoja gimdziau du kartus, kurie vienas nuo kitos skyresi kaip diena nuo nakties.
Viskas, ka norejau pasakyti.
Pupkiz
QUOTE(vilmute_mama @ 2007 12 06, 15:58)
Ir as manau, kad sioje temoje nereikia gasdinti  nestuke.gif , ypac pirmakarciu, nes joms ir taip baisu. Mes tiesiog galime pasidalinti savo nuomone ir tiek, o jos pacios turi darytis isvadas...
*

visiskai pritariu drinks_cheers.gif pries metus kai viska skaitinejau, tai buvo susidares ispudis, kad jei niekam nemokesiu mirsiu gimdydama.. doh.gif ir viskas yra ne taip blogai ir ne taip baisu mirksiukas.gif
mejja
o klaipedoj vieni gimdymo namai yra?
pukuotukas14
QUOTE(miljo @ 2007 12 06, 15:48)
thumbup.gif Karpavičiute superine gydytoja thumbup.gif
*

kaip kam,kaip kam g.gif Man tai ziurke,su kuria tikiuosi daugiau nesusitikt
schmoll.gif
orchidejaa
QUOTE(GINTSAB @ 2007 12 02, 18:32)
SVEIKOS. KA GALITE PASAKYTI APIE VAIVA GALVOSIENE. JI YRA POGIMDYVINIAUS SKYRIAUS VEDEJA, BENT JAU PRIES 4 METUS BUVO. BET KAIP JI PRIIMA GIMDYMA?
*

man ji patiko, ji budėjo kai mane paguldė į patologinį sk. iš kart tik atvykus apžiūrėjo, liepė atlikti tyrimus sesutei, po to vėl atėjo į palatą, viską paaiškino, nuramino. o vedėjas yra Riauba
Naktibalda
QUOTE(Pupkiz @ 2007 12 05, 15:37)
kai pateksi i gimdymo skyriu, nusiusk vyra i pogimdimini skyriu, ten ir uzsirasysit...  mirksiukas.gif
*

užsirašysit tik greičiausiai į eilę , mums taip buvo laukėm pusantros paros kol gavom mokamą palatą. Nebent ant piko pataikiau lotuliukas.gif
QUOTE(vysnia_77 @ 2007 12 05, 15:48)

*

nebijok , pats gimdymas bent man yra šventė, bet va po jo prasideda gyvenimas doh.gif
pirmą gimdžiau natūraliai, pati jaučiausi puikiai bet mano vaikiukas buvo stipriai pridusęs verysad.gif , tai teko visokių reikalų medicinių atlaikyti
o va antras cezaris , vaikiukui viskas gerai, bet man toooookia komplikacija galvos skausmo buvo, kad galvojau neišgyvensiu, bet gyvenu ir dabar esu laiminga dviejų berniukų mama mirksiukas.gif
Assstaaa
Tikrai čia nestuke.gif skaitant plaukai šiaušiasi, bet... manau gerai, kad yra kas papasakoja tiek teigiamas, tiek neigiamas puses. Kad ir kiek čia skaitau blogybių, aš vistiek tikiuosi pagimdyti lengvai, paprastai ir greitai mirksiukas.gif blush2.gif tongue.gif Visos mes esam skirtingos, vienai kažkuri gydytoja atrodo gera, kitai ne.
Pupkiz
QUOTE(mejja @ 2007 12 06, 21:18)
o klaipedoj vieni gimdymo namai yra?
*

vieni mirksiukas.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2007 12 07, 03:30)
užsirašysit tik greičiausiai į eilę , mums taip buvo laukėm pusantros paros kol gavom mokamą palatą. Nebent ant piko pataikiau  lotuliukas.gif

*

na vyras kai "atsistojo i eile" sake, kad sunkiai gausim... bet 5 ryto po gimdymo atvaziavom i palata, o 11 jau kraustemes i seimynine... kazkaip greit ta eile pasislinko mirksiukas.gif
vikte
QUOTE(Senoji @ 2007 12 06, 15:30)
Kai viskas gerai, tai gerai. As tik sakau, ka mama girdejo is akuseres lupu. Na, nekokia ji, turbut, akusere, jei taip kalba apie gydytoja, bet...
Jus turit geros patirties, as - karcios ir tiek. Nenorit - neimkit i galva tai, ka parasiau. Puiku, kai zmogus lieka patenkintas. As pas ta pacia gydytoja gimdziau du kartus, kurie vienas nuo kitos skyresi kaip diena nuo nakties.
Viskas, ka norejau pasakyti.
*

Tai buk gera paviešink tos baisios gydytojos pavardę,suintrigavai visus. mirksiukas.gif
jurgitaR.7
QUOTE(krika @ 2007 12 04, 14:13)
1000 lt - jei norit tartis su gydytoju, neieškokit brangininko. aš nuėjau susitarti su gydytoja, paklausiau kiek kainuos. o kai ji atsakė, kad neturi savo įkainio daviau tiek kiek norėjau ir galėjau. ir tikrai ne 1000 lt  blink.gif
*

jei ne paslaptis pas ka gimdei ax.gif

QUOTE(Mirka @ 2007 12 05, 16:46)
..pas mane tik pati pradžia  nestuke.gif  wub.gif 
Ir kaip tyčia iš Klaipėdos esu išvykusi.. 122 km  rolleyes.gif
Ka daryt?  g.gif
Ar realiai aš mastau, kad gal man važinėtis..nes noriu pas Mačiulionyte lankytis ir ,žinoma, pagimdyti pas ją  ax.gif  4u.gif  Ar tik dėl gimdymo tartis su ja?  ax.gif
*

o tau ar neatrodo kad ziema tas 100 km neatrodys trumpas. as pati esu is Kretingos, bet i klaipeda vazinetis kazkaip nesiryzau, nors man tik 25 km. ir nuo to beje gydytoja is Klaipedos atkalbejo. thumbup.gif tik dabar galvoju,kad laikas apsisprest pas ka gimdysiu ir pora kartu nuvaziuoti ax.gif

[quote=vilmute_mama,2007 12 05, 21:05]
Gimdziau du kartus, abu Klaipedos GN ir abu pas ta pacia gydytoja. Lenkiu zemai galva pries gydytoja Milkintaite.
o kur ji dirba, ir jei ne paslaptis kokia suma uz visa tai atsidekojai 4u.gif
[quote=mejja,2007 12 05, 21:37]
noreciau ir as pas ja gimdyti bigsmile.gif ir aplamai esu ne is klp,bet noriu
sutinku as irgi pradedu galvot kad noriu pas ja gimdyti thumbup.gif

Papildyta:
nesupratau g.gif Kazkaip ne taip cia viskas pasicitavo i gala blush2.gif
vilmute_mama
[quote=jurgitaR.7,2007 12 07, 23:54]
[quote=vilmute_mama,2007 12 05, 21:05]
Gimdziau du kartus, abu Klaipedos GN ir abu pas ta pacia gydytoja. Lenkiu zemai galva pries gydytoja Milkintaite.
o kur ji dirba, ir jei ne paslaptis kokia suma uz visa tai atsidekojai 4u.gif
[quote=mejja,2007 12 05, 21:37]
Jokia cia paslaptis. ji dirba Klaipedos GN, o nesciasias priziuri gydymo centre Avimeda. Mudvi sutarem 800 lt, bet po visko ji man dali sumos grazino smile.gif 4u.gif
mejja
800 doh.gif
krika
QUOTE(jurgitaR.7 @ 2007 12 07, 21:54)
jei ne paslaptis pas ka gimdei  ax.gif
*

pas Karpavičiūtę thumbup.gif
vysnia_77
Sveikos mergytes 4u.gif
stai as jau ir po gimdymo lotuliukas.gif
kai galesiu, papasakosiu issamiau ir nuraminsiu bijancias tongue.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2007 12 07, 03:30)
užsirašysit tik greičiausiai į eilę , mums taip buvo laukėm pusantros paros kol gavom mokamą palatą. Nebent ant piko pataikiau  lotuliukas.gif

niu mes irgi ant piko pataikem, net visas 2 paras nei 1 laisvos mokamos palatos nebuvo. bet aciu Die... ir nemokama buvo superine

nebijok , pats gimdymas bent man yra šventė, bet va po jo prasideda gyvenimas  doh.gif
pirmą gimdžiau natūraliai, pati jaučiausi puikiai bet mano vaikiukas buvo stipriai pridusęs  verysad.gif , tai teko visokių reikalų medicinių atlaikyti
o va antras cezaris , vaikiukui viskas gerai, bet man toooookia komplikacija galvos skausmo buvo, kad galvojau neišgyvensiu, bet gyvenu ir dabar esu laiminga dviejų berniukų mama  mirksiukas.gif
*

turbut tavo zodziai ir padejo mano norui issipildyti biggrin.gif
mano gimdymas irgi buvo svente! thumbup.gif
vos spejau nuvaziuoti, ir pagimdziau tik uzdejus pilviuko sirdeles klausymo aparatui lotuliukas.gif
jei taip gimdyti, tai galeciau gimdyti ir gimdyti lotuliukas.gif

iki mergytes, aciu uz palaikyma drinks_cheers.gif
Naktibalda
QUOTE(vysnia_77 @ 2007 12 09, 21:53)
Sveikos mergytes  4u.gif
stai as jau ir po gimdymo  lotuliukas.gif
kai galesiu, papasakosiu issamiau ir nuraminsiu bijancias  tongue.gif
turbut tavo zodziai ir padejo mano norui issipildyti  biggrin.gif
mano gimdymas irgi buvo svente!  thumbup.gif
vos spejau nuvaziuoti, ir pagimdziau tik uzdejus pilviuko sirdeles klausymo aparatui  lotuliukas.gif
jei taip gimdyti, tai galeciau gimdyti ir gimdyti  lotuliukas.gif

iki mergytes, aciu uz palaikyma  drinks_cheers.gif
*

džiaugiuosi labai thumbup.gif , sveikinu su nauju šeimos nariu mirksiukas.gif , ramių naktų 4u.gif linkiu iš visos širdies
Pupkiz
QUOTE(vysnia_77 @ 2007 12 09, 22:53)
Sveikos mergytes  4u.gif
stai as jau ir po gimdymo  lotuliukas.gif
kai galesiu, papasakosiu issamiau ir nuraminsiu bijancias  tongue.gif
turbut tavo zodziai ir padejo mano norui issipildyti  biggrin.gif
mano gimdymas irgi buvo svente!  thumbup.gif
vos spejau nuvaziuoti, ir pagimdziau tik uzdejus pilviuko sirdeles klausymo aparatui  lotuliukas.gif
jei taip gimdyti, tai galeciau gimdyti ir gimdyti  lotuliukas.gif

iki mergytes, aciu uz palaikyma  drinks_cheers.gif
*

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif diziausi sveikinimai mirksiukas.gif
anikute
Noriu prisidėti prie gerų žodžių apie Mačiulionytę. Nors ji po gimdymo sakė, kad nieko daugiau negu priklauso negavom, bet man užteko, kad gimdymą priiminėjo gydytoja kurią pažįstu ir kuria pasitikiu. Beja, nemanau, kad gimdymą priėmusiai gydytojai priklauso kasdien lankyt mamytę pogimdyviniam skyriuj smile.gif
Labai džiaugiuosi, kad pas ją gimdžiau. Kitą irgi bandysiu pas ją patekt.
Dėl kainų ji labai supratinga, pasako pati kai tariesi ir paklausi. paskutiniu metu jos priežiūros kaina buvo 800Lt. Negaila nė lito smile.gif
vysnia_77
QUOTE(Naktibalda @ 2007 12 10, 04:07)
džiaugiuosi labai  thumbup.gif , sveikinu su nauju šeimos nariu  mirksiukas.gif , ramių naktų  4u.gif linkiu iš visos širdies
*

labai labai aciu Naktibalda 4u.gif ziuriu mudvi gimusios viena dienele drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupkiz @ 2007 12 10, 11:17)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  diziausi sveikinimai  mirksiukas.gif
*

ir tau aciu Pupkiz drinks_cheers.gif o tu gimusi kaip mano sesuo, ir dienele veliau, nei mano dukryte lotuliukas.gif ot buna sutapimu... g.gif
thumbup.gif
Pupkiz
QUOTE(vysnia_77 @ 2007 12 11, 16:42)
ir tau aciu Pupkiz  drinks_cheers.gif  o tu gimusi kaip mano sesuo, ir dienele veliau, nei mano dukryte  lotuliukas.gif  ot buna sutapimu...  g.gif
thumbup.gif
*

g.gif buna gyvenime kartais lotuliukas.gif
kontyte
visam gimdymui isleidau 50lt ikiso vyras anesteziologei i kisene
kiek girdejau stavkes 500-1000 priklausomai ka nori ar kad gyd salia pabutu ar cezari darytu(taip girdejau)
rasiuksvan
Labutis smile.gif hereja aciu uz tavo pastebejimus 4u.gif pasitaisysiu savo anketa lotuliukas.gif o del kaklelio tikrinimo tai man per visa gimdyma tikrino 5 kartus del to kad buvo suletejusi gimdymo veikla o skausmai tai buvo ohoho blink.gif tai svarste apie cezari jau daktaras bet kai patikrino paskutini karta buvo jau 7 cm ir vsio tada jau nebetikrino smile.gif
Simbalia
QUOTE(bulbita @ 2007 12 06, 22:58)
kaip kam,kaip kam  g.gif Man tai ziurke,su kuria tikiuosi daugiau nesusitikt
schmoll.gif
*

Nu man Karpaviciute ne ziurke,bet tikrai nemaloni moteris. Gal ir profe, bet bendraut nemoka schmoll.gif Tai vat is viso mane priziurejusio personalo tik Karpaviciute paliko nekoki ispudi unsure.gif
Liudo4ka
Sveikos merginos. smile.gif
As dar negimdziau, bat guledama ligonineje giredejau gerus atsiliepimus apie Kerpaviciute.
Matau kad dauguma geros nuomones apie ja.
Gal tikrai gera daktare? g.gif
Naktibalda
QUOTE(Liudo4ka @ 2007 12 30, 00:34)
As dar negimdziau, bat guledama ligonineje giredejau gerus atsiliepimus apie Kerpaviciute.
*

taip ji superinė gydytoja, bet žinai mano nuomonė dabar jau tokia, amžius daro savo, o šiuo metu yra klaipėdoj tikrai gerų ir netgi labai gerų jaunesnių, šiaip pati su dviem nestuke.gif lankiausi pas Karpavičiūtę ji thumbup.gif , bet antrą teko gimdyti dėl tam tikros susiklosčiusios situacijos pas kitą, nu žinok nenusivyliau, ir dar gal net geriau mirksiukas.gif
egile
QUOTE(Liudo4ka @ 2007 12 30, 01:34)
*

na as ir lankiausi pas karpaviciute kaip zmogus tai labai kaitaliojasi nuotaikos tai net prisibijodavau,o kaip specialiste tai super!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif zemai lenkiu galva!!
Pūkuota
QUOTE(egile @ 2008 01 11, 20:08)
na as ir lankiausi pas karpaviciute kaip zmogus tai labai kaitaliojasi nuotaikos tai net prisibijodavau,o kaip specialiste tai super!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif zemai lenkiu galva!!
*

thumbup.gif gydytoja bet nuotaiku kaita doh.gif
Abo
QUOTE(Liudo4ka @ 2007 12 30, 00:34)
*

Karpavičiūtė.
Ji mane operavo, gimdymą bandė priimt, aš apie ją kuo puikiausios nuomonės, superinė gydytoja 4u.gif Iš pradžių tokia pikčiurna pasirodė, bet ji tokio būdo jau yra smile.gif
Papildyta:
Bandau atnarpliot kas toks yra su akinukais toks jaunas vyras gydytojas. Jis mano gimdymą prižiūrėjo, įdomu būtų sužinot...
*Sonja*
QUOTE(Abo @ 2008 01 13, 13:49)
Bandau atnarpliot kas toks yra su akinukais toks jaunas vyras gydytojas. Jis mano gimdymą prižiūrėjo, įdomu būtų sužinot...
*

Jis yra gimdymo skyriaus vedejas. Jonaitis,ar kazkas panasaus. Jis dalyvavo man cezari darant, super thumbup.gif
Voveriukee
QUOTE(Jurgachka @ 2008 01 13, 14:14)
Jis yra gimdymo skyriaus vedejas. Jonaitis,ar kazkas panasaus. Jis dalyvavo man cezari darant, super  thumbup.gif
*

JANUSAS jis. as pas ji lankausi palangoj. man irgi geras gydytojas tik kartais toks piktas buna lotuliukas.gif
mmergyte
gali buti ir janusas,ir vosylius ax.gif ax.gif
mamaSandra
Ir dar kitas dalykas, giminaite gimde pas profesore Vilniuje-rezultatas - daugaiu gimdymu nebus, nes gimdymo metu prasiskyre gaktikaulis, ir kieno cia kalte? Velgi neaisku....nes gydytoja pas kuria gimde jau simta metu daro ta darba ir jos praktikoje mano giminaite buvo pirmas atvejis
*

[/quote]

Niekada nesu girdejusi apie tokia komplikacija? kaip ir del ko taip atsitinka?
jauna nestuke
mielos mamytes, ar jus nebijot gimdyti klp GN?? del tos bakterijos.. as dabar esu giliuose apmastymuose kur gimdyti, bet kieno klausiau grieztai visi pries gimdyma klp! jeigu tik yra galimybe gimdyti kitur. viena pazystama dirbo daug metu ten sesele tai sake tiek maciusi kaip vaikeliai kencia nuo tos bakterijos doh.gif , o galimybe kad uzsikres laabai didele! verysad.gif
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.