Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

Aš tai už priešmokyklinę klasę darželyje 4u.gif , jie ir pavalgis ir pamiegos ir dar pažais ir pasivaiksčiuos laukia thumbup.gif , o mokyklose vargu ar yra tokios galimybės. Ir prailgintoj grupėj laikomi tik iki 17 val. tai aš baigiu dirbti tik 17 val. o dar reikia apsipirkti ir davažiuoti iki mokyklos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2005 06 07, 15:25)
Aš tai už priešmokyklinę klasę darželyje  4u.gif , jie ir pavalgis ir pamiegos ir dar pažais ir pasivaiksčiuos laukia  thumbup.gif , o mokyklose vargu ar yra tokios galimybės. Ir prailgintoj grupėj laikomi tik iki 17 val. tai aš baigiu dirbti tik 17 val. o dar reikia apsipirkti ir davažiuoti iki mokyklos  schmoll.gif


As irgi tokios nuomones, buvau pasizvalgyt pradinej priesmokyklinej grupej ir darzeli, darzeli labiau patiko, o be to ir maitinimas visa diena, o pradinuku mokykloj tik pietus doh.gif
Taip kad turbut mes eisim i darzelio priesmokykline 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alvija @ 2005 06 07, 15:47)
Taip kad turbut mes eisim i darzelio priesmokykline 4u.gif


friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2005 06 06, 10:18)
Расскажи, если знаешь- в каких школах есть прадинуко классы ax.gif
Ничего не знаю в Каунасе doh.gif  cry.gif  На данный момент мы живем в Шилайнях unsure.gif



Šiaure, nežinau ar tau tiks. Priešmokyklinė grupė yra J. Grušo mokykloj. Čia Šilainiuose, Šarkuvos gatvėj, netoli Maximos. Per google paieškok, jų tinklapis yra. Ir kitas mokyklas gali taip patikrinti. Šilainiuose dar yra Ryto pradinė, Ąžuolo, Santaros gimnazija, Šilainių vidurinė, Milikonių vidurinė, Dar daugiau yra, visų neprisimenu. Tik J. Basanavičiaus mokykloj priešmokyklinės nėra ( ji irgi šilainiuose ).

Tu čia nulinės klasės ieškojai, ar pradinės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaBoo: 07 birželio 2005 - 18:50
Ir man iskilo ta pati dilema,ar leisti toliau i darzeli ar iparuosiamaja 5 metu vaiku klase mokykloje?..eisiu rugj.gale i pokalbi toje mokykloje..bet bijau per didelio kruvio savo vaikui,nes kiek zinau ten jau besiruosiantys pazysta daug maz visas raides,kai kurie skemenuoja blink.gif maniskis palyginus,toli grazu..
Eh.. g.gif
Atsakyti
dar vienas motyvas pagalvoti mamai prieš leidžiant savo mažių į mokyklą ar priešmokyklinę - vaikas priešmokyklinę klasę gali lankyti tik 1 kartą ( t.y vienus metus ) . taigi jei jūsų vaikui pasirodys per sunku mokykloj ir vėl sugalvos grįžti i priešmokyklinę, o bus jau ją lankės anksčiau, jis galės grįžti tik į paprastą grupę. Tokių pavyzdžių pasirodo yra ir ne vienas unsure.gif . sakykim tėveliams atrodo, kad jų vaikutis super gabus ( kas tokiam jaunam amžui net labai dažnai pasitaiko) ir jie 5 metų vaikiuką veda į priešmokyklinę, 6 išleidžia į mokyklą, po to, pasirodo, kad jam visgi dar anksti ir jie nori grįžt atgal į darželį, vaikas grįžta į paprastą, dažniausiai jaunesnių vaikų grupę. Ir tai vyksta todėl, kad vaiko tas vadinamasis krepšelis paruošiamojoj numatytas tik 1 metus. Taigi vis gi verta labai pagalvot, kad vaikui vėliau nebūtų didesnių problemų 4u.gif
Atsakyti
Vis gi leidau savo sunu í paruosiamaja klase..ir ten jam labai patinka. 4u.gif. .viskas destoma zaidimu..t.y lengva forma...aisku,kupina nauju dalyku,bet tuo lavinimas ir reiskiasi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasuliukas: 19 spalio 2005 - 01:23
O mes is darzelio abu vaikus atsiemem,nes 3 dienas lanke 15 sirgo.O vyresnio niekur nebeleidziam ,taip pat ir mazesnio.Be to darzelyje labai prastas maistas-visi didziuojasi,kad vaikams salotas duoda su majonezu,o prie desreliu duoda ketcupa,kuris su actu.Ir bendrai kai vaikai buvo metus namie ne karto nesirgo.Lanke vaikai Klaipedos darzeli Azuoliukas.Vyresnis kitais metais eis i pirma klase na ir kas,kad bus 7 m.ir3 men.
Atsakyti
Mamos, į priešmokyklinę klasę ar grupę vaikui būtina. Nesuprantu, ką reiškia "vaiko noras ar tėvų planai". Reikia. Pati dirbu priešmokyklinės grupės auklėtoja ir patikėkit, koks akivaizdus skirtumas tarp lankiusių ir nelankiusių šios grupės. Gali vaikas mokėti skaičiuoti, pažinti raideles, o kaip jis išmoks namuose prisitaikyti prie vaikų kolektyvo? Aš visom keturiom už priešmokyklinę.
Atsakyti
Sveikos mamytės,su praėjusiom Kalėdom jus 4u.gif ,rudenį mano mažasis pradėjo lankyt priešmokyklinę grupę,bet ne daržely,o mokykloje,nes darželį lankėm apie metus,o susidraugaut su juo nepavyko schmoll.gif -tapo baubų baubas.Mane kamavo abejonės ar ne per anksti išleidžiam į mokslus,lankiaus mokykloj,konsultavaus su pedagogais,visi kaip vienas buvo už mirksiukas.gif Nors abejodama,su skausmu širdyje,bet rugsėjo pirmąja su gėle rankoje mes ėjom mokyklos link,nuo tos dienos nė karto nepasigailejau kad būtent į mokyklą išleidau-mokinukas visada nuotaikoj,noriai mokosi,tapo atsakingas,tvarkingesnis,išmoko drausmės ir susikaupti,o svarbiausia suprato kodėl reikia mokintis raideles,skaičius,pagaliau tapo įdomios pasakos ir eilėraščiai,ir dabar,kai atostogos-veržias i mokyklą,nes pasak jo paties blink.gif "jam reikia mokytis"
Tad pasirinkimas priklauso nuo mūsų pačių,nuo vaikų individualumo ir galimybių-ar vaikiukas turi su kuo būt namuose,kai mes darbe... 4u.gif
Atsakyti
Įstatymais numatyta, kad priešmokyklinis ugdymas gali būti organizuojamas darželyje, darželyje-mokykloje, pradinėje ir kitose mokyklose. Kokį modelį (mokyklą ar darželį) ir kodėl renkatės Jūs?
Atsakyti
aš pasirinksiu darželio priešmokyklinę grupę. Tai labai gerai vaikučiui- keliauja ten su visais savo darželio grupės draugais, pažįstama aplinka. Mažiau streso cool.gif
Atsakyti