Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

na o mes nenorejome skirtis su savo draugais ir visi kartu nuejome i priesmokykline grupe darzeli ir esu labai labai patenkinta, kad nevedziau i ta didziaja mokykla, kur tiek dickiu
kitais metais musu visi vaikai pereis i mokykla visi kartu,manau taip saugiau, be to ir vaikas netraumuojamas, yra apsuptas, nezinomoj teritorijoj, jam brangiais ir pazystamais draugais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pati dirbu mokykloje ir zinau kas tai per mokykleles......
Musu mokykloje tokia klase irgi yra..... Nieko ten nedaro, tik spalvina ir prie kompu tie vaikai sedi....
Darzelyje daug geriau....ir pamiega vaikuciai, ir visko ismoksta....
O pirmoj klasej speja per savaite adaptuotis...
Atsakyti
QUOTE(Taniusa1974 @ 2007 02 17, 16:50)
pati dirbu mokykloje ir zinau kas tai per mokykleles......
Musu mokykloje tokia klase irgi yra..... Nieko ten nedaro, tik spalvina ir prie kompu tie vaikai sedi....
Darzelyje daug geriau....ir pamiega vaikuciai, ir visko ismoksta....
O pirmoj klasej speja per savaite adaptuotis...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
bet dar zinok priklauso ir nuo mokyklos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beata777 @ 2007 02 17, 17:18)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
bet dar zinok priklauso ir nuo mokyklos mirksiukas.gif



Tai as zinau.....
Bet kai matau kas vyksta, tai jokiu geru emociju neatsiranda..... cool.gif
Atsakyti
Tikrai sutinku,kad priklauso nuo mokyklos ir aisku nuo visos mokyklos administracijos,bendruomenes.kaip pati administracija susikuria savo aplinka,ivaizdi toki ji ir turi.Yra tikrai suaniu priesmokykliniu klasiu, kuriose pedagogai atsiduoda visapusiskai savo darbui ir vaikai tikrai ten ne tik spalvina smile.gif
Papildyta:
be abejo,neneigtina tai,jog darzeliuose,esanciose priesmokyklinese grupese vaikai jauciasi geriau,tevai bhe abejo irgi smile.gif taciau mamytes neturetu pamirsti,kad ju prisilietimas prie vaiku ugdymo irgi labai svarbus smile.gif idomu ar daug is cia esanciu mamyciu,su vaikais tuo uzsiima biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kas galite parekomenduoti gera priesmokykline grupe darzelyje Kaune? Svarbu, kad su vaikais butu dirbama, t.y. kad jie tikrai butu ruosiami mokyklai.
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2007 04 03, 18:13)
gal kas galite parekomenduoti gera priesmokykline grupe darzelyje Kaune? Svarbu, kad su vaikais butu dirbama, t.y. kad jie tikrai butu ruosiami mokyklai.

O ar gali buti variantas, kad priesmokyklineje grupeje vaikai visai neruosiami mokyklai? Juk tam ta grupe ir sukuriama, kad ruostu vaikus mokyklai! doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Turiu toki klausimeli, ar labai blogai pasielgciau, jei savo vaiko nevesciau i darzeli, o nuvesciau tik i kokia paruosiamaja grupe pries mokykla. As matau, kad jam labai sunku pasilikti vienam (kai bunu salia normaliai zaiszia su kitais vaikais). Tai nemanau, kad labai reiktu taip ji traumuoti ir per prievareta brukti i ta darzeli. doh.gif blush2.gif Siaip vaikas labai imlus, dabar jam bus 4 metai, tai pazista jau visas raides ir skaicius iki 30 laisvai suskaiciuoja. Patarkit prasau ka man daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Tučka,2007 05 01, 16:34
ar labai blogai pasielgciau, jei savo vaiko nevesciau i darzeli, o nuvesciau tik i kokia paruosiamaja grupe pries mokykla. As matau, kad jam labai sunku pasilikti vienam
Labai svarbu, kad vaikas išmoktų atsiskirti nuo mamos ir adaptuotis svetimoje aplinkoje. Šiuo požiūriu didelio skirtumo tarp priešmokyklinės klasės mokykloje ir priešmokyklinės grupės darželyje nėra, ypač tuomet, jei vaikas darželyje būtų iki pietų.

QUOTE
Tai nemanau, kad labai reiktu taip ji traumuoti ir per prievareta brukti i ta darzeli.  doh.gif  blush2.gif
Keistas požiūris g.gif ... Juk vaikas ir į mokyklą jausis nuvestas prievarta.

QUOTE
dabar jam bus 4 metai, tai pazista jau visas raides ir skaicius iki 30 laisvai suskaiciuoja.
Neskubėkit, pagal įstatymą, į priešmokyklinę grupę ar klasę eina vaikai, kuriems tais metais sueina 6-ri.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 05 01, 16:34)
Sveikos mamytes. Turiu toki klausimeli, ar labai blogai pasielgciau, jei savo vaiko nevesciau i darzeli, o nuvesciau tik i kokia paruosiamaja grupe pries mokykla. As matau, kad jam labai sunku pasilikti vienam (kai bunu salia normaliai zaiszia su kitais vaikais). Tai nemanau, kad labai reiktu taip ji traumuoti ir per prievareta brukti i ta darzeli.  doh.gif  blush2.gif  Siaip vaikas labai imlus, dabar jam bus 4 metai, tai pazista jau visas raides ir skaicius iki 30 laisvai suskaiciuoja. Patarkit prasau ka man daryti  unsure.gif

Mano draugė savo dukrytės visai nevedė į darželį, pati buvo su ja namie, mokė skaityti, rašyti, skaičiuoti ir tt. Tiesa, paskutinį pusmetį prieš 1 klasę lankė šeštadieninę mokyklėlę (apie 4-5 mėnesius). Dabar ta mergaitė jau baiginėja pirmą klasę, sekasi labai gerai, labai gerai mokosi, stropi, atsakinga, gerai sutaria su klasiokais.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 05 01, 15:34)
Sveikos mamytes. Turiu toki klausimeli, ar labai blogai pasielgciau, jei savo vaiko nevesciau i darzeli, o nuvesciau tik i kokia paruosiamaja grupe pries mokykla. As matau, kad jam labai sunku pasilikti vienam (kai bunu salia normaliai zaiszia su kitais vaikais). Tai nemanau, kad labai reiktu taip ji traumuoti ir per prievareta brukti i ta darzeli.  doh.gif  blush2.gif  Siaip vaikas labai imlus, dabar jam bus 4 metai, tai pazista jau visas raides ir skaicius iki 30 laisvai suskaiciuoja. Patarkit prasau ka man daryti  unsure.gif

Priešmokyklinis ugdymas nėra privalomas, mano nuomone, jei tėvai normaliai bendrauja, užsiima su vaiku, tai jį galima vesti tiesiai į mokyklą, be darželio. Tenai jis visko išmoks, ko reikia: ir raides pažint, ir skaičiuot, ir su vaikais bendraut ( tiesa, šito mokysis visą gyvenimą biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2007 05 01, 16:57)


Keistas požiūris  g.gif ... Juk vaikas ir į mokyklą jausis nuvestas prievarta.

Neskubėkit, pagal įstatymą, į priešmokyklinę grupę ar klasę eina vaikai, kuriems tais metais sueina 6-ri.


Na kai vaikas eis i mokykla, tai jau supras ko ten eina ax.gif

Nesiruosiu as jau dabar vesti, tikrai zinau istatymus biggrin.gif

Beje mano sunus yra perdetai jautrus vaikas, del to jam labai sunku, o ir man ne is lengvuju verysad.gif
Atsakyti