Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

As leisciau i darzelio grupe ax.gif
Atsakyti
Siaip tai jau apsisprendziau, i paruosiama leisiu darzelyje, o nuo kito rugesjo zygiuosim i "Silainiu" vidurine. Vakar buvau atviru duru dienoje busimiems pirmokams. Man patiko biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
As ir jau mamye nestuke.gif
sako kad darzeli reik isanksto issirinkti net nezinau kur savo mergyte vest...
gyvenam vilniui z.paneriuose ax.gif
Atsakyti
Mes lankėm darželį, bet dabar lankom priešmokyklinę klasę. Buvo problemų su miegu daržely, tai pradėjus lankyt mokyklą viskas išsiprendė, nes nereikia miegot. Eina į mokyklą nebeašarodamas. biggrin.gif
Atsakyti
Mes lankome Vaivorykstes darzeli, ta nuo rudens eisim i paruosiamaja grupe tam paciam darzelyje.
Atsakyti
Pernai ir mums buvo iskiles sis klausimas - apsisprendeme leisti i ta pacia darzelio grupe ir nesigailime.

Nuleme tie argumentai, jog darzelyje vaikas priziurimas visa darbo diena (mokykloje yra privalomos 4 darbo val.), laika praleidzia su tokiais pat bendraamziais, jis yra pamaitinamas, miega poguli (o jam tai reikalinga), zaidzia lauke, aukletoja pazistama ir reikli, o taip pat yra ugdomas pagal ta pacia priesmokyklinio ugdymo programa.

Del ugdymosi kokybes ir kiekybes, manau atsakingai galiu teigti, kad tai priklauso nuo aukletojos ar mokytojos. Programa ta pati, taciau kiekvieno pedagogo pagal save individualizuota, skiriasi ugdytinu kompetenciju prioritetai, darbo metodai, kruviai, reikalavimai, pratybeles, o, galiausiai, ir pedagogu asmenines savybes. Vieni linke i akademinini mokyma, skuba vaikus ismokyti skaityti, rasyti, kitiems svarbu menine raiska, kurybiskumo, saviraiskos ugdymas, dar kitiems socialinis brandumas, vaiku savivoka, savikontrole, atsakomybe ir pan.
O prie viso sito pridekim dar savo vaiku "individualuma" cool.gif

Tad jei jums tinka darzelio riezimas, aukletoja, siulyciau pasilikti.
Linkiu jusu priesmokyklinukui kuo geresnio tevu sprendimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo incikas: 22 balandžio 2009 - 10:25
Leiskite į darželio paruošiamą grupę,argumentai Už jau buvo paminėti. O mokykloje vis tiek truputį kita tvarka. Iš savo praktikos galiu pasakyti,kad kai kuriems septynių metų vaikučiams pirma klasė būna tikras išbandymas. O kiti pripranta greitai ir lengvai. Taigi,manau dar neskubėkit.
Atsakyti
Sveikos.As susiduriau su panasia problema.Rudeni sunus turetu eiti paruosiamaja grupe.Siuo metu gyvenam mazame miestelyje,bet paciam rajone tokios grupes tik mokyklose,aisku,iki pietu.Is pazistamu mokytoju atsiliepimu suzinojau,kad vaikai ateje is paruosiamosios gabesni ir jiems geriau sekasi,negu tiems,kurie ateina po darzelio.Zinoma,yra isimciu.Buvau nusiteikusi leisti i paruosiamaja.Situacija susikloste taip,kad nusimato darbas sostinej ir greiciausiai teks vaziuoti ten gyventi(nuomuotis).PRASAU PATARIMU g.gif Turiu dar viena vaika,kuriam vasara bus dveji.Ji reiktu vesti darzeli.Turbut patogiausia butu rasti darzeli,i kuri galeciau vesti abu,bet paruosiamoji grupe turetu buti stipri.Ar zinot tokiu darzeliu?Pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chameleone @ 2009 05 04, 15:27)
Is pazistamu mokytoju atsiliepimu suzinojau,kad vaikai ateje is paruosiamosios gabesni ir jiems geriau sekasi,negu tiems,kurie ateina po darzelio.

Pirmą kartą tai girdžiu. Dvi mano artimos giminaitės yra pradinukų mokytojos. Jos niekada nieko panašaus nėra sakiusios. Tik minėdavo, kad skiriasi pirmokėliai, kurie lankė darželį ir tie, kurie iki priešmokyklinės grupės (klasės) sėdėjo namie. Tokiems vaikams dažniausiai pirmoje klasėje būna kiek sunkiau.
Atsakyti
O mano nuomonė, kad priklauso, ne nuo darželio, ar nuo mokyklos...priklauso nuo pačios mokytojos, ar auklėtojos...mūsų atveju daržely buvo lb gera auklėtoja, ir tikrai ruošė puikiai prišmokyklinius, mačiau pati nes mūsų grupė buvo sujungta ikimokyklinukai su priešmokyklinukais,,...bet mes lankom mokykloje priešmokyklinę grupę, kadangi turėjom bėdų su miegu darže... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRID24A @ 2009 05 06, 08:46)
O mano nuomonė, kad priklauso, ne nuo darželio, ar nuo mokyklos...priklauso nuo pačios mokytojos, ar auklėtojos...mūsų atveju daržely buvo lb gera auklėtoja, ir tikrai ruošė puikiai prišmokyklinius, mačiau pati nes mūsų grupė buvo sujungta ikimokyklinukai su priešmokyklinukais,,...bet mes lankom mokykloje  priešmokyklinę grupę, kadangi turėjom bėdų su miegu darže... smile.gif

g.gif O kuo skiriasi ikimokyklinukas ir priešmokyklinukas??? hihihi.gif
Atsakyti
Na pas mus tai darzelyje yra paruosiamoji grupe,o paskui tik y mokykla,bet as esu girdejus kad ir tose pradinese mokyklose yra paruosiamukai. g.gif
Atsakyti