Įkraunama...
Įkraunama...

Priešmokyklis ugdymas

QUOTE(klopedija @ 2010 01 08, 18:20)
Nagi, nagi? Prašau prasiplėsti  g.gif  . Ypač domintų atvejai, kai auklėtojos nedirba su priešmokykline grupe ir atestuojasi arba vyksta į edukacinę išvyką  g.gif .

Kažkurios iš mūsų sutrikęs regėjimas. Aš šios temos pavadinimą perskaičiau taip- "Priešmokyklinis ugdymas- KUR?" Kaip perskaitei tu? g.gif
Atsakyti
Tai jau, gerbiamoji, nesugebate atsakyti? g.gif

O mano regėjimas tikrai sutrikęs, bet tai netrukdo man atsakyti į mamoms rūpimus klausimus tongue.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Mergicos,nesibarkit 4u.gif
Atsakyti
klopedija, gel ne mėnesiui tiek skiriama, o metams? Pati dirbu mokykloj ir tiek vaikui net mokykloj neskiriama g.gif Šiais metais mokinio krepšelio dydis yra 3774 litai mokiniui per metus. Jei gautume tiek per mėnesį, tai gyventume ir žvengtume. Ar nesuklydot? g.gif


Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2010 01 07, 15:28)
***
Mokinio krepšelis visai ne mistiškas, o labai "apčiuopiamas": buvo apie 4 500 Lt į mėnesį hihihi.gif  Dabar gal jau sumažintas dėl krizės.

Nes įsivaizduojam, jei mėnesiui, t.y. 90 000 lt 20 vaikų grupei priešmokyklinei. Oho blink.gif

O jei metam tai galiu pasakyt, akd tada ne kitaip, kaip mokykloj: išvykom klasei išeina maždaug 115 lt, mokytojams kvalifikacijai apie 100 lt, kita vadovėliams, mokytojų, vadinasi ir priešmokyklinių grupių auklėtojų, algoms ir kas lieka ūkinėms reikmėms, nuo vaiko pan 200 lt visiems valikliams, plovikliams, šluostėms, kanceliarinėms prekėms, spausintuvų dažam, popieriui ir t.t.
Papildyta:
Va radau, kad mokinio krepšelio lėšų dydis vienam mokiniui – 3,059 tūkst. Lt. per metus. Čia konkrečiai priešmokyklinei grupei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 15 sausio 2010 - 16:09
QUOTE(zinulė @ 2010 01 15, 16:16)
klopedija, gel ne mėnesiui tiek skiriama, o metams?
Visiškai teisingai doh.gif blush2.gif . Kad ir labai stengiuosi atidžiai rašyti, bet... Atsiprašau, neketinau tyčia klaidinti... blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 15 sausio 2010 - 16:28
o iki kada reikia pateikti prasymus i priesmokykline grupe ar klase? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauron @ 2010 02 17, 21:36)
o iki kada reikia pateikti prasymus i priesmokykline grupe ar klase? ax.gif

O čia yra kažkokios atskiros grupės? kai aš buvau vaikas, tai visi po darželio į tas grupes patekdavo, o nenorintys namuose metus sėdėdavo... nebuvo jokio atskiro užrašymo... net nepagalvojau, kad dabar kitaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oilgirl @ 2009 03 20, 16:45)
HELP!

Mano dukra si rudeni turi eiti i "paruosiamukus".
Patarkite, ka daryti:
- ar palikti darzelio "nulinuku" grupeje metams ir po to leisti i vidurine;
- ar i priesmokykline klase jau leisti i pradine mokykla ir tada nebekaitaliot jau iki kol keturias klases baigs?

LABAI lauksiu komentaru!



Atsakyti
Domina įvairios numonės, nes iki šiol negaliu nurimt, ar teisingai pasirinkau doh.gif
Jei būtų galimybė rinktis, "priešmokyklinuką" paliktumėt "mišrioj" amžiumi grupėj, ar geriau leistumėt į bendraamžių kolektyvą? Kodėl?
Įdomūs visi argumentai, ypač, jau praėjusių šitą etapą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svetdemik @ 2010 04 12, 09:15)

Patarčiau susėsti, apmąstyti, pasverti, sudėti pliusus ir minusus. Tada realiai pamatysite, kur geriau vesti vaiką. Turėjom ir mes apsispręsti dėl vaiko ugdymo. Sudėjom pliusus, minusus ir pasidarė visiškai aišku smile.gif .
Atsakyti
Užvedžiau temą darželių temoj, bet nelabai kas pasisakė, tai paklausiu čia blush2.gif
Kad vesiu į paruošiamąją klasę - grupę darželyje, tai čia be kalbų, bet turiu kitą dilemą doh.gif Iš darželio administracijos atėjo pasiūlymas "paruošiamukus" palikt mišrioj grupėj. Parašiau prašymą, kad maniškis būtų perkeltas į bendraamžių paruošiamukų grupę, bet dabar sužinojau, kad ir mūsų mišrioj grupėj, bus ir vaikai nuo trejų metų, ir "paruošiamukai" doh.gif
Labai tikiuos, kad protingai pasirinkau vaiką perkeldama pas bendraamžius, bet vistiek naktim nesimiega doh.gif Ir dar neaišku kas ir kaip ten bus.
Mano galva, tai kažkoks nesusipratimas ir beveik neįmanoma paruošt vaiką mokyklai, kai šalia ir trimetis su mašinyte birbia.
PAsidalinkit patirtim kas jau susidūrė su tokia situacija.

Jau nekalbu, akd mažiukų gaila (mano mažasis lieka tam tarpe), nes pagal paaiškinimus, kol didieji "mokinsis", mažiukai miegamajam pasėdėt gali doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 22 balandžio 2010 - 21:39
QUOTE(a79 @ 2010 04 22, 19:37)
Užvedžiau temą darželių temoj, bet nelabai kas pasisakė, tai paklausiu čia  blush2.gif
Kad vesiu į paruošiamąją klasę - grupę darželyje, tai čia be kalbų, bet turiu kitą dilemą  doh.gif Iš darželio administracijos atėjo pasiūlymas "paruošiamukus" palikt mišrioj grupėj. Parašiau prašymą, kad maniškis būtų perkeltas į bendraamžių paruošiamukų grupę, bet dabar sužinojau, kad ir mūsų mišrioj grupėj, bus ir vaikai nuo trejų metų, ir "paruošiamukai" doh.gif
Labai tikiuos, kad protingai pasirinkau vaiką perkeldama pas bendraamžius, bet vistiek naktim nesimiega  doh.gif Ir dar neaišku kas ir kaip ten bus.
Mano galva, tai kažkoks nesusipratimas ir beveik neįmanoma paruošt vaiką mokyklai, kai šalia ir trimetis su mašinyte birbia.
PAsidalinkit patirtim kas jau susidūrė su tokia situacija.

Jau nekalbu, akd mažiukų gaila (mano mažasis lieka tam tarpe), nes pagal paaiškinimus, kol didieji "mokinsis", mažiukai miegamajam pasėdėt gali  doh.gif


Mano manymu pasiruošimas mokyklai yra labai labai svarbu. Jau esu rašius kitose temose, kad pirmokų programos išties yra labai sunkios. Mano jaunylė dabar antrokė, bet puikiai pamenu, kaip pirmoje klasėje pirmą diktantą ji rašė spalio mėnesį. Kaip, vaikas, kuris į pirmą klasę ateina silpnai pasiruošęs galętų tai padaryti - man mįslė iki šiol.
O juk pirmoji klasė tai taip svarbu, nes etiketės oi kaip greit limpa. "Lėtas", "nesusikaupia", "tingi"... O kur čia susikaupsi, jei iš tavęs prašo dalykų, kurie kaip kosmosas atrodo.

Patarčiau leisti į pauošiamą klasę ne į darželį o į mokyklą. Juolab, kad yra mokyklų su prailgintom grupėm ir su maitinimu jose.
Atsakyti