Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

labai grazi tavo ta juka bigsmile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(balselys @ 2007 02 13, 08:11)
Labukas...
Visos temeles dar neperskaiciau...
Norejau paklausti ar paska nors JUKA zydejo,as siandiena pamaciau du ziedelius netpaimeciau,dar niekur menaciau ir negirdejau ,kad JUKA zydetu? doh.gif

man teko būnant Airijoje matyti žydinčias jukas.ten jos auga visur prie namų,gatvėse,didžiuliai medžiai,o žydinčias tai mačiau ir mažas.labai dideli žiedynai,subrandina sėklytes.buvau šakutes kelias nuo žiedo nuskynus ir parsivežiau,bet iš jų nieko gero,nesudygo.šiaip labai gražu,gal labiau tiktų sakyt-įdomu stebėt kai žydi visa gatvė,sninganuo jų žiedadulkėm geltsvom.namuose yra tekę girdėt kad pražydo.bet daugiau pas tuos kas lauke laiko
Atsakyti
na kazko saviskiu juku visai nebesuprantu doh.gif . sau jos man pradejo ne tik po kelis lapus dziut, bet kuo toliau, tuo ziuriu, kad daugiau lapu netenka doh.gif . aisku is virsuniu augina ir naujus lapelius, bet kad sitiek senu dziutu tai nzn g.gif . jos pas mane padetos kampe, tai jokie skersvejai nekankina, taip pat niekur jos nesiliecia ir t.t. sviesos, mano manymu, pakankama, o ir papurskiu kas 2 dienas , kartais ir kiekviena. laistyt, tai senokai belaisciau, nes pelesis ant zemes buvo, tai norejau padziovint truputi. ka darau ne taip g.gif doh.gif unsure.gif ?
Atsakyti
Gavau dovanu juka, stai ji:

http://i87.photobuck...pg?t=1172508435

Grazus augaliukas thumbup.gif , stengsiuos gerai priziureti ir susidraugauti su juo.
Kaip suprantu, nemegsta jis skersveju, reikes vedinant kambari saugoti .
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2007 02 26, 19:55)
Gavau dovanu juka, stai ji:

http://i87.photobuck...pg?t=1172508435

Grazus augaliukas  thumbup.gif , stengsiuos gerai priziureti ir susidraugauti su juo.
Kaip suprantu, nemegsta jis skersveju, reikes vedinant kambari saugoti .

Aš drįsčiau manyti, kad tai dracena (turim tokią darbe). Jukų lapai aštrūs, pjausto, o šitos-tokie švelnūs, minkštučiai.
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2007 02 28, 15:21)
Aš drįsčiau manyti, kad tai dracena (turim tokią darbe). Jukų lapai aštrūs, pjausto, o šitos-tokie švelnūs, minkštučiai.



Zinot, gerai Jus cia isdrysot pamanyti lotuliukas.gif , tikrai cia yra dracena, o tiksliau Dracena fragrans "Massangeana". Na, va, pati buvau apsirikusi. Aciu uz patikslinima doh.gif .

Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2007 02 26, 19:55)
Gavau dovanu juka, stai ji:

http://i87.photobuck...pg?t=1172508435

Grazus augaliukas  thumbup.gif , stengsiuos gerai priziureti ir susidraugauti su juo.
Kaip suprantu, nemegsta jis skersveju, reikes vedinant kambari saugoti .

Bet gi cia dracena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 02 28, 21:59)
Bet gi cia dracena g.gif

drinks_cheers.gif taip taip čia dracena, jukos lapai aštrūs ir vienspalviai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sorry, sorrry, as jau pasitaisiau,
CIA DRACENA FRAGRANS "MASSANGEANA".
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2007 02 28, 21:20)
Sorry, sorrry, as jau pasitaisiau,
CIA DRACENA FRAGRANS "MASSANGEANA".
smile.gif

Viskas ok. biggrin.gif Juk ir ši gėlytė labai graži užauga, o jau kai pražysta- tai žiedas apie 1 metra ilgio, o dar geriau- vakare taip kvapiai pasmirsta tas žiedas, kad langus atidaryt reikia. Bet grožis reikalauja aukų lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, kadangi jau tema pakrypo apie dracenas, tai noriu parodyti savo senute cool.gif auginu ja jau per 10metu tongue.gif Ir juka turiu ilgaamze, bet kazkodel tai nekelia mano nuotraukyciu verysad.gif raso, kad Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą.
Atsakyti
Na mergaites juku augintojos pasakoju kaip mano juka laikosi po girtavimo praejus kazkur apie menesi rolleyes.gif tai va, lapas daugiau nei vienas nenudziuvo,o isaugo 4 nauji lapai jau thumbup.gif , ir tokia ji man pagrazejus atrodo wub.gif bet vargsele tiek lapu nudziovino sia ziema, kad galvojau jau viskas blink.gif
na bet dabar kartas nuo karto butinai duosiu degtinytes atsigerti, iskart sveikatele pasitaise jos lotuliukas.gif
Atsakyti