Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Sveiki,
noriu paklaust kuri priezastis yra realesne kai jukos lapai apatiniai labai gelsta. Ar tai labiau yra perlaistymas ar nedalaistymas? Mano mamytei pradejo sitaip elgtis o as net nebezinau ka jai patarti. Pas mane dar mazas augaliukas ir zaliuoja labai graziai bet mano patarimai nepadejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia LT @ 2008 01 10, 15:38)
Sveiki,
noriu paklaust kuri priezastis yra realesne kai jukos lapai apatiniai labai gelsta. Ar tai labiau yra perlaistymas ar nedalaistymas? Mano mamytei pradejo sitaip elgtis o as net nebezinau ka jai patarti. Pas mane dar mazas augaliukas ir zaliuoja labai graziai bet mano patarimai nepadejo  blink.gif

Nagi paskaityk ankstesnį puslapį, gal laistymas čia nieko dėtas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 01 09, 23:37)
Manajai praeitais metais buvo užėję su tuo lapų metimu. Jau taip geltonavo ir metė, galvojau ragas bus. Bet nieko, stovi sau graži. Daba ramiau bus, kai vėl pradės mest, žinosiu, kad jos čia šiaip gasdina  ax.gif

Tai gal ir mano šie met nutarė pagazdinti g.gif Jau labai meta dabar lapus nespėju juos nukirpinėti.Tai jau man labai galila ,gal kokia liga užpuolė g.gif verysad.gif nes man labai ji gražiir ją turiu jau 3m. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes Jukų mylėtojos thumbup.gif

Aš juką auginu jau 9 metukus ir nebežinau, ką su ja daryti, nes į aukštį išsišakojo tiek, kad dar pusmetukas ir nebetilps į kambarį, o taip norisi sulaukti, kada gi ji pražydės ax.gif kaip manote, ar pas visus ji žydi? Ar priklauso nuo to, pas ką auga? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

mano gražuolei jukai pradėjo ruduoti (na realiai ne ruduoti o pilkėti) ir džiūti lapų galai doh.gif Gal kas padėtumėt iššifruoti kas jai nepatinka? 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu kodel man nesigauna ikelti foto, visuomet iseidavo doh.gif
Papildyta:

http://images112.fot...P6270285-vi.jpg
Papildyta:
Nu tik taip gavosi.
Jei kas noretu sios gelytes, rasykite man i AZ.
Atsakyti
QUOTE(-Modela- @ 2008 01 16, 12:12)
Sveikutes Jukų mylėtojos  thumbup.gif 

Aš juką auginu jau 9 metukus ir nebežinau, ką su ja daryti, nes į aukštį išsišakojo tiek, kad dar pusmetukas ir nebetilps į kambarį, o taip norisi sulaukti, kada gi ji pražydės  ax.gif  kaip manote, ar pas visus ji žydi? Ar priklauso nuo to, pas ką auga?  4u.gif


Ir pas mane užaugo iki 3 m. ir jau lubas rėmė. Kadangi pirkėjo neatsirado, tai nupjoviau be gailesčio viršunę apie 1m. Nupjautą kotą pamerkiau į vandenį, išleido šaknis labai sėkmingai ir dabar gražiai auga. O senoji iš nupjautos vietos tris naujus auginukus.
čia senoji
user posted image
o čia nupjauta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 19 sausio 2008 - 21:17
QUOTE(alvara @ 2008 01 19, 22:03)
Ir pas mane užaugo iki 3 m. ir jau lubas rėmė.  Kadangi pirkėjo neatsirado,  tai nupjoviau be gailesčio viršunę apie 1m. Nupjautą kotą pamerkiau į vandenį, išleido šaknis labai sėkmingai ir dabar gražiai auga. O senoji iš nupjautos vietos tris naujus auginukus.


Va čia tai grožiai thumbup.gif Maniškei dar toli gražu iki tokio dydžio. Mano gal 1,5 siekia tik. Na, bet jai trys metai tik rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 01 19, 22:49)
Va čia tai grožiai  thumbup.gif Maniškei dar toli gražu iki tokio dydžio. Mano gal 1,5 siekia tik. Na, bet jai trys metai tik  rolleyes.gif

Ačiū. 4u.gif Nespėsi apsidairyt ir tavo bus užaugus iki lubų.
Atsakyti
[quote=alvara,2008 01 19, 21:03]
Ir pas mane užaugo iki 3 m. ir jau lubas rėmė. Kadangi pirkėjo neatsirado, tai nupjoviau be gailesčio viršunę apie 1m. Nupjautą kotą pamerkiau į vandenį, išleido šaknis labai sėkmingai ir dabar gražiai auga. O senoji iš nupjautos vietos tris naujus auginukus.
čia senoji



Ačiukas už patarimą thumbup.gif reikės tep ir padaryti bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=-Modela-,2008 01 21, 13:42]
[quote=alvara,2008 01 19, 21:03]
Ačiukas už patarimą thumbup.gif reikės tep ir padaryti bigsmile.gif
[/quote]
Prašom į sveikatą. Malonu, kai gali praktiškai patarti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 21 sausio 2008 - 13:19
Sveikos mamos as tai i vazonus prigrudau trasu lazdeliu (senukai)

http://www2.senukai....id=000050000596

ir gelems tai patiko tos trasos teigimai paveike dracenu ir jukos augima, manau kad lazdelines yra geros trasos, nes reikia naudoti kas du menesiai, o augalas pastoviai gauna maisto medziagu.
Ekspermento delei visas gelec du kartus nupurskiau augimo stimuliatoriumi CIRKON
(pirkta ermitaze)

http://www.sunnygard.../prep/epin.html

Stimuliatoriu augalai taip pat toleruoja, suintensyvejo augimas, padidejo turgoras.

Gal yra zmoniu naudojanciu koius nors augimo stimuliatorius?
Atsakyti