Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Sveikos juku myletojos...

Na stai ir as prisilaksciau po senukus,issiklausinejau info,pati prisiziurejau juku nupjautu ir su atzelusiomis atzalomis,surizikavau ir nupjoviau siandiena savo aukstauge...tiesa,net du kotus....pamerkiau i vandeni virsuneles,o nupjautus kotus patepiau sodo tepalu...pries savaite laiko,pamaciau vazone is po zemiu prasikalant kaska,pasirodo nuo saknu manoji juka isleido atzala,begalo apsidziaugiau smile.gif
cia rasite naudingu patarimu
http://geles.nkkm.lt...w=ligos&g_id=20

Stai virsuneles ir sakneles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raskila 7: 10 kovo 2008 - 18:34
Sveikos! Pirkau nedidele juka pernai pavasari is prekybcentrio su tuo tokiu nupjautu kotu ir 3 atzalom ant jo. Turiu keleta klausimuku ax.gif Ar pats tas sumedejes kotas auga, is kurio isdyge ugliukai? Ir jei taip, tai kaip greitai? O kaip greitai patys ugliukai auga? Noriu dideles jukos rolleyes.gif o dabar gal tik koks 50 cm su visa lapija... verysad.gif Visai neturiu patirties auginti juka, o maciau, kokiu graziu dideliu ju buna isaugintu 4u.gif
Atsakyti
Niekas nenori man padeti... verysad.gif cray.gif
Atsakyti
Kotas neauga. Ir jukos nepriskirčiau prie labai greitai augančių augalų. Praeitą pavasarį trumpinau savo juką. Tai iš koto išleisti ūgliai per metus išaugo apie 20cm.
Atsakyti
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
labas smile.gif
pernai per motinos diena man vyras padovanojo juka - na ta, skiepyta smile.gif kaip as ja dziaugiaus... ir augo ji pas mane kaip ant mieliu smile.gif po keliu menesiu nusprendziaugi as ja persodinti... savo nelaimei... kodel? todel, kad zemeje pasirodo buvo slieko uzuomazga... tai mano juka tiek slieku priveise, kad net prisimint nenoriu... tada internete pasiskaiciau, kaip tuos sliekus galabyt... nepadejo... apskritai, maniau, kad pati juka neisgyvens. na, mirkiau gal as ja 4 valandas siltam vandeni, paskui dar po stirpia srove saknis ploviau, kad tik tu nelabuju nebeliktu... vel persodinau... juka kaip ir nenumire. bet po poros menesiu vel pamaciau slieku ispurenta zeme. tie nelabieji nenustipo!!! tada as ta juka nupjoviau, pasodinau i kita vazona, kad tik tu nelabuju nebebutu. po poros savaiciu paciupinau kota - o jis visas suminkstejes. vos soko negavau! tada is triju saku buvo belike tik dvi... as jas nupjoviau ir i stiklainiukus su vandeniu... laukiau, ziurejau, kada saknytes pasirodys... tai po savaites pamaciau, kad viena is saku - put bepradedanti! o siaube - galvojau... vyras guode, kad kita juka nupirks, bet tai man sitos gi reikia! tada as viena apipjoviau ir abi i skirtingus vazoniukus su zeme ikisau. po poros saviaciu - jos dar buvo pas mane gyvos. bet viena diena grizus is lauko su vaiku viena juka radau isvirtusia - minksta... verysad.gif beliko dar viena... eksperimentine... as ja jau net pajudint bujojau... bet siandien galvoju - nureikia pabandyt persodint i vazona normalu - ji neleipsta, lapu nemeta... istraukiau as ja su visom zemem - ziuriu - saknys yra thumbup.gif . tai dabar esu jau taip patenkinta, kad vistik mano juka gyvens smile.gif
Atsakyti
Oho! dargi kalbant apie jukas tokiu dramu buna! blink.gif blink.gif blink.gif gerai, kad viskas gerai baigesi 4u.gif as nupjoviau viena savo jukos atzalele ir pamerkiau i vandeni - daigint bandysiu, nes noriu aukstesnio medelio, na su tuo aukstesniu kotu. Pakomponuosiu abi kartu kaip nors, kai uzaugs nauja ax.gif bet teks dar ilgokai palaukt doh.gif
Atsakyti
idomu, jeigu ipjausiu kota, ar toje vietoje prasiklas nauji lapukai? manoji turi tik dvi sakas, truputi plikai atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 03 29, 12:33)
idomu, jeigu ipjausiu kota, ar toje vietoje prasiklas nauji lapukai? manoji turi tik dvi sakas, truputi plikai atrodo blush2.gif


nezinau, net nesu bandziusi tokio dalyko. ax.gif Maniske dabar turi taip pat tik dvi sakas, nes kitas pasodinau kaip atskirus augalus, bet jos suveseje, tai neatrodo labai plikai schmoll.gif
Atsakyti
na mano ir nera labai nuplikusios, bet norisi paeksperimentuoti, vakar ipjoviau, ziuresim, kas bus.
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2008 03 30, 18:31)
na mano ir nera labai nuplikusios, bet norisi paeksperimentuoti, vakar ipjoviau, ziuresim, kas bus.


jei Tau pavyks, ir as taip padarysiu wink.gif
Atsakyti
Sveikos, turim ir mes juka bigsmile.gif pries keleta metu seseriai padovanojo, as peremiau, dabar ji jau gerokai paaugusi, jokios ypatingos prieziuros nesiimam, persodinam kai paauga, palaistom karta per savaite, lapus kartais nuo dulkiu nuvalau ir vis paglostau, pasneku su ja lotuliukas.gif pasakau kad graziai auga, kad grazi yra, tai nenuvilia manes ji bigsmile.gif o penktadieni as jai drauge nupirkau tokia mazyte juka, sakau vaikas jai bus lotuliukas.gif
Atsakyti