Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(a79 @ 2005 09 04, 09:45)
Sveikos, gavau dovanų tokią nemažą juką, bet dabar nežinau ką daryt, ar palikt ją per žiemą tose durpėse, ar persodint į normalią žemę? Bijau, kad iki pavasario ji labai suvargs, bet ir numarint nelaiku persodindama nenoriu. Patarkit ką daryt.

Mano nuomone,dar drąsiai gali persodinėti.Beje šiandieną ir rytoj net mėnulis palankus tam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aidosius @ 2005 09 03, 11:58)
Sveikos.Na va,bandau įkelti nuotraukasuser posted image
user posted imagePer metus neblogai išbujojo?O buvo įsmeigta tik viršūnė ir 4 Jukos koto pagaliukai... thumbup.gif

Kokia gražuolė thumbup.gif O kodėl tavo jukos lapai tiesūs kaip styga, o maniškės nuleipę žemyn? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erika9 @ 2005 09 07, 07:17)
Kokia gražuolė  thumbup.gif O kodėl tavo jukos lapai tiesūs kaip styga, o maniškės nuleipę žemyn? g.gif

g.gif Bijau tiksliai pasakyt,bet manau,kad nedalaistai.Aš praktiškai iš lapų matau kada jai trūksta vandens rolleyes.gif
P.S. Ačiū už gerus žodžius ax.gif
Atsakyti
juku augintojos ,gal zinot kodel jukos lapai sukasi i vidu? ir kokia trasa tresiate juka? 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, labai noriu jūsų paklausti. Išsinuomavome butą ir palikimo gavom didelę (1,5 metro) juką. Aš apie gėles menkai teišmanau, bet manau, kad jai tame vazone, kur ji dabar yra - maža vietos, gal reikia persodinti į didesnį?
Ar dabar tam tinkamas laikas? Ar reikia pirkti specialią žemę, jei taip, tai kokią? Kokių dar gudrybių reikia žinoti, persodint tokią galiūnę?

Patarkit, nes aš bijau, kad nepadaryčiau kokios iškados. blush2.gif
Atsakyti
pirk žemę kuri skirta kambariniams lapiniams augalams, nors mano anyta perka kapų žemę visom savo gėlėm ir jos gerai auga na manau ir tos ir tos geros. šeip tai aš nelabai paisau kada galima kada negalima persodinti gėlių sodinu kada turiu laiko ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Meg @ 2005 10 21, 00:04)
Mergaitės, labai noriu jūsų paklausti. Išsinuomavome butą ir palikimo gavom didelę (1,5 metro) juką. Aš apie gėles menkai teišmanau, bet manau, kad jai tame vazone, kur ji dabar yra - maža vietos, gal reikia persodinti į didesnį?
Ar dabar tam tinkamas laikas? Ar reikia pirkti specialią žemę, jei taip, tai kokią? Kokių dar gudrybių reikia žinoti, persodint tokią galiūnę?

Patarkit, nes aš bijau, kad nepadaryčiau kokios iškados.  blush2.gif

Per paskutinį jauna mėnulį persodinau savo juką, nes galvojau, kad jai maža vietos, bet kaip nustebau, kai ištraukus ją iš žemių pamačiau kiek mažai pas ją šaknų doh.gif tai ji būtų augus ir augus tame pačiame vazone, tik gal pakeitus žemę.
Tik neperlaistyk jos, nes ji mėgsta sausiau, maniškei labai patinka kai ją užmirštu palieti, o paskui jau atsiminus ... tongue.gif
Atsakyti
o ka daryti, jeigu jukos koto zieve yra atsokusi.
Atsakyti
Dar as turiu smulkialape juka, ar galiu as jai virsune nupjauti, ten kur yra dar lapu?
Atsakyti
QUOTE(aidosius @ 2005 09 07, 15:24)
g.gif Bijau tiksliai pasakyt,bet manau,kad nedalaistai.Aš praktiškai iš lapų matau kada jai trūksta vandens rolleyes.gif
P.S. Ačiū už gerus žodžius ax.gif


Mano jukos lapai buvo visai nusvirę kai parsinešiau nusipirkus. O kai palaisčiau su trąšomis lapai per pora dienų pakilo gal 90laipsnių kampu. Taip lapai ir yra "pastibę", nors augalėlis tikrai nėra sausas biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt - kas mano gėlytei atsitiko ? cry.gif Atrodo tikrai nesu jos perlaisčiusi, bet lapai iš apačios nyksta cry.gif Jokių vabaliukų, musyčių ar kitų bjaurybių nesimato ax.gif Šitą gėlytę labai labai myliu wub.gif Kaip man ją išgelbėt? blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KVN: 19 lapkričio 2005 - 00:33
Sveikos, jukos ekspertės mirksiukas.gif gal galite diagnozuoti mano jukai ligą? Viskas tvarkoj atrodo auga gražiai, didžiulė, nėra jokių gyvių, bet lapų galai ruduoja cray.gif nežinau kas jai yra..... unsure.gif
Atsakyti