Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Sveiki,

Norejau paklausti ar as auginu juka, kuri ruosias zydeti, tik nezinau kaip ikelti nuotrauka? gal padetu kas nors? 4u.gif
Atsakyti
mano zydinti juka
Bandau pati ideti nuotrauka 4u.gif
As ja auginu kaip juka, nors nesu tikra, kad ji juka.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 10 08, 19:09)
Koks grožis  wub.gif  Mano juka jau į lubas remiasi  verysad.gif  Reik ieškot informacijos ir kažką daryt...


Sutinku,kad grazu wub.gif
Bet koki stipru kvapa ji skleidzia,kai prazysta. Kaip alyvu krumas tau panosej zydetu...
O kodel jus nosit su savaja "kazka"daryti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2008 10 08, 17:14)
mano zydinti juka
Bandau pati ideti nuotrauka 4u.gif 
As ja auginu kaip juka, nors nesu tikra, kad ji juka.. ax.gif

Oho,kaip gražiai pražydo wub.gif

Bet čia ne juka,panašu kad čia plačialapė dracena smile.gif
Jukos lapai būna ploni,tiesūs aštrūs kraštai kaip kardai,o čia ,dracenos platūs,nusvirę banguotai gražiai. mirksiukas.gif
na bet gal aš ir klystu.
sėkmės auginant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raskila 17: 09 spalio 2008 - 09:29
QUOTE(raskila 17 @ 2008 10 09, 10:27)
Oho,kaip gražiai pražydo wub.gif

Bet čia ne juka,panašu kad čia plačialapė dracena smile.gif
Jukos lapai būna ploni,tiesūs aštrūs kraštai kaip kardai,o čia ,dracenos platūs,nusvirę banguotai gražiai. mirksiukas.gif
na bet gal aš ir klystu.
sėkmės auginant  4u.gif


Tai cia tik pradzia..ji prazys pilnai po menesio..tas stiebas istista iki pusmetrio, ir susikrauna tokius ziedus panasius i alyvu, baltus baltus... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2008 10 09, 10:15)
Sutinku,kad grazu wub.gif
Bet koki stipru kvapa ji skleidzia,kai prazysta. Kaip alyvu krumas tau panosej zydetu...
O kodel jus nosit su savaja "kazka"daryti? unsure.gif

Todėl, kad ji jau remiasi į lubas, kokie penki paskutiniai lapai jau net susilenkę auga palei lubas, tuoj ir kotas į lubas įsirems verysad.gif Galvojom, kad ruduo, sulėtės truputi augimas, bet ji tįsta toliau smile.gif
Nufotografuosiu rytoj kaip dabar atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2008 11 10, 11:49)
Neseniai persodinau juką. Patarkit, kaip su jos laistymu po persodinimo g.gif  4u.gif

Aš stengiuosi po mažiau laistyti. Iškart palaistau palaisčius ir paskui tikrai neskubu. Ir visada jukas laistau saikingai.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 11 10, 14:19)
Aš stengiuosi po mažiau laistyti. Iškart palaistau palaisčius ir paskui tikrai neskubu. Ir visada jukas laistau saikingai.


Tik persodinus ir aš palaisčiau normaliai, o paskui kaip?... Kartą per savaitę ar žiūrėt, kai jau žemės bus visai sausos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 10 08, 18:09)
Koks grožis  wub.gif  Mano juka jau į lubas remiasi  verysad.gif  Reik ieškot informacijos ir kažką daryt...

Pjauk, o kas liks kišk į žemę. Aš taip buvau padarius 2007 m. pavasarį. O dabar va tokia jau

user posted image

O čia viena viršūnė dabar taip auga


user posted image

Papildyta:
QUOTE(Žydraakė @ 2008 11 10, 14:28)
Tik persodinus ir aš palaisčiau normaliai, o paskui kaip?... Kartą per savaitę ar žiūrėt, kai jau žemės bus visai sausos g.gif


Žiūriu kai iždžiūna
Atsakyti
As savo juka persodinu kiekviena pavasari, bet kiek zemiu reikia doh.gif Ai, dar ir tada kai katinas sumasto sisiu padaryt blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazija02: 10 lapkričio 2008 - 18:54
O mano jukos palyginus visai nešakningos. Tai jas galima ir į nelabai didelius vazonus sodinti. Šiemet vieną net persodinau iš didesnio į mažesnį vazoną. O žemes naudoju savas iš komposto, smėlyno ir truputį durpių primaišau. O dėl persodinimo manau , kad dažniau tai darant, auga vešliau.
Atsakyti
Crocus
Kaip supratau esi nebloga jukų auginimo žinovė, noriu paklausti ar aš savo jukai galiu kirpti viršūnę, ar ji toliau augs, o nukirptoji viršūnė ar greit prigyja, o gal mano juka kitokia nei jūsų ir kažin ar gražiai manoji atrodys nukirpta, bet kita vertus kaip ji atrodys po keleto metų, kai daaugs iki lubų, apatiniai lapai po tr. geltonuoja ir aš juos nuplėšiu.
jei nesunku patark 4u.gif
mano juka
user posted image
user posted image
Atsakyti