Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausios TV laidos

man visai neblogos tokios laidos, kaip "Gyvenimas yra gražus" ir 'asistentas vienai dienai", vis pamatau anonsus ligtai ir gerų, bet visai naujų nematytų laidų, kurių kažkaip vis nepataikau pamatyt rolleyes.gif , nebloga turėtų būti ir laida 'Oazė", "Namai", ar kas žiūrėjot?Iš rusiškų sudomino "Kvartirnyj vopros" ir 'Faktor stracha".
Kokios laidos jums patinka?
Atsakyti
Man nepaprastai patinka L. Donskio laida "Be pykcio" thumbup.gif Tik, gaila, ja rodo labai labai velai - antradieniais apie 24 val. sad.gif Siaip, tai laida, reto intelektualinio lygio, kur idomiai, protingai, be jokio pilstymo ir, svarbiausiai, suprantamai, kalbama ivairiausimos temomis.
Atsakyti
stengiuosi nepraleist nomedos,mane tikrai zavi jos laida ir jos energija thumbup.gif
Atsakyti
As ziuriu daug laidu, tad gal nevardinsiu laugh.gif "Asistentas vienai dienai" vedeja Liepa tai "zavi" savo blondiniskumu blink.gif jau kaip apsirengia kartais, arba kaip paklausia, ar dar kokia nesamone padaro blink.gif
dabar labai laukiu "Baimes faktoriaus" pradzios thumbup.gif
teko karta matyti ir pamineta "Kvartirnij vopros". Labai patinka "paskutinis herojus" thumbup.gif su musu "Dziunglem" nera net ka lyginti dry.gif
Atsakyti
Kvartirnyi vopros tai mano megstamiausia. Visada stengiuosi sestadieni buti namie ir ja paziureti.
Atsakyti
"Stilius", "Nuo...iki", "Asistentas vienai dienai", "Žmonės kaip žmonės" ir "Kyškis". O dėl kai kurių, kad ir rečiau žiūrimų laidų vėlyvo rodymo meto problemų neturiu - visada įsirašau į vaizdo magnetofoną ir pažiūriu, kai turiu laiko ir noro.
Atsakyti
o kulinarinės laidos jūsų nedomina?Aš tai mielai žiūrėčiau, bet nelabai randu gerų g.gif
Atsakyti
pati geriausia- Nuo...Iki (tik be Paxu), o asistentas vienai dienai, gal ir nieko,bet ta liepuke - k.... negliu jai atleist,kad per ja ismete pati fainiausia destytoja!!!!!
Atsakyti
As tai negaliu praleist "Dviracio sou". Kitos dar nieko, bet shios stengiuosi nepraleisti thumbup.gif .
Tik Valinsko kuriamos penktadieniais man nepatinka, o jau tas kabaretas, tai ishvis kazhkoks vulgarybiu rinkinys, bent jau as kiek maciau mad.gif
Atsakyti
Mano megiaumaisios yra "Nuo..iki", "Baltojo katino svetaine", "Arti toli", "Be pykcio"
Atsakyti
Man arčiausiai širdies -Nomeda heart.gif kai kurios laidos labai už širdies griebia.Palyginus su ,,Labirintais",kuria siekiama pigaus populiarumo,Nomeda neturi sau lygių,ji tokia natūrali,paprasta.Pasižiūriu ir pati daug ko pasimokau.Aišku,yra ir neįdomių temų,tokių pramoginių labiau,bet tos ,,rimtosios",kai kalbama apie tėvų-vaikų santykius,paliktų vaikų problemas,ttt.,man labai įdomu žiūret.Kad ir vakar,kai rodė mamų-dukrų konfliktus.Man tai nesvetima blush-anim-cl.gif
Atsakyti
visada ziuriu Spaudos kluba, dar patinka visuomenes interesas, pinigu karta, kvartyrnij vopros ir mamos dienorastis smile.gif
Atsakyti