Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

As siandien buvau Kamviloje, darytis bikinio depiliacijos. Mano ispudziai :
pries einant depiliotis, isgeriau Ketanovo, kai buvau salia salono, tai buvo tokios mintis grizti namo blush2.gif na bet kazkaip, kosmetologei pasakiau, kad pirma karta smile.gif taigi ji labai viska gerai ir tvarkingai atliko ax.gif Kai depiliavo is sonu tai skausmas dar pakenciams, bet per viduri ir ..... tai doh.gif taip skaudejo .... verysad.gif bet laimei tai viskas viksta greitai bigsmile.gif
Kosmetologe pasake, kad pas mane labai stiprus ten plaukeliai ir jei noriu, kad visada "ta vietele" butu tvarkinga reiketu pirma laika lankytis dazniau, kad plaukas nusilptu unsure.gif
dabar tai pas mane dar oda ten siek tiek paraudus, tai pas visas, ar tik pas mane? g.gif idomu , po kiek laiko man ataugs plaukeliai, jauciu po kokiu 2 savaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 04, 16:41)
As siandien buvau Kamviloje, darytis bikinio depiliacijos. Mano ispudziai :
pries einant depiliotis, isgeriau Ketanovo, kai buvau salia salono, tai buvo tokios mintis grizti namo  blush2.gif  na bet kazkaip, kosmetologei pasakiau, kad pirma karta  smile.gif  taigi ji labai viska gerai ir tvarkingai atliko  ax.gif  Kai depiliavo is sonu tai skausmas dar pakenciams, bet per viduri ir ..... tai  doh.gif  taip skaudejo ....  verysad.gif  bet laimei tai viskas viksta greitai  bigsmile.gif
Kosmetologe pasake, kad pas mane labai stiprus ten plaukeliai ir jei noriu, kad visada "ta vietele" butu tvarkinga reiketu pirma laika lankytis dazniau, kad plaukas nusilptu  unsure.gif
dabar tai pas mane dar oda ten siek tiek paraudus, tai pas visas, ar tik pas mane?  g.gif  idomu , po kiek laiko man ataugs plaukeliai, jauciu po kokiu 2 savaiciu  g.gif

tai mes abi sianden pestos lotuliukas.gif lotuliukas.gif a kurioj kamviloj buvai?as be jokiu vaistu viska istveriau cool.gif irgi pirmas kartas blush2.gif
beje pas mane irgi paraude, sake praeis po dvieju dienu. liepe su muilais nesipraust ten, tik su vesiu vandeniu, nelist i vonia ir pan. Tai va 4u.gif

P>S ka pasidovanojai sau depiliacijos proga? bigsmile.gif as tai sau pasidovanojau nerealu apatinuku komplekta zydr zydra su ramunem toki zaisminga wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif uz drasa victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 04 liepos 2006 - 17:26
QUOTE(bonza @ 2006 07 04, 19:22)
tai mes abi sianden pestos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif a kurioj kamviloj buvai?as be jokiu vaistu viska istveriau  cool.gif irgi pirmas kartas  blush2.gif
beje pas mane irgi paraude, sake praeis po dvieju dienu. liepe su muilais nesipraust ten, tik su vesiu vandeniu, nelist i vonia ir pan. Tai va  4u.gif

P>S ka pasidovanojai sau depiliacijos proga?  bigsmile.gif as tai sau pasidovanojau nerealu apatinuku komplekta zydr zydra su ramunem toki zaisminga  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif uz drasa  victory.gif



Buvau Sopeno Kamviloje ax.gif Kita karta ir as pabandysiu be vaistu, dar geriau ramuneliu arbata, tai irgi siek tiek padejo atsipalaiduoti rolleyes.gif

Apatinio trikatazo as turiu daug, tai nieko nepirkau smile.gif

Nuraminai mane, kad ir pas tave "ten" paraude, galvojau, kad tik pas mane taip blush2.gif

Dabar labai idomu, kada ataugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 04, 19:31)
Buvau Sopeno Kamviloje  ax.gif Kita karta ir as pabandysiu be vaistu, dar geriau ramuneliu arbata, tai irgi siek tiek padejo atsipalaiduoti  rolleyes.gif 

Apatinio trikatazo as turiu daug, tai nieko nepirkau  smile.gif

Nuraminai mane, kad ir pas tave "ten" paraude, galvojau, kad tik pas mane taip  blush2.gif

Dabar labai idomu, kada ataugs  g.gif

Sveikutės. Ruošiuosi tokioms pačioms procedūroms, tačiau ne Vilniuje, o KLaipėdoje. Gal galite rekomenduoti thumbup.gif kosmetologę ir aišku, kad nebrangininkė būtų. Labai dėkoju. biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites,rekomenduokit kokia kosmetologe,kuri darytu braziliska depiliacija ax.gif Teko pas dvi eit,bet nei viana tikrojo braziliskojo taip ir nepadare schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 04, 18:31)
Dabar labai idomu, kada ataugs  g.gif

man sake kad pardes atauginet po 3-4 savaiciu
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 07 05, 10:55)
man sake kad pardes atauginet po 3-4 savaiciu



Man atrodo, kad pas mane ataug greiciau g.gif na kaip bus taip, paskui susirasysim mirksiukas.gif

Jau siandien viskas ciki, tik siek tiek paraude per viduriuka, bet praeis, o is sonu viskas ok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte1 @ 2006 07 05, 09:31)
Mergaites,rekomenduokit kokia kosmetologe,kuri darytu braziliska depiliacija ax.gif Teko pas dvi eit,bet nei viana tikrojo braziliskojo taip ir nepadare schmoll.gif

o kuo jia toks ypatingas, tas braziliškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 07 05, 14:54)

o kuo jia toks ypatingas, tas braziliškas  g.gif


Ten nieko nepalieka, net ploniausios juostelės, jei gerai prisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 07 05, 19:01)
Ten nieko nepalieka, net ploniausios juostelės, jei gerai prisimenu  blush2.gif

tai aš pasirodo visada braziliškai depiliuojuos biggrin.gif to net nežinodama lotuliukas.gif
Atsakyti
braziliskas man rodos kai juostel plona palieka
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2006 07 05, 18:58)
braziliskas man rodos kai juostel plona palieka

tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti