Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Paklausiu ir cia - kur Vilniuj dar galima isigyti elastinio vasko? Salia Vingio kino teatro nebera, o Jasinskio gatvej? g.gif
Atsakyti
Aš elastinį vašką pirkau parodoj "Pelenė". Už 1 kg. mokėjau 29,80
Atsakyti
Sveikutes, gal kas galit parekomenduoti gera kosmetologe, kuri gerai depiliuotu vasku? Aciu!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(`lina @ 2007 06 05, 10:42)
Sveikutes, gal kas galit parekomenduoti gera kosmetologe, kuri gerai depiliuotu vasku? Aciu!!!  mirksiukas.gif

Kokiam mieste?
Atsakyti
Sveikos, ar kuri nors yra susidurusi su tokia problema: plaukai krutines srityje ir aplink spenelius. Pesioju su pincetu, bet ju tiek daug, nebegaliu nei iskirpciu nesioti vis atsiranda koks. Ir nelygiai kazkaip issipesa, ar nutruksta ar nuspuogeja. Gal zinot kitus budus salinti? ar galima naudoti vaska? Lazeri bandziau, nepadejo....
Atsakyti
QUOTE(lentyna @ 2007 06 05, 18:11)
Sveikos, ar kuri nors yra susidurusi su tokia problema: plaukai krutines srityje ir aplink spenelius. Pesioju su pincetu, bet ju tiek daug, nebegaliu nei iskirpciu nesioti vis atsiranda koks. Ir nelygiai kazkaip issipesa, ar nutruksta ar nuspuogeja. Gal zinot kitus budus salinti? ar galima naudoti vaska? Lazeri bandziau, nepadejo....

yra speciali tema tavo klausimui sitam skyrelyje.. bet ats nelabai rasi doh.gif siulo merginos su pincetu tik unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 02 28, 16:23)
Paklausiu ir cia - kur Vilniuj dar galima isigyti elastinio vasko? Salia Vingio kino teatro nebera, o Jasinskio gatvej? g.gif

jasinskio teoriskai lyg ir parduoda, bet kiek as ten uzeinu, jo niekada nebuna

QUOTE(Sejle @ 2007 06 05, 19:33)
yra speciali tema tavo klausimui sitam skyrelyje.. bet ats nelabai rasi  doh.gif  siulo merginos su pincetu tik  unsure.gif

gal depiliacinis kremukas padetu? unsure.gif kazkaip man pincetas per ziauru tokiai vietai
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 06 05, 19:07)
jasinskio teoriskai lyg ir parduoda, bet kiek as ten uzeinu, jo niekada nebuna
gal depiliacinis kremukas padetu?  unsure.gif kazkaip man pincetas per ziauru tokiai vietai

nu kremas tai tikrai per sipru tokiai vietai, o pincetu atsargiai prilaikant galima visai neskausmingai plaukelius ispesti.
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 09 18, 19:51)
o pazastis kaip depiliuojat?



QUOTE(helena @ 2006 09 22, 18:51)
as tai pazastis tik skutu, neisivaizduoju kaip galima rauti.... blink.gif o kojas tai irgi skutu , nes nuo elektrinio epiliatoriaus plaukeliai iauga doh.gif

o as pazastis su elektriniu depiliatorium tongue.gif man pvz skauda daug maziau, nei bikini zonoj blush2.gif ir auga daug leciau ir maziau kazkaip ju dabar ten blush2.gif o vat del koju....nera ten daug tu plauku, bet kai pradejau depiliuot, tai kaip pradejo iauginet doh.gif daugiau niekur, bet blauzdos po keletos dienu atrodo nelabai doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 06 06, 10:17)
o as pazastis su elektriniu depiliatorium tongue.gif man pvz skauda daug maziau, nei bikini zonoj blush2.gif ir auga daug leciau ir maziau kazkaip ju dabar ten blush2.gif

o klausykit, merginos, ar galima pazastis su elektriniu epiliatorium depiliuoti? kazkada girdejau kad negalima, nes pazastys jautri vieta del visokiu lifmazgiu ten ir pan.
Atsakyti
permečiau temą, lyg ir niekas to nesakė.
norėjau paklaust ar kas bandėt Veet vaško juosteles (tas mažąsias, kur netradicinėms vietoms).
aš jas nusipirkau, sakau, nu dabar pažastys gražios bus, aha, nė velnio man nieks nesigavo ir taip ir taip bandžiau- išpešė 3 plaukus lotuliukas.gif nu tikrai, net suskaičiuot galėjau.
Gal aš ką ne taip darau??? o gal jos neveiksmingos????
parašykit, kaip jūs depiliuojat pažastis (ar tik depiliatorium???)
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2007 06 06, 11:22)
permečiau temą, lyg ir niekas to nesakė.
norėjau paklaust ar kas bandėt Veet vaško juosteles (tas mažąsias, kur netradicinėms vietoms).
aš jas nusipirkau, sakau, nu dabar pažastys gražios bus, aha, nė velnio man nieks nesigavo ir taip ir taip bandžiau- išpešė 3 plaukus  lotuliukas.gif nu tikrai, net suskaičiuot galėjau.
Gal aš ką ne taip darau??? o gal jos neveiksmingos????
parašykit, kaip jūs depiliuojat pažastis (ar tik depiliatorium???)



tikrai ne taip darei schmoll.gif
vaškas turi pakankamai sušilti ir palaikyk porą minučių juostelę ant kūno, kad plaukeliai visi priliptų
pažastims juostelės turi būti mažos
Atsakyti