Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

as nescia dariau, labai is pradziu bijojau, bet nieko man neskaudejo, nieko nespazmavo - tik labaai gerai po to jauciausi - laisva ir nepriklausoma (nes nestukei nelabai patogu paciai depiliuotis.. )
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2007 06 14, 23:27)
Na nesciom tai gal nelabai patartina yra darytis depiliacija, nes visdelto tai yra skausminga, dirginamos nervu galunes ir gali suspazmuoti gimda.




schmoll.gif Ne ne schmoll.gif
Dariausi visa nestuma(aisku ir pries nestuke.gif pastoviai depiliuodavausi), nieko neatsitiko. O paciai susitvarkyti i nestuke.gif gala tikrai sudetinga tongue.gif Tai kam kankintis, jei tam yra profesionalai mirksiukas.gif
Atsakyti
Kojytes depiliuoju su elektriniu depiliatorium. Nereikia nešaldyt tų vietų nei ką, kai raustau netgi malonu blush2.gif biggrin.gif
Esu nestuke.gif ir jokio skirtumo nepajaučiau, vis raustau biggrin.gif ir gėriuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocoon @ 2007 06 15, 14:41)
Kojytes depiliuoju su elektriniu depiliatorium. Nereikia nešaldyt tų vietų nei ką, kai raustau netgi malonu blush2.gif  biggrin.gif
Esu nestuke.gif  ir jokio skirtumo nepajaučiau, vis  raustau biggrin.gif  ir gėriuosi lotuliukas.gif

svarbu geros emocijos laugh.gif ir rezultatai
Atsakyti
as pirmadieni uzsirasiau pas kosmetologe koju depiliacijai. baisoka bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 06 16, 18:20)
as pirmadieni uzsirasiau pas kosmetologe koju depiliacijai. baisoka  bijau.gif

Nu depiliuojant kojas skausmas tikrai nera didelis...bent jau man smile.gif ir dar palyginus su skausmu kuris buna depiliuojant bikini ax.gif
Atsakyti
O gal kas galit papasakoti kaip ten viskas vyksta nuo pat įžengimo pro grožio salono duris? Nuo A iki Z. Vis dėlto pirmas kartas biggrin.gif Jei nieko nežinodama eisiu tai irgi blush2.gif
Aš trečiadienį užsirašiau bikinio ir pažastų depiliacijai, tai reikia prieš važiuojant viską sužinoti, net pasisveikinimus lotuliukas.gif Ir ar per pusvalandį gali spėti viską sutvarkyti g.gif Tuo aš šiek tiek abejoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 17, 09:42)
O gal kas galit papasakoti kaip ten viskas vyksta nuo pat įžengimo pro grožio salono duris? Nuo A iki Z. Vis dėlto pirmas kartas biggrin.gif Jei nieko nežinodama eisiu tai irgi blush2.gif
Aš trečiadienį užsirašiau bikinio ir pažastų depiliacijai, tai reikia prieš važiuojant viską sužinoti, net pasisveikinimus lotuliukas.gif Ir ar per pusvalandį gali spėti  viską sutvarkyti g.gif Tuo aš šiek tiek abejoju unsure.gif



O kur ir pas ka uzsirasei?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 17, 08:42)
O gal kas galit papasakoti kaip ten viskas vyksta nuo pat įžengimo pro grožio salono duris? Nuo A iki Z. Vis dėlto pirmas kartas biggrin.gif Jei nieko nežinodama eisiu tai irgi blush2.gif
Aš trečiadienį užsirašiau bikinio ir pažastų depiliacijai, tai reikia prieš važiuojant viską sužinoti, net pasisveikinimus lotuliukas.gif Ir ar per pusvalandį gali spėti  viską sutvarkyti g.gif Tuo aš šiek tiek abejoju unsure.gif

nu abejoju ar spesi per pusvalandi viska ka nori, as valanda uztrunku kazkur.. na ka nueini, jei salone, sakai laba diena as cia tai ir tai valandai usirasiau depiliacijai, nuveda kur reik, ateini ir sakai laba diena, atejau depiliacijai. noreciau bikini ir pazastu, kuri pirmiau darom. tada atitinkama rubeli nusimeti, gi paskys kur gulti, ka pekelti, ka daryti, jei labai bijai - sakyk kad pirma karta atejai ir bijai skausmo, tai paramins, svelniau gal dirbs. svarbu tau paciai neishsigazdint saves niekais. sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 17, 13:23)
nu abejoju ar spesi per pusvalandi viska ka nori, as valanda uztrunku kazkur.. na ka nueini, jei salone, sakai laba diena as cia tai ir tai valandai usirasiau depiliacijai, nuveda kur reik, ateini ir sakai laba diena, atejau depiliacijai.  noreciau bikini ir pazastu, kuri pirmiau darom. tada atitinkama rubeli nusimeti, gi paskys kur gulti, ka pekelti, ka daryti, jei labai bijai - sakyk kad pirma karta atejai ir bijai skausmo, tai paramins, svelniau gal dirbs. svarbu tau paciai neishsigazdint saves niekais. sekmes  4u.gif

Dėkui 4u.gif Na kai grįšiu, papasakosiu savo nuotykius mirksiukas.gif O aš juk gerai supratau, kad Rūdninkų gatvę galima rasti išlipus Rūdninkų stotelėj, ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 17, 13:38)
Dėkui 4u.gif Na kai grįšiu, papasakosiu savo nuotykius mirksiukas.gif O aš juk gerai supratau, kad Rūdninkų gatvę galima rasti išlipus Rūdninkų stotelėj, ar ne?  ax.gif

nueik i maps.lt ir pasiiūrėk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 06 17, 09:42)
Aš trečiadienį užsirašiau bikinio ir pažastų depiliacijai,

ka jus turit galvoje sakydamos bikinio? ar bikinio sritis skaitosi tik tiek kiek islenda is uz maudomo kelnaiciu, ar visas tarpkojis (atsiprasau uz negrazu issireiskima) blush2.gif ? o tiek kiek islenda is maudomo kelnaiciu gal priskiriama kojoms? ar ne? as depiliuosiu slaudis tai nelabai zianu kur ta riba, kai slaunys jau baigiasi. g.gif
Atsakyti