Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Visas vietas skutuosi skustuvu, paskui pasipurškiu Octenisept ir esu patenkinta...
Atsakyti
Aš tai išbandžiau išgirtąjį elastinį vašką. Tai net namų salygomis visai šauniai gavosi. Bikini sritis vos vos paraudusi buvo kokią valandėlę kitą, bet jokių mėlynių toli gražu nebuvo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iguana: 12 liepos 2007 - 17:16
QUOTE(iguana @ 2007 07 12, 18:15)
Aš tai išbandžiau išgirtąjį elastinį vašką. Tai net namų salygomis visai šauniai gavosi. Bikini sritis vos vos paraudusi buvo kokią valandėlę kitą, bet jokių mėlynių toli gražu nebuvo wink.gif



Kokios firmos vaskas ir kiek kainavo? Kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(iguana @ 2007 07 12, 18:15)
Aš tai išbandžiau išgirtąjį elastinį vašką. Tai net namų salygomis visai šauniai gavosi. Bikini sritis vos vos paraudusi buvo kokią valandėlę kitą, bet jokių mėlynių toli gražu nebuvo wink.gif



aha, kur rasti šio gėrio?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 11, 22:49)
Visas vietas skutuosi skustuvu, paskui pasipurškiu Octenisept ir esu patenkinta...

bigsmile.gif kaip aš apie jį napagalvojau doh.gif reiks ir man pasipurkšti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2007 07 02, 11:29)
merginos, o kiek jum laiko neatauga plaukeliai vasku nusidepiliavus? sumokejau 80 lt. ( kojom), neatauginejo 1,5 savaites  blink.gif
Ar cia normalu, ar bloga kosmetologe?


Labai priklauso nuo dienos, kurią depiliavai mirksiukas.gif Jeigu depiliuojiesi prieš mėnesines, plaukeliai ataugs laaabai greitai, o jeigu po mėnesinių 2-3 dienos, gal ir 3 savaites bus ramu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2007 07 13, 10:04)
Labai priklauso nuo dienos, kurią depiliavai mirksiukas.gif  Jeigu depiliuojiesi prieš mėnesines, plaukeliai ataugs laaabai greitai, o jeigu po mėnesinių 2-3 dienos, gal ir 3 savaites bus ramu ax.gif


Geras bigsmile.gif Net nebuciau pagalvojusi, kad nuo to priklauso .
Papildyta:
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 13, 09:40)
bigsmile.gif  kaip aš apie jį napagalvojau  doh.gif  reiks ir man pasipurkšti mirksiukas.gif


O kas cia toks, labai girdetas. Jis ramina? gal cia koks vaistas?
Atsakyti
Skaitau temos pavadinimą ir niekaip nesugalvoju, kas tos "neįprastos vietos" g.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 07 13, 09:09)
O kas cia toks, labai girdetas. Jis ramina? gal cia koks vaistas?

panašiai kaip peroksidas,tik purškiamas dezinfekuojantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2007 07 10, 16:54)
Jei be salono ir be plesimo, tai lieka kremai is geresniu budu, nes krutine, pilva skusti  schmoll.gif  tikrai neee. O kremu yra Droge, Sarmoje ir pan. parduotuvese, kainos apie 10-30 Lt man atrodo (seniai pirkau). O patikima ar ne, cia tik tau spresti, kai pabandysi. Nors as labiausiai uz depiliacija vasku salonuose, brangiau, bet ilgesnis poveikis.

Sake viena pazystama,jog yra depileciniu kremu - uztepi ir nuplauni.plaukiukai nukrenta patys biggrin.gif a gali taip buti? nu gerai butu ;/
Atsakyti
Gal kas girdėjote,kad dabar jau salonuose vietoj vaško galima pasirinkti kažkokią cukraus pastą g.gif ?Čia kažkokia tai naujiena.Procedūra dvigubai brangesnė,bet neįauga plaukeliai ir pan.Gal kas jau bandėt?Užsirašiau kitai savaitei,beprotiškai bijau(pirma kartą einu gyvenime blush2.gif ).Girdėjau,kad netokia skausminga procedūra kaip vašku blink.gif .Tik ar tai tiesa?
Atsakyti
Na jei eini pirma karta, tai negalesi palyginti ir neinformuosi musu apie skirtumus... gal pries tai siek tiek pasivaskuok...? Na, del bendro reikalo. Juokauju rolleyes.gif niekada negirdejau apie toki depiliacijos buda, o jo metu raunami plaukeliai? nemanau kad pojuciai skiriasi nuo epiliavimo ar vaskavimo, jei cia tas pats rovimas. nebent su narkoze doctor.gif Sekmes ir pranesk kaip sekesi.
Atsakyti