Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Na tai žiūrint kokią neįprastą vietelę depiliuosi. Kažkur nuo 80lt.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 07 27, 14:18)
O nuo kiek kainos bikini depiliacijos su cukrumi?


Bikini nuo liepos 1d.saulejoj tai lygtais nuo 90 iki 150 lt
Pazastys dabar jau nuo 40
Atsakyti
Man įdomu,po kiek laiko jums bikini zonoj atauga plaukeliai po depiliacijos?Man praėjo trys savaitės,o ten jau nemažas "miškas" 4u.gif .Gal užtai,kad cukrum?Gal vašku depiliuojant vėliau atauga?Nors plaukelių kokia 60 procentų mažiau ir labai gailiuos,kad anksčiau neisidepiliuodavau.Dar vienas džiaugsmas depiliacijoj cukrumi,nei vienas plaukelis neįaugo bikini zonoj clap.gif ,o vat kojose,kur vašku depiliavausi,nemažai įaugo.Nors kai pagalvoji tai dzin,aš taip vargdavau su visais plaukeliais,kad vakare nusiskuti,o ryte jau didžiulis "ežys"būdavo 000189.gif .Mano vyras nerialiai mano bikini patenkintas,net seksas pasikeite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2007 08 04, 20:52)
Mano vyras nerialiai mano bikini patenkintas,net seksas pasikeite wub.gif


Nuo bikinio šukuosenos sexas pasikeitė? Hmmm...Tai gal verta ten išvis plikę laikyti- rami galva bus...
Atsakyti
QUOTE(Giedriene @ 2007 07 27, 13:45)
Laba,

Oi toss depiliacijos.Darydavausi visą laiką vašku depiliacijas,bet netyčia teko pabandyt su cukrumi.Tai gavosi taip ,kad karta paragaves negali sustosi  doh.gif
Kas del pazastu tai patiko tas kad,po kokiu  5-10 min,nebejauti,kad dareisi depiliaciją.
kas dėl bikini,pas maen ziauriai įauginėja plaukeliai,o aš dar megstu ir "pasioperuoti" blush2.gif tą gėrį tai paskui baisu maudomą apsivilkti,nes vien randai.O su cukrumi ,kažkaip kitaip nuima,oda kokias tris savaites buna lygi,o jei ir dygsta plaukeliai,tai neiaugineja tikrai,nes po vasko po savaites galedavau uzsikasyt  unsure.gif

Bet vistik tas cukrus brangus malonumas,tai daba bandysiu ieskotis kas ji platina Lietuvoje.Be to dar nuo liepos,bent Saulejoj tai pabrango.
O siaip su cukrumi atlieka depiliacijas kolkas tik Sauleja ir Sarma style salonai.

o ar labai skauda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 08 05, 17:07)
o ar labai skauda? blush2.gif

Aš užsiregistravau 23 d. į Saulėją bikinio depiliacijai cukrumi - papasakosiu įspūdžius grįžus ax.gif
Atsakyti
Dariausi jau antrą kartą,tai visai neskaudėjo.Kaip kažkuri rašė,galėčiau žurnalą gulėdama skaityti.Ir užtruko gal tik 5 minutes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2007 08 07, 16:23)
Dariausi jau antrą kartą,tai visai neskaudėjo.

O po kurio laiko tu nuėjai depiliuotis antrą kartą, ta prasme, per kiek laiko ataugo plaukeliai?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2007 08 07, 20:51)
O po kurio laiko tu nuėjai depiliuotis antrą kartą, ta prasme, per kiek laiko ataugo plaukeliai?? g.gif


Šiaip reikia po 4 savaičių eiti.Bet kadangi man reikia išvažiuot,ir nebebus kada eiti,tai aš po 3 savaičių nulėkiau ax.gif .Tai plaukeliai ne visi dar ataugę buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2007 08 07, 16:23)
Dariausi jau antrą kartą,tai visai neskaudėjo.Kaip kažkuri rašė,galėčiau žurnalą gulėdama skaityti.Ir užtruko gal tik 5 minutes lotuliukas.gif


O man taip skaudejo blink.gif ( dariausi su vasku), kad antra karta tikrai neisiu schmoll.gif , nebent su narkoze doctor.gif fear.gif .
Atsakyti
QUOTE(Elen @ 2007 08 09, 10:35)
O man taip skaudejo  blink.gif  ( dariausi su vasku), kad antra karta tikrai neisiu  schmoll.gif , nebent su narkoze  doctor.gif  fear.gif  .


O tu pabandyk su cukraus pasta pasidaryti, Vilniuje SarmaStyle daro. As irgi labai jautri depiliacijai, visa laika atideliodavau vaskavima, neleisdavau pabaigti kosmetologei nes labai skaudedavo. O forume paskaicius apie cukraus depiliacija ja isbandziau. Asmeniskai man tikrai maziau skaudejo (gal nusiteikimas:), bet arciau uzpakaliuko man dare pirma karta, tai paskaudejo, bet pakenciamai! tongue.gif Dabar jauciu vel reikia eiti, bet nestuke.gif man uzstoja ir nematau, ar labai reikia ar dar ne bigsmile.gif jei sugalvosi pabandyti, parasyk pas ka dareisi, ar patiko, kiek depiliavaisi smile.gif nes man visiskos, taip vadinamos braziliskos sukuosenos, su juostele preky, del mano 'padeties' nedare, nors as norejau... o taip butu patogu, nieko nematau bet zinau kad nera kam islisti is maudimuko ax.gif
Atsakyti
Gal ir reikes pabandyt su cukraus pasta, bet artimiausiu metu tikrai ne schmoll.gif . Brr, baisu net pagalvot...
Atsakyti