Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(pempe @ 2007 11 07, 22:58)
na tikrai ne, nes maniske is ten tai po visu pertvarku pabego. As irgi buvau feminos kliente, tais laikais, dabar nei uz ka ten neiciau:(


Nu aš buvau berodz kokį sausio mėnesį.. tai man taip supasakojo, nes irgi klausiau ar čia ne Femina Bona buvo, tai man paaiškino, kad čia ta pati Femina Bona, tik pavadinimą pasikeitė (kadangi pasikeitė savininkai), o kas ten iš kur pabėgo, aš ir nesidomėjau, nes buvau ten tik vieną kartą.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2007 11 08, 15:50)
o kas ten negerai, nes kazkaip gundziausis nueiti  g.gif




nenoriu pletkais uzsiimti, bet senosios Feminos bonos nebeliko verysad.gif
Atsakyti
Mergaites,o jei as noriu tik uzpakaliuka susitvarkyt...? blush2.gif blush2.gif niekad dar nebuvus,bet noreciau tik uzpakaliuka... tai ar atlieka butent tokia salinimo plaukeliu procedura? blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
o ar kas nori turi tokią problemą, kad plaukeliai, pakankamai ilgi, auga vidinėj šlaunies pusėj prie bikini zonos? nu ten jau jokios kelnaites ir trumpesni šortukai neuždengia, tai vasara tenka labai pakompleksuot... verysad.gif ir kaip tuos plaukelius šalint, kad jų nedaugėtų ir tas plotas nedidėtų...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogeliux @ 2007 08 25, 18:28)
Nebandziau su cukraus pasta, bet gal kada nors.... Siaip su vasku visada, bet verta pakenteti. Nes rezultatas tai  thumbup.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Anamaze @ 2007 08 27, 09:25)
drinks_cheers.gif as taip pat uz bikini ir pazastis mokejau 40Lt +30Lt koju depiliacija ir dariausi vasku, nemanau kad uz naujove verta tiek moketi wub.gif

PS skausma kiekviena supranta skirtingai g.gif

o kur cia taip dareisi? kuriame mieste?
Atsakyti
Mergaites,o jei as noriu tik uzpakaliuka susitvarkyt...? blush2.gif blush2.gif niekad dar nebuvus,bet noreciau tik uzpakaliuka... tai ar atlieka butent tokia salinimo plaukeliu procedura? blush2.gif unsure.gif


Aišku sutvarkys, aš tai taip pat neseniai pradėjo tvarkyti su vašku, vis neužtekdavo drąsumo, tai dabar esu patenkinta, taip gražu, visur sutvarkyta, iš visu pusiu.
Atsakyti
QUOTE(ver @ 2007 12 13, 18:48)
Mergaites,o jei as noriu tik uzpakaliuka susitvarkyt...? blush2.gif blush2.gif niekad dar nebuvus,bet noreciau tik uzpakaliuka... tai ar atlieka butent tokia salinimo plaukeliu procedura? blush2.gif unsure.gif
Aišku sutvarkys, aš tai taip pat neseniai pradėjo tvarkyti su vašku, vis neužtekdavo drąsumo, tai dabar esu patenkinta, taip gražu, visur sutvarkyta, iš visu pusiu.


o kaip dėl skausmo? ir per kiek laiko atauga...? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ver @ 2007 12 13, 18:48)
Mergaites,o jei as noriu tik uzpakaliuka susitvarkyt...? blush2.gif blush2.gif niekad dar nebuvus,bet noreciau tik uzpakaliuka... tai ar atlieka butent tokia salinimo plaukeliu procedura? blush2.gif unsure.gif
Aišku sutvarkys, aš tai taip pat neseniai pradėjo tvarkyti su vašku, vis neužtekdavo drąsumo, tai dabar esu patenkinta, taip gražu, visur sutvarkyta, iš visu pusiu.

vajei,kaip nedrasu...bet reikia prisiversti. kiek mokejai? smile.gif
Atsakyti
Man daro depiliacija Niren, paskaitykit kur siūlo paslaugas, dėl skausmo, tai pergyvent galima, o šiaip nuo užpakaliuko ne taip skauda, yra skaudesniu vietelių.

QUOTE
vajei,kaip nedrasu...bet reikia prisiversti. kiek mokejai?


Aš tai apie metus laukiau kol drąsumas atsiras ax.gif Už bikinį mokėjau 30 lt
Atsakyti
as nuejau snd ir uzsirasiau del uzpakaliuko depiliacijos,paprase 30lt... tai net nezinau ar eisiu,gal bandysiu pati kazkaip susitvarkyti ta viecike...Gal ,kuri tvarkosi pati ta raveli uzpakaliuko..? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir kaip tai daro? nes turiu problemele,ten nemazai plaukeliu.... 4u.gif 4u.gif lauksiu Jusu komentaru-dekui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2007 12 17, 19:32)
as nuejau snd ir uzsirasiau del uzpakaliuko depiliacijos,paprase 30lt... tai net nezinau ar eisiu,gal bandysiu pati kazkaip susitvarkyti ta viecike...Gal ,kuri tvarkosi pati ta raveli uzpakaliuko..?  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif ir kaip tai daro? nes turiu problemele,ten nemazai plaukeliu....  4u.gif  4u.gif lauksiu Jusu komentaru-dekui wink.gif

As lankaus Starma Style, bikini ir uzpakaliuka depiliuoja su cukrumi. Tikrai galiu parekomenduoti thumbup.gif Palyginus su vasku, beveik neiauga plaukeliai, todel nera spuogeliu, zymiai maziau skausminga operacija. Aisku, kainuoja apie 100lt. Lankaus mazdaug karta i menesi, bet ilgainiui plaukeliai taip susilpnja, kad labai lengvai salinami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bitchita @ 2007 12 18, 10:16)
As lankaus Starma Style, bikini ir uzpakaliuka depiliuoja su cukrumi. Tikrai galiu parekomenduoti thumbup.gif Palyginus su vasku,  beveik neiauga plaukeliai, todel nera spuogeliu, zymiai maziau skausminga operacija. Aisku, kainuoja apie 100lt. Lankaus mazdaug karta i menesi, bet ilgainiui plaukeliai taip susilpnja, kad labai lengvai salinami mirksiukas.gif


O kiek laiko uztrunka procedura? Man kazkaip nejauku kai tokias vietas depiliuotu kitas zmogus...
Atsakyti