Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Aaaa, sorry, neatidžiai klausimą perskaičiau blush2.gif
Šiaip tame centre, kur aš einu, yra tokios dušo kabinos, bet man ten nieks nesiūlė užeit g.gif Aš visada stengiuos eit tada, kad tiesiai iš namų važiuočiau, tai kažkaip dar neprireikė to dušo. Juk ir soliariume kiekvienam yra dušo kabinos, tačiau man dar neteko matyt, kad jomis kas nors naudotųsi unsure.gif Gal reiktų pasiskambinti prieš einant į konkretų kabinetą ir pasiteiraut, ar bus galimybė nusipraust.

O kelnaičių man nepaliko schmoll.gif Nors iš tiesų, kai jau užsiropšti ant tos kušetės, tai viskas dzin pasidaro, kelnaitės nebeišgelbės biggrin.gif Bent jau aš įsivaizduoju, kad pas ginekologą sėdėčiau, tai jokių jausmų nebelieka.

Tiesą pasakius, pirmą kartą ėjau depiliuotis visas kojas (iki pat bikinio), galvojau, pažiūrėsiu, kaip ten viskas vyksta, ar baisu, gėda ir pan. Nu, ir žinokit, tokia nekokia kosmetologė pasitaikė, tai po to gal metai praėjo, kol bikiniui pasiryžau. Nuėjau į visai kitą centrą, kosmetologė buvo tiesiog stebuklas, nes išėjau tokia graži sau ir jau iš anksto užsiregistravusi sekančiai depiliacijai thumbup.gif
Prieš einant į tokias gana intymias ir jautrias procedūras, tikrai reikėtų pasiklausinėti apie konkrečias kosmetologes.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 20, 22:02)
Mano klausima buvo ne visai apie tai  mirksiukas.gif Po to tai jau nesvarbu kas kaip, bet tarkim iskart po darbo jei eiti, tai man noretusi pirmiausia i dusa nusiprausti, o ne pas kosmetologe bikinio depiliuotis  blush2.gif Na suprantat apie ka as? Ar su tamponu eiti??  g.gif  Please, paaiskinkit man neismanelei  4u.gif

Na, taip, i tokia procedura reikia eiti po duso blush2.gif , kitaip tikrai butu labai nesmagu zargstytis ant tos kedes.
Visad einu arba tiesiai is namu arba po treniruotes ir duso. Tiesiog taip jau planuoju pries uzsirasant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2008 01 20, 22:24)
Na, taip, i tokia procedura reikia eiti po duso blush2.gif , kitaip tikrai butu labai nesmagu zargstytis ant tos kedes.


Ir aš prieš eidama pirmą kartą apie tai svarsčiau... blush2.gif Bet kadangi darbe turim dušą, tai prigriebiu reikalingas priemones, eidama į darbą, o po darbo nusiprausiu ir tada jau važiuoju tiesiai depiliuotis...
Atsakyti
oi oi oi o manes ryt laukia didi diena uzsirasiau jasinskio g. pasicukrinti kai pagalvoju kad dar kai kam teks rodytis su tom dziunglem blush2.gif tai blush2.gif
bet kaip sakant nori buti grazi teks aukotis
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 21, 13:16)
oi oi oi o manes ryt laukia didi diena uzsirasiau jasinskio g. pasicukrinti kai pagalvoju kad dar kai kam teks rodytis su tom dziunglem  blush2.gif  tai  blush2.gif
bet kaip sakant nori buti grazi teks aukotis

prasom rytoj visus ispudzius parasyti ax.gif nes as irgi ten pirmam kartui eisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 21, 22:21)
prasom rytoj visus ispudzius parasyti ax.gif  nes as irgi ten pirmam kartui eisiu ax.gif

laukiu įspūdžių (ką sako, kai ateini, ar duoda kokias vienkartines kelnaites, kaip bendravo kosmetologė, ir pan. atsiprašau, jei kam nors mano klausimai juokingi pasirodys, bet bikinio dar niekada salone nedepiliavau.. blush2.gif ). nes ir aš ten noriu pirmą kartą eit. kaupiuosi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2008 01 22, 11:50)
laukiu įspūdžių (ką sako, kai ateini, ar duoda kokias vienkartines kelnaites, kaip bendravo kosmetologė, ir pan. atsiprašau, jei kam nors mano klausimai juokingi pasirodys, bet bikinio dar niekada salone nedepiliavau.. blush2.gif ). nes ir aš ten noriu pirmą kartą eit. kaupiuosi... unsure.gif


man irgi bus pirmas kartas friends.gif tik dar taip negreit, jus cia visos pries mane spesit tai isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Dar valandele nepraejo kai gryzau is grozio salono, ir ka tikrai nebuvo taip baisu kaip isivaizdavau. Dariausi pilna koju depiliacija medaus vasku ir tikrai viskas super, iki keliu visai neskaudejo, o slaunu srityse skausmas tikrai nesunkiai pakenciamas, tikrai buvo verta, dabar negaliu atsidziaugti savo svelniomis kojelemis thumbup.gif , telieka kitai savaitei butinai prisiversti ir pasidaryti bikinio srities depiliacija smile.gif
Atsakyti
na va as JAU po bikinio depiliacijos tongue.gif tai su visom smulkmenom butu taip: buvau jasinskio g. pas Oksana lygtais labai malono moteriske pasirode is pirmo zvilgsnio smile.gif kabinete kai nusirengi duoda vienkartines kelnaites atsiguli ant kusetes na ir prasideda 4u.gif as nuejau su savo dredais nes po gimdymo daugiau nesitvarkiau tai ji man su zirklem patrumpino plaukus ir prasidejo lotuliukas.gif
dariausi su cukrumi tongue.gif skausmas savotiskas bet kenteti tai jau tikrai galima taip kai as velavau 10min tai pilnai neisejo kaip as norejau lupytes palikome kitam kartui smile.gif viska ji paaiskina kaip kur koja deti labiau skaudejo kai tepe ta cukraus pasta nes tepant plauka traukia na o kai nuplecia tai pokst ir viskas smile.gif o kai jau reveli gale tvarke tai reikejo apsisukti ant pilvo tai jau tada tai vos ir neuzmigau muzikyte svelni o skausmo nulis biggrin.gif tai kad ryzkites biggrin.gif aisku kiekvienai skausmas skirtingai juntamas smile.gif visom drasoso ir sekmes
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 22, 21:26)
na va as JAU po bikinio depiliacijos  tongue.gif  tai su visom smulkmenom butu taip: buvau jasinskio g. pas Oksana lygtais labai malono moteriske pasirode is pirmo zvilgsnio  smile.gif  kabinete kai nusirengi duoda vienkartines kelnaites atsiguli ant kusetes na ir prasideda  4u.gif  as nuejau su savo dredais nes po gimdymo daugiau nesitvarkiau tai ji man su zirklem patrumpino plaukus ir prasidejo  lotuliukas.gif
dariausi su cukrumi  tongue.gif  skausmas savotiskas bet kenteti tai jau tikrai galima taip kai as velavau 10min tai pilnai neisejo kaip as norejau lupytes palikome kitam kartui  smile.gif  viska ji paaiskina kaip kur koja deti labiau skaudejo kai tepe ta cukraus pasta nes tepant plauka traukia na o kai nuplecia tai pokst ir viskas  smile.gif  o kai jau reveli gale tvarke tai reikejo apsisukti ant pilvo tai jau tada tai vos ir neuzmigau muzikyte svelni o skausmo nulis  biggrin.gif tai kad ryzkites  biggrin.gif  aisku kiekvienai skausmas skirtingai juntamas  smile.gif  visom drasoso ir sekmes


Sveikinu su pirmu kartu thumbup.gif Labai padrasinantis aprasymas, na kaip tik tos, kuri pati ka tik norejo visa tai suzinoti biggrin.gif Reikes ir man uzsirasyti. O ten kazin savaitgali dirba?? g.gif
Atsakyti
o as jau buvau pradejusi galvoti, kad esu nenormali ir nieko nezinau, nes mes su drauge susigincinom, ar reikia plaukelius salinti gale(nu ta prasme aplink isange).as jai sakau-beabejo reikia, ji man-nereikia. g.gif ir dar tokiu argumentu isposkino doh.gif aciu dievui uzejau i si puslapeli ir galutinai "uzmusiau" vos tik spejusias gimt dvejones tongue.gif
Atsakyti
Reikia reikia - nu negi visur pagražinsi, o ten gaurus paliksi... lotuliukas.gif
Beje, ten beveik visai neskauda.
Atsakyti