Įkraunama...
Įkraunama...

Surenkama perdanga Teriva

Sveiki 4u.gif Pasiskaičiau internete apie surenkamą Teriva perdangą 4u.gif
Teriva
Dabar vis dažniau apie ją galvojame, tik norėtume sužinoti gal kas iš jūsų jau tokią perdangą dėjote, koks jos kokybės ir kainos santykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sixty @ 2006 12 07, 11:57)
Sveiki  4u.gif  Pasiskaičiau internete apie surenkamą Teriva perdangą  4u.gif
Teriva
Dabar vis dažniau apie ją galvojame, tik norėtume sužinoti gal kas iš jūsų jau tokią perdangą dėjote, koks jos kokybės ir kainos santykis  4u.gif



Dar nesidejau , bet pavasari teks smile.gif ... Geras variantas ir pats toki renkuosi . Kaina - bangos forume vienas sake pirko uz 56 lt/m2 sia vasara . Mano arhitektas sake man , kad bus pigiau su Teriva nei su medziu smile.gif .
Pliusai tokie :
- lengvesne perdanga - man tas aktualu , kadangi akytbetonio sienos ;
- konstruoji ( uzsisakai reikiamus ilgius ) pagal reikiamus ilgius . Pas mane toks erkeris projekte , tai perdanga ant jo lengvai padarysiu su Teriva ;
- Restoj 2006 gelzbetonines kiaurymetos perdangos kaina man sake ~70 lt/m2 ... ( cia tiksliai nezinau kokia kaina yra siuo metu ) . O kur dar krano darbo kaina ? Vadinasi Terivos kaina bus geresne ;
Minusiukas toks nedidelis - siek tiek laiko uztruks kol sudet perdanga ir po to jos tarpus ir virsuj keliu cm betono sluoksniu uzliet . Tada vistiek reiks palaukt koki laika , kol betonas geriau sukietes . Bet manau , kad cia minusas tikrai nera didelis .

Pavasari galima bus detaliau , po darbu , parasyt smile.gif . Bet kad neigiamu atsiliepimu apie Teriva negirdet ...

Atsakyti
Šiandien ir mums turėtų sukaičiuoti, kiek kainuos Teriva medžiagos 108 kv.m. ploto perdangai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sixty @ 2006 12 11, 14:58)
Šiandien ir mums turėtų sukaičiuoti, kiek kainuos Teriva medžiagos 108 kv.m. ploto perdangai  4u.gif



Gal gali pasakyti kas Jums skaiciuoja?
Atsakyti
Mums suskaičiavo Prefabeta atstovai Klaipėdoje: UAB “JRM“ mirksiukas.gif
Medžiagos kainuos apie 5000 Lt. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Sixty @ 2006 12 15, 11:31)
Mums suskaičiavo Prefabeta atstovai Klaipėdoje: UAB “JRM“  mirksiukas.gif
Medžiagos kainuos apie 5000 Lt.  4u.gif

o paprastom perdangom neskaiciavote?
nes Markuciai po 62.54lt/m2

Tai gaunasi 6754lt g.gif blink.gif
Tuoj ir as susigundysiu tongue.gif
Atsakyti
Mums paskaiciavo uz 120 kv.m - 6600.00 Lt. (prefabeta). Jau turim:)
Atsakyti
QUOTE(Jurgina777 @ 2006 12 27, 22:11)
Mums paskaiciavo uz 120 kv.m - 6600.00 Lt. (prefabeta). Jau turim:)

o kiek dar betono kainos dasidejo? t.y kiek pilnai irengta perdanga su darbai kainavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2006 12 28, 09:38)
o kiek dar betono kainos dasidejo? t.y kiek pilnai irengta perdanga su darbai kainavo?  4u.gif


Dabar kaip tik vyksta dengimo procesas. Darbai nekainuoja, nes savi padeda smile.gif , t.y. reikia tik pietus paruosti. smile.gif O kiek betonui tiksliai iseis butinai informuosiu. Galiu tiksliai pasakyti, kad mes skaiciavome "kauno gelzbetonio" siulomas perdangas, kurios musu namo perdangai tikrai butu daugiau kainavusios negu Teriva + apytikslis betono kiekis.
Atsakyti
kiek priskaičiuoja priklauso tik nuo namo, bet as sussiduriau su kita problema, nebuvo lengva rast kas sudetu, 2. pakankamai brangiai prašo už darbą. 3. reikia labai deretis ir del paruošimo, nes daug laiko užima kol bus paruošti pastoliai kurie laiko laikinai visą konstrukciją. t.y. namas laikinai virsta mišku biggrin.gif , visa tai galima bus nuimti tik po keliu geru savaičiu arba veliau. labai svarbu kad neatsirast ilinkimu siju, turi buti sažiningai padarytos atramos.
Atsakyti
Sveikuciai ir mes norim sias TERIVA perdangas imti, gal kas kokiu minusu esate girdeje???? g.gif g.gif
Atsakyti
Mes irgi planuojam pavasari deti tokia perdanga, nes mes rekonstruojam nama, ir keiciam perdanga...o man idomu kiek cm ant virsaus jus betono uzliejote...ar aplamai ta perdanga greit pasidaro smile.gif
tiesa, o atramu ar daug dejote, ta prasme, kas metra koki ar tik per viduriukus blush2.gif
QUOTE(Jurgina777 @ 2006 12 28, 17:42)
Dabar kaip tik vyksta dengimo procesas. Darbai nekainuoja, nes savi padeda smile.gif , t.y. reikia tik pietus paruosti. smile.gif O kiek betonui tiksliai iseis butinai informuosiu. Galiu tiksliai pasakyti, kad mes skaiciavome "kauno gelzbetonio" siulomas perdangas, kurios musu namo perdangai tikrai butu daugiau kainavusios negu Teriva + apytikslis betono kiekis.

Atsakyti