Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 24, 17:06)

Ka manot apie mano situacija? vienos rankos naga susitrenkiau ir po menesio pastebejau kad atauga jis keistai t.y puse nago laukelio-baltas,puse normalus..ir tai puse metu laikiau kol ataugs normaliai..bet deja.Gydytoja konstatuoja gybeli ir israso 2 men "lamisil" kursa ..su baime del kepenu ..visgi isgeriu kursa ir po menesio stalciuje randu likusiu neisgrtu tebleciu (7)..ir nebegeriau,nes tikrai gerdama ne kaip jauciausi,o be to po tokio laiko tarppo nebemaciau tikslo imti vel gerti tas 7 tab..zodziu..dabar praejo jau 5 men ..bet nagas net negereja,tai susimasciau..negi del to savaites?.
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 24, 16:53)
Ka manot apie mano situacija? vienos rankos naga susitrenkiau ir po menesio pastebejau kad atauga jis keistai t.y puse nago laukelio-baltas,puse normalus..ir tai puse metu laikiau kol ataugs  normaliai..bet deja.Gydytoja konstatuoja gybeli ir israso 2 men "lamisil" kursa ..su baime del kepenu ..visgi isgeriu kursa  ir po  menesio stalciuje randu likusiu neisgrtu tebleciu (7)..ir nebegeriau,nes tikrai gerdama ne kaip jauciausi,o be to po tokio laiko tarppo nebemaciau tikslo imti vel gerti tas 7 tab..zodziu..dabar praejo jau 5 men ..bet nagas net negereja,tai susimasciau..negi del to savaites?.


Pasidaryk pakartotinus tyrimus. Mano nagai pavyzdžiui vis dar su plokštele ir pageltę, bet padarius tyrimą paaiškėjo, kad grybelio nebėra. O šiaip, tai kartais būna ir taip, kad neužtenka išgerto kurso. Arba išrašys dar tepaliuko kokio, kad galutinai atstatyt nagą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilnatis: 25 rugpjūčio 2007 - 09:27
QUOTE(Katė @ 2006 04 13, 16:07)
mano nagai pasidare silpni, nebeauga, siek tiek sluoksniuojasi. Negana to, nuo ranku pirstu galiuku nagai pradejo svieseti (pasidare neskaidrus).


pas mane lygiai tas pats doh.gif . jeigu uzdelsiu perismeta i grybeli, tada jau tie visi brangieji vaistai ir po kokiu 6-12men vel tas pats bash.gif gun_bandana.gif . mama rekomendavo pradet mirkyt kavos tirsciuose, labai nepatikliai i tai paziurejau, bet pabandziau. nepatikesit, tikrai padejo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . aisku, reikia neuzdelst, jeigu tik pradedu jaust, kad nagai minksteja, praranda blizgesi ir vietomis netgi pabala iskart pradedu mirkyt, kuo dazniau ir ilgiau, tuo geriau mirksiukas.gif . beje kavos tirsciais istrintos rankos, tampa aksomines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilnatis @ 2007 08 25, 10:23)
Pasidaryk pakartotinus tyrimus. Mano nagai pavyzdžiui vis dar su plokštele ir pageltę, bet padarius tyrimą paaiškėjo, kad grybelio nebėra. O šiaip, tai kartais būna ir taip, kad neužtenka išgerto kurso. Arba išrašys dar tepaliuko kokio, kad galutinai atstatyt nagą.

Bet ar geret kuri nors ta "lamisili"..idomu po kurio laiko jums ataugo normalus nags,nes mane perspejo ,kad neiskart ataugs ..po keliu men ..tad idomu po keliu,seip labai nusibodo tas nagas,jis kad ir vienas,bet visgi rankos.
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 26, 10:05)
Bet ar geret kuri nors ta "lamisili"..idomu po kurio laiko jums ataugo normalus nags,nes mane perspejo ,kad neiskart ataugs ..po keliu men ..tad idomu po keliu,seip labai nusibodo tas nagas,jis kad ir vienas,bet visgi rankos.


Aš gėriau Lamisil, bet ne dėl rankos, o dėl dviejų kojos nagų. Tokiu atveju 3mėn. išrašo vaistus gerti, o išgėrus jie veikia dar 3mėn., taigi po 6mėn. turėjo jau atsistatyti nagai, bet kažkodėl neatsistatė. O rankos nagas dar greičiau turėjo nuaugti, kiek žinau.
Atsakyti
QUOTE(Pilnatis @ 2007 08 26, 14:23)
Aš gėriau Lamisil, bet ne dėl rankos, o dėl dviejų kojos nagų. Tokiu atveju 3mėn. išrašo vaistus gerti, o išgėrus jie veikia dar 3mėn., taigi po 6mėn. turėjo jau atsistatyti nagai, bet kažkodėl neatsistatė. O rankos nagas dar greičiau turėjo nuaugti, kiek žinau.

Sakei kad darei pakartotini tyrima ir kad grybelio nebera..bet tada kada tas nagas ataugs..nusibodo man ji toki tureti.
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 27, 17:19)
Sakei kad darei pakartotini tyrima ir kad grybelio nebera..bet tada kada tas nagas ataugs..nusibodo man ji toki tureti.


Tas ir keista. Ir ne tik man, bet ir gydytojai. Ji man kažkaip keistai pasakė, aceit, jei nenuaugo tai ir nenuaugs. Tai aš sakiau, kaip suprasti tada, jeigu grybelio nebėra. Žodžiu, pamykė kažką, liepė tept tepalu porą savaičių, paskui dar porą savaičių palaukt ir vėl išsitirt ateit.
Atsakyti
QUOTE(Pilnatis @ 2007 08 28, 09:47)
Tas ir keista. Ir ne tik man, bet ir gydytojai. Ji man kažkaip keistai pasakė, aceit, jei nenuaugo tai ir nenuaugs. Tai aš sakiau, kaip suprasti tada, jeigu grybelio nebėra. Žodžiu, pamykė kažką, liepė tept tepalu porą savaičių, paskui dar porą savaičių palaukt ir vėl išsitirt ateit.

O tai kaip situacija po tu dvieju savaiciu?Ar jos dar nepraejo?
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 28, 16:22)
O tai kaip situacija po tu dvieju savaiciu?Ar jos dar nepraejo?


Nepraejo, bet kažkaip nemanau, kad tas tepalas ka nors pakeis. Nebent nuaugs tas nagas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Pilnatis @ 2007 08 29, 09:32)
Nepraejo, bet kažkaip nemanau, kad tas tepalas ka nors pakeis. Nebent nuaugs tas nagas ir tiek.

butinai parasyk jai butu kokie`pokyciai mirksiukas.gif
Atsakyti
labai prasau pagalbos tu, kurios susidure su nagu grybeliu. man nustate nagy grybeli, reikia nuimti 2 nagus, bet as tragiskai bijau. o ir gydytojai neprivaciuose kabinetuose elgiasi kaip su nezinau kuo....Labai prasau rekomenduokit kokia privacia klinika kur man atliktu sita nemalonia procedura ir israsytu vaistuku...Skambinau i viena tai uz 2 nagu nuemima pasake kaina-200lt....nu kazkaip tiek irgi nekyla ranka moketi...
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 09 04, 23:05)
labai prasau pagalbos tu, kurios susidure su nagu grybeliu. man nustate nagy grybeli, reikia nuimti 2 nagus, bet as tragiskai bijau. o ir gydytojai neprivaciuose kabinetuose elgiasi kaip su nezinau kuo....Labai prasau rekomenduokit kokia privacia klinika kur man atliktu sita nemalonia procedura ir israsytu vaistuku...Skambinau i viena tai uz 2 nagu nuemima pasake kaina-200lt....nu kazkaip tiek irgi nekyla ranka moketi...

i kuria kreipeisi? As tik www.narmeda.lt zinau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliuke: 05 rugsėjo 2007 - 09:16