Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nagų grybelis
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Satu
Na, vat as ir noriu pasiskusti blush2.gif Ant kaires rankos nykcio nagas pradejo darytis nelygus, po kiek laiko viena puse pradejo kelti. Pagalvojau, kad gal kur sutrenkiau ar ka. Na, nuago, bet tie nelygumai nepradingo, veliau vel iskele viena puse. Nusprendziau nueit pas gydytoja. Dar pries nueidama pastebejau, kad kaires kojos antras nagiukas nuo mazojo visas baltas buvo unsure.gif Tai vos ne i isterija puoliau sad.gif Nulekiau pas gydytoja, paeme meginius, pasake, kad grybelis. Po to dar karta paeme, "paaugins", pasakys koks yra ir israsys vaistus. Dave laikinai pavartot Exoderil. Koju nagiukui lygtais padejo, jau nebebaltas, atgauna normalia spalva g.gif Bet rankos pirstas negereja. Tai jauciu biski uzdelsiau, labai bijau eiti suzinoti rezultatu. verysad.gif Galvoju, gal duoti naga lupti, blogiausiu atveju, bet nesuprantu, gi po nulupimo belenkaip turetu skaudet rolleyes.gif Ir kaip rupintis tuo nagu, kad infekciju nebutu ir panasiai? Tai va, niekada nelaukit, geriau iskart eikit pas gydytojus, kad ir kaip jais nepasitiketum ax.gif
Anira
Musu vienai pazistamajai buvo koju nagu grybelis. Tai jai pasiule arba nuimti chirurginiu budu visus nagus ir gerti Lamizil tabletes, ar tik tabletes. Ji pasirinko tik tebletes. Zinokite po 3.5 men. ji pasveiko thumbup.gif
tinara26
nu apakinot mane merginos su tokiom kainom ir prognozem..! doh.gif mano koju nyksciu nagai jau irgi keleta metu su tustuma sonuose,geltoni..galvoju,grisiu i lietuva,nusipirksiu tabletikiu ir viskas.o cia tookios kainos ir rizika.nu siaubas!!ir dar leliuka planavom..dabar teks galvoti,ka daryti...
gal kas klaipedoj koki kabineta zinot?ir gal pas ka kas naujo?gal kokius naujus pigius ir nepavojingus vaistus isrado/? g.gif blink.gif
Prila
O kaži ar galima koju nagus lakuoti ir tuo pat metu gydyti nuo grybelio tepant , pvz. exoderiliu (kremo pakišu ir po nagu) g.gif Nes kazkaip nelakuotas atrodys labai jau neestetiškai g.gif

Ka tik perskaičiau Supermamoj gydytojos komentara, kad tepalais nagu grybelio neimanoma isgydyti g.gif Tai kodel tada vaistu anotacijoj rasoma , kad skirti nagu grybeliui g.gif
Cituoju:
"INDIKACIJOS
Eksoderiliu gydomos šios grybelių sukeliamos ligos:
( odos ir jos raukšlių mikozė (lygiosios odos paviršinė trichofitioja,
kirkšnių epidermofitija);
( tarpupirščių grybelis (plaštakų ar pėdų susna);
( nagų grybelis (onichomikozė);
( odos kandidamikozė;
( įvairiaspalvė dedervinė;
( su uždegimu susijusi dermatomikozė (su niežuliu arba be jo).
Vartojimo būdas
Eksoderilio kremas vartojamas išoriškai: juo galima tepti tik odą ir nagus."

Granata
Sveikos mergaitės 4u.gif

Visoms, kas įtariate nagų grybelį, siūlau nedelsiant kreiptis į dermatologą, nes laikui bėgant grybelis plinta ir yra užkrečiama liga, ta ne tik kosmetinė problema!!!!!
Man gydytoja padarė tyrimus ir išrašė Oru gal vaistų, kurie yra brangūs, bete efektyvūs, bet šiuos vaistus gali išrašyti tik gydytoja, kuri nurodys kiek tablečių reikai gerti ir kiek laiko, nesyra skirtingų grybelio inferkcijų, todėl ir dermatologas turi visų pirma padaryti tyrimus.

Mergaitės, nedelskite 4u.gif
Kamel
Paskaitinejau cia jusu ivairiu minciu apie grybeli. Noreciau, kad kas patartu. Ar vartojant terbisil tebletes, dar visgi esi ligos nesiotojas. Kaip saugoti ta ranku naga? ar nuo jo dar gali kiti apsikresti? kaip saugotis kad kitu neuzkretus ir pan.?
x_karamele_x
as geriu siuo metu terbinafin actavis tabletytes ,gal zinot po kiek laiko pradeda matytis nors siokie tokie rezultatai as geriu jau antra pakuote ir kolkas nieko tai mane jau panika puola kad gal ir nebus tu rezultatu blink.gif verysad.gif
merga
Sveikos mamytes.Turiu beda su desines rankos didziojo pirsto nagu.Jau 2 metai kai jis man skyla pusiau.Vos tik truputi paauga ir vel skeciasi uz visko kliuva,o tada ir dar daugiau paplesiu.Buvau pas gydytoja.Dare tyrimus,taciau jokiu ligu ar kokiu bedu nerado.Bet kaip suauginti naga taip ir nepasake.Tad kreipiuosi i Jus,gal patarsit ka man daryti? cry.gif
valinijax
man Kaune , kai buvo Petrausko g. net 17 metų nerado grybelio, nors ten ir pažįstama laborantė dirbo...
kai paprašiau chirurgo pašalinti tuos baisius nagus, liepė atnešti pažymą, kad nėr grybelio.Tada antrojoj ligoninėj ir nustatė, kad yra grybelis.
Gėriau Lamisil, bet mokėjau po 300 kaskart, nieko man nekompensavo...kartą gydytoja pareiškė, kad aš per vėlai pasirodžiau, per ilga pertrauka buvo-vėl iš naujo gydymą reik pradėt-vėl po 300 mokėjau, neišsigydžiau aš to grybelio, kartais reik gydyti iki 8 savaičių, neturiu aš tiek tūkstančių, be to dalis nagų-taip vadinami skalbėjų nagai, be grybelio, nors ir pakitę baisiai...
lakuoju aš tuos nagus, girdėjau, kad nesivysto grybelis lakuojant, kas neturit grybelio-lakuokit būtinai, neužsikrėsit tada.
kaip nebūtų keista nei vyras, nei dukra neužsikrėtė grybeliu per tiek metų, kai dukra buvo maža-labai bijojau, kad neužsikrėstų, tyriausi ir tyriausi ir vis nieko nerasdavo, kad nieko neranda-nereiškia, kad neras vėliau.
mano ir tėvuko, ir mamos, ir močiutės, ir tetų-baisūs nagai buvo, bet grybelio nerasdavo...o kai nulupdavo chirurgai-vėl ataugdavo tokie patys pajuodę, sustorėję, pageltę, susiraitę...
daika
QUOTE(deltadu @ 2007 08 06, 21:48)
O as dabar maitinu leliu,tai kaip man gydytis?Dar pries nestuma pastebejau atsirandancia tustuma po koju nyksciu nagais,nestumo metu negalejau jokiu priemoniu imtis,todel grybelis(manau,kad grybelis,nes nesityriau)toliau progresavo.Dabar maitinu ir vel gydytis negaliu.Jeigu maitinsiu 1.3m.,kaip ir pirmagimi,tai nesigydydama nagus visai prarasiu. fear.gif  scare.gif
*

ta pati situacija ir pas mane, tik gaila, kad kai kreipiausi į gydytojus prieš nėštumą nerado, gydė nežinia no ko, vėliau jau gydytis nebegalėjau dėl leliaus
ievapieva
ner malonus tas nagu grybelis, bet tikrai isgydomas, nes as turejau ranku grybeli... dar kai koju grybelis, tai nemalonu ir visa kita, bet tai nors nesimato, o kai ranku, tai siaubas koks diskomfortas... geriau 3 menesius Terbisil tabletes, nepajutau jokio pagerejimo, sukisau siaubingai daug pinigeliu ir nieko... nuejau pas kita gydytoja, tai ji patare panaudoti visai nekaltu vaistuku Ketazol vadinasi, jie veikia vandeninio grybelio pazeistus nagucius ir kaina tik apie 15Lt buvo ir net nereceptiniai vaistukai.. nuo to laiko baigesi mano grybeliai, aisku uztruko kol nagai ataugo, bet svarbu, kad atugo ir nepasakyciau kad kazkokie prastesni negu buvo... va nuo ranku nagu grybelio neapsisaugosim niekaip, nes juo dazniausiai uzsikreciama per pinigus
sindi
siandien ryte per rusu televizija isgirdau kaip namu priemonemis gydyti nagu grybeli,ten rytais eina tokia malachovo sveikatos laida,tai patare susitarkuoti svoguna ir deti ant pazeistu nagu,apvynioti bintu,laikyti per nakti,ryte nuimti ir nuplauti,taip daryti 10-12 dienu,paskui savaite pertrauka ir vel kartoti,pabandykit,gal pades nereiks ryti tu cheminiu vaistu, schmoll.gif apsaugosit kepenis
Teressa
Įsitaisiau ir aš tą bėdą. Net nežinau kada ir kur aš pasigavau kojų grybelį. Ir Terbisil tepalu tepiau ir Lamisil, dar purškalo specialaus nusipirkau, avalynei dezinfekuoti. Š.... atsiprašant. Ir kas bjauriausia pas mane ne tarpupirščiuose, o šiaip ant odos.
griegzde
Nesenai pastebejau pas save po nagu tuštuma doh.gif verysad.gif . Tai negi čia jau gribelia. O idomu jai nueisiu daryti pedikiuro ar neišvarys manes su tokiu nagu verysad.gif
tinara26
QUOTE(iingri @ 2008 07 17, 13:24)
Nesenai pastebejau pas save po nagu tuštuma  doh.gif  verysad.gif . Tai negi čia jau gribelia.  O idomu jai nueisiu daryti pedikiuro ar neišvarys manes su tokiu nagu  verysad.gif
*

manes neisvare.tik ji pirma man ir pasake-o,grybelis,turbut megsti i baseinus vaiskcioti..nepergyvenk,atsipalaiduok,viskas gerai blink.gif bet taip nepatogu buvo ,kad nebeinu daugiau ant pedikiuro.. g.gif verysad.gif
Greta17
QUOTE(kristina r. @ 2008 07 17, 21:36)
manes neisvare.tik ji pirma man ir pasake-o,grybelis,turbut megsti i baseinus vaiskcioti..nepergyvenk,atsipalaiduok,viskas gerai blink.gif bet taip nepatogu buvo ,kad nebeinu daugiau ant pedikiuro.. g.gif  verysad.gif
*

Na,nėra gerai.Reikia gydytis,kad neišplistų ir kad kitų neužkrėstum.O gydymas ilgas.
angliste
mano vyras ka tik baige gydymo kursa, visai nieko sudetingo - gere lamisil tabletes tris savaites, po to dezinfekavome avalyne ir viskas ciki piki
Kerroly
O man pries 7 metus del grybelio pasalino visus koju pirstu nagus doh.gif gydytoja tada itikino argumentu, kad tai efektiviausias gydymo budas, o tabletes kainuojancios simtus gali neduoti jokio rezultato. na ir ryzausi, baisu ir prisimint dabar ta siauba...
lendray
sveikos , mamytes,
gal kuri buvot susidurusi su Itraconazol Actavis kapsulem? Man tokiu prirase, o "rinktis" gydytoja leido is dvieju variantu (tik, - pacientas vistiek gi nieko neismano). Kiek skaitau, populiarios Lamisil ar Terbisil tabletes, o ju gydytoja net neminejo.
Musmire
QUOTE(lendray @ 2008 07 30, 10:29)
sveikos , mamytes,
gal kuri buvot susidurusi su Itraconazol Actavis kapsulem? Man tokiu prirase, o "rinktis" gydytoja leido is dvieju variantu (tik, - pacientas vistiek gi nieko neismano). Kiek skaitau, populiarios Lamisil ar Terbisil tabletes, o ju gydytoja net neminejo.
*

Itrakonazol Actavis yra pigesnis Orungal analogas,tai vienas iš naujesnių vaistų,mano manymu-ir geresnių.Dažniausiai yra skiriama pulsinis dozavimas-kojų nagams reikia varoti po 2 kaps.2kart dienoje gausiau pavalgius vieną savaitę laiko,po to 3 savaitės pertrauka ir dar du tokie pat kursai(viso 3 kursai).Kadangi vartojama ne ištisai,o su pertraukomis,labiau tausojamos kepenys.
Reikėtų turėti galvoje,kad kartą turėjus nagų grybelį ir jį išsigydžius,imunitetas neįgyjamas,galima vėl pakartotinai užsikrėsti 4u.gif

lendray
QUOTE(Musmire @ 2008 07 30, 16:01)
Itrakonazol Actavis  yra pigesnis Orungal analogas,tai vienas iš naujesnių vaistų,mano manymu-ir geresnių.Dažniausiai yra skiriama pulsinis dozavimas-kojų nagams reikia varoti po 2 kaps.2kart dienoje gausiau pavalgius vieną savaitę laiko,po to 3 savaitės pertrauka ir dar du tokie pat kursai(viso 3 kursai).Kadangi vartojama ne ištisai,o su pertraukomis,labiau tausojamos kepenys.
Reikėtų turėti galvoje,kad kartą turėjus nagų grybelį ir jį išsigydžius,imunitetas neįgyjamas,galima vėl pakartotinai užsikrėsti 4u.gif
*

o dekui smile.gif del kepenu tai labai faina, nusiraminau, nes tas vaistas paskaicius lapeli atrodo turi daugiau sansu sukelt milijona salutiniu poveikiu negu isgydyt nuo vienos ligos smile.gif gydytojos klausiau ka daryt kad neatsinaujintu - tai pasake, tiketis, kad neatsinaujins smile.gif intensyviai stiprint imuniteta? kaip jauciasi issigydziusios? neatkritot? butu pinigai i bala, to visai nenoreciau...
Levereti
Pradėjau gydytis pedu grybeli vaistais. Idomu butu nuomones tu kurios gydesi, geriu juos savaite (viso reiks gerti 6 savaites) ir kazkaip siek tiek prastokai jauciuosi, dirgcioja strenas, pykina, neturiu apetito, ir galva truputi pasvaigsta. taciau informaciniame lapelyje parasyta kad tai pasireiskia daugumai besigydanciu...Nezinau ar eiti pas gydytoja ar tiesiog susitaikyti jog tokie tie vaistai ir pakentet....
KristinaBal
verysad.gif oi, mergaites, prisiskaiciau as cia visko - o dabar bijau... Laukiuosi, tai, matyt, viskas, kas gali nutikti - ir nutinka... blush2.gif ne tik 4 men. vemiau, bet dabar ir visos bacilos dabar pradejo kibti... unsure.gif o pries du men. kazkas pradejo mano kaires rankos pirstukui darytis - as i tai nekreipiau demesio, nes galvojau, kazkur atplesiau.... bet dabar, kada lyg ir turejo ataugti - matau, kad cia ne atplesimas visai... Ka daryt, juk mano maziukui pilvelyje dar tik sestas menuo - kaip galvojat, bus skirtas gydymas? m?
p.s.: dabar po nagu atrodo lyg tustumele butu atsiradusi, gelsva tokia, o nagai visada buvo grazus - as nukirpau iki minimum nagus visus, galvojau, kad nuaugs, o megstu visus lygius nagucius ir visada sutvarkytus.... bet vis trumpinu ta naga, o deme nedinghsta... doh.gif
liūtuke
QUOTE(KristinaBal @ 2008 09 24, 19:56)
verysad.gif  oi, mergaites, prisiskaiciau as cia visko - o dabar bijau... Laukiuosi, tai, matyt, viskas, kas gali nutikti - ir nutinka...  blush2.gif  ne tik 4 men. vemiau, bet dabar ir visos bacilos dabar pradejo kibti...  unsure.gif  o pries du men. kazkas pradejo mano kaires rankos pirstukui darytis - as i tai nekreipiau demesio, nes galvojau, kazkur atplesiau.... bet dabar, kada lyg ir turejo ataugti - matau, kad cia ne atplesimas visai... Ka daryt, juk mano maziukui pilvelyje dar tik sestas menuo - kaip galvojat, bus skirtas gydymas? m?
p.s.: dabar po nagu atrodo lyg tustumele butu atsiradusi, gelsva tokia, o nagai visada buvo grazus - as nukirpau iki minimum nagus visus, galvojau, kad nuaugs, o megstu visus lygius nagucius ir visada sutvarkytus.... bet vis trumpinu ta naga, o deme nedinghsta...  doh.gif
*

Sveikos, kažkur skaičiau, kad tepant obuolių actu pavyksta su šia bėda susitvarkyti per pusę metų. tepant kasdien, gal kuri bandėt?
iniesa
labas, turiu ir as sita beda.turiu ir ranku ir koju nagu grybeli. verysad.gif taip kad jau galit isivaizduot kaip smagiai jauciuosi.geriau terbinafin actavis 3 su puse menesio ir nieko man labai nepadejo, vel atsiranda nauji zidiniai.lietuvoj negyvenu, todel negaliu priskraidyt pas daktara ar jieskot kazko efektyvesnio.sakau, gal cia eit pabandyt, bet ir vel nenoriu pinigu i bala metyt, nes jais tikrai man nelyja.
gal galit man placiau parasyt, kaip viska dezinfekuojates.bandysiu dar trim menesiams pirkti vaistus ir viska dezinfekuotis, jei nepades tai gun_bandana.gif.
kas svarbiausia, kad prie manes prikimba tokios baisios ligos, kad...sergu zvyneline, grybeliu, kas toliau???pasiziuri i nagus-baisus, oda-baisi, galva-pilna zvynelines sasu.kad dar nors sito brudo pavyktu atsikratyt, o visa kita kaip nors
maripe
Sveiki,

Na aš visos temos neskaičiau, tai nežinau ar apie tau jau buvo rašyta, tačiau nagų grybeliui išgydyti nebūtina gerti tū visų brudų, kurie tikrai kenkia kepenims, jų vartojimo metu jokiu būdu negalima vartoti alkohlio, kerti KT ir t.t.
Aš ir turėjau tokią problemėlę, bet pamačiau pačioj pradžioj (kitiems tai dar nebuvo matoma) ir labai pradėjau domėtis ar nėra kažko, kas padėtų, negeriant tų tablečių. Taigi yra toks lakas nuo nagų grybelio, vadinasi jis Loceryl 5%, buteliukas 2.5ml, rinkinyje yra dildės nagui nupoliruoti, mentelės lakui užtepti ir spiritinės servetėlės nuvalyti nagui, jo kaina apie 130Lt, parduoda be recepto. Kiek prisiskaičiau, užsieny tabletės yra skiriamos tik kraštutiniu atveju, kai nago plotas pažeistas daugiau nei 70% ar pažeisti visi nagai. Šį laką reikia tepti 2 x sav, tol kol nuauga nagas, t.y. ~6mėn. To buteliuko tokiam laikui manau užtektų 2-3nagams, kadangi mano pažeistas buvo tik vienas tai man dar jo liko sočiai, vis patepu karts nuo karto profilaktiškai, nes tas mano nagas apksritai yra traumuotas.
Tikrai rekomenduoju šią priemonę, ir pigiau, ir nekenkia sveikatai, ir tikrai efektyvu.
P.S. dar esu girdėjus, jog tepti nagą galima ir preparatu Citrosept, pati nebandžiau, nes norėjau kuo greičiau užbėgti už akių ligai, tačiau, manau, ką dažnai kamuoja ši bėda, profilaktiškai juo irgi galima tepti.
ZBITKA
Sveiki mane domina gydymas nuo nagu grybelio. gyvenu uzsieny, bet zadu grizti i lietuva. vienos kojos 1 nagas negrazus jau 8 metai, net nezinau, ar grybelis, ar ne. baisu gerti vaistus, bet noriu issigydyti sita bruda
rsc
Vienas kojos nagas negrazus schmoll.gif , o dar toks juodulys per vidury - kaip saknis skersai i gyli... Pas koki gydytoja kreiptis? g.gif
liūtuke
QUOTE(rsc @ 2008 12 01, 00:42)
Vienas kojos nagas negrazus schmoll.gif , o dar toks juodulys per vidury - kaip saknis skersai i gyli... Pas koki gydytoja kreiptis? g.gif
*

Jeigu niekas nepasikeitė, tai nagų problemas odos ligų gydytojai spręsdavo
Britney
Pas mus Vokietijoje rode laida, kur dare toki eksperimenta: dvi merginos buvo issiustos i parduotuves atsitiktinai isrinkti ir nupirkti 10 poru batu is skirtingu parduotuviu. Tuos batus jos nunese i laboratorija ir ten dare tyrima, kokiu ligu sukeleju galima rasti batuose (cia todel, kad parduotuvese daug zmoniu matuojasi batus pries pirkdami ir dar be kojiniu doh.gif ). Taigi beveik visuose batuose buvo rasta ligu sukeleju. Daugiausiai odos ir nagu grybelio, vienuose batuose buvo rasta ir vaginalinio grybelio sukeleju. Bet gydytojas pasake taip: tai nereiskia, kad jus nusipirke batus butinai uzsikresite, bet jeigu tam atsiras palankios salygos, nusilpes organizmas, tada yra tikimybe uzsikresti.
semke
QUOTE(maripe @ 2008 11 22, 14:30)
Sveiki,

Na aš visos temos neskaičiau, tai nežinau ar apie tau jau buvo rašyta, tačiau nagų grybeliui išgydyti nebūtina gerti tū visų brudų, kurie tikrai kenkia kepenims, jų vartojimo metu jokiu būdu negalima vartoti alkohlio, kerti KT ir t.t.
Aš ir turėjau tokią problemėlę, bet pamačiau pačioj pradžioj (kitiems tai dar nebuvo matoma) ir labai pradėjau domėtis ar nėra kažko, kas padėtų, negeriant tų tablečių. Taigi yra toks lakas nuo nagų grybelio, vadinasi jis Loceryl 5%, buteliukas 2.5ml, rinkinyje yra dildės nagui nupoliruoti, mentelės lakui užtepti ir spiritinės servetėlės nuvalyti nagui, jo kaina apie 130Lt, parduoda be recepto. Kiek prisiskaičiau, užsieny tabletės yra skiriamos tik kraštutiniu atveju, kai nago plotas pažeistas daugiau nei 70% ar pažeisti visi nagai. Šį laką reikia tepti 2 x sav, tol kol nuauga nagas, t.y. ~6mėn. To buteliuko tokiam laikui manau užtektų 2-3nagams, kadangi mano pažeistas buvo tik vienas tai man dar jo liko sočiai, vis patepu karts nuo karto profilaktiškai, nes tas mano nagas apksritai yra traumuotas.
Tikrai rekomenduoju šią priemonę, ir pigiau, ir nekenkia sveikatai, ir tikrai efektyvu.
P.S. dar esu girdėjus, jog tepti nagą galima ir preparatu Citrosept, pati nebandžiau, nes norėjau kuo greičiau užbėgti už akių ligai, tačiau, manau, ką dažnai kamuoja ši bėda, profilaktiškai juo irgi galima tepti.
*

Susidomejau... thumbup.gif

O kur galima nusipirkti? lietuvoje? vaistinej kokioj>?
rsc
QUOTE(semke @ 2008 12 03, 12:59)
Susidomejau...  thumbup.gif

O kur galima nusipirkti? lietuvoje? vaistinej kokioj>?
*

Paieskok vaistai.lt bigsmile.gif
http://vaistai.lt/index.php?searchword=lak...com_vpcomponent
perfekta
O as va niekaip negaliu suprast kada jau galima itarti kad turi grybeli, kuo jis labiausiai pasizymi? g.gif Nes mano nagai nera nei geltoni nei kazkokie pastoreje tiesiog luzineja, netgi per nago viduri...pradejau gerti vitaminus, nenoriu to grybelio jei cia jo pradzia verysad.gif
ZBITKA
mano nagas geltonas- nuejau pas daktarus, paeme nagu tyrimui ir rado pedu ir nagu grybeli. israse ta nagu laka 6-9men, gerti terbisil ir purskalo dezinfekuoti visiems batams. pirmadieni pradesiu gerti verysad.gif
ZBITKA
klausimas kaip dezinfekuoti namus, vonia, duso kabina_
LaraV
QUOTE(ZBITKA @ 2008 12 25, 15:01)
mano nagas geltonas- nuejau pas daktarus, paeme nagu tyrimui ir rado pedu ir nagu grybeli. israse ta nagu laka 6-9men, gerti terbisil ir purskalo dezinfekuoti visiems batams. pirmadieni pradesiu gerti verysad.gif
*

Sveika smile.gif , ar geri jau vaistus? Kaip jautiesi?
Man kazkaip negerai nuo ju. doh.gif ..bet gerti gi reikia
perfekta
O as rytoj einu pas gydytoja, ziuresim kokios bus isvados nors mano terapeute sake kad nepanasu i nagu grybeli g.gif
tinara26
merginos,tai terbisil ir yra tie vaistai,kurie labai stipriai veikia kepenis?skaiciau kad juos gerti reikia tol,kol nuauga nagas,bet tai juk puse metu tai tikrai truks.jei ne metus,tai negi visa ta laika ir trucytis? doh.gif
ameba+30
Sveikos,
man yra nagu grybelis. Pries 7 menesius nuejau pas dermatologe tai israse tabletes Mycosyst ir tepaliuko, ir dar skyscio. Bet neveikia doh.gif nepadeda verysad.gif siek tiek nuauga, bet vel atsoka nagas nuo guolio verysad.gif siandien nusipirkau lako Loceryl, po kiek laiko pajutot teigiamus rezultatus? jau nebegaliu gerti tu vaistu, bijau sugadinti kepenis, jau 7 menesius kas savaite geriu, o ir alergine reakcija atsirado doh.gif
perfekta
Bet tai gal tau netinka tie vaistukai g.gif tiek laiko geriant manau jau turetu buti bent sioks toks pokytis ax.gif
iniesa
tai kaip jus viska dezinfekuojat?klausiau jau anksciau, bet niekas neatsaket verysad.gif ar nei ina nedezinfekuojat?as turiu koju nagu, todel man labai aktualu batai, kojines, ranksluosciai... 4u.gif
ZBITKA
QUOTE(iniesa @ 2009 01 06, 11:25)
tai kaip jus viska dezinfekuojat?klausiau jau anksciau, bet niekas neatsaket verysad.gif ar nei ina nedezinfekuojat?as turiu koju nagu, todel man labai aktualu batai, kojines, ranksluosciai... 4u.gif
*

man israse terbinasin, sake gerti 3men. as geriu dar tik 2savaites, kol kad nieko nejauciu. israse vaistus LT, o as dar nuejau pas daktarus paklausti cia italijoj, ar tikrai nekenkia kepenims. sake nebijoti, neturetu pakenkti g.gif . be to dar naudoju laka. dar tik2 savaite, kol kas nieko nejauciu. kojines sakiau ismesiu, dali jau ismeciau, kitas virinu. vonios kilimeli sake ismet, kai baigsiu vaistus. grindis plaunu su tokiu skyciu, kuris atseit naikina visas bakterijas, bet nezinau, ar naikina grybeli. miegu su kojinemis, kad MB neuzkresciau
perfekta
O as jau po tyrimu, nerado grybelio, sake nagai silpni del to ir skyla per puse doh.gif sake is Perfectil nieko gero, reikia valgyti daug saltienos ir zele smile.gif
corolla
QUOTE(perfekta @ 2009 01 06, 07:46)
Bet tai gal tau netinka tie vaistukai g.gif tiek laiko geriant manau jau turetu buti bent sioks toks pokytis ax.gif
*

o tai kiek tada laiko turėtų trukti pėdų grybelis? nes esu girdėjus, kad nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. nes septyni mėnesiai jau per daug, atrodo...
Linutas
Padedu gydyti nagų grybelį. Plačiau čia
Arba kreipktis per až
nora72
QUOTE(ameba+30 @ 2009 01 06, 01:41)
Sveikos,
man yra nagu grybelis. Pries 7 menesius nuejau pas dermatologe tai israse tabletes Mycosyst ir tepaliuko, ir dar skyscio. Bet neveikia  doh.gif nepadeda  verysad.gif siek tiek nuauga, bet vel atsoka nagas nuo guolio  verysad.gif  siandien nusipirkau lako Loceryl, po kiek laiko pajutot teigiamus rezultatus? jau nebegaliu gerti tu vaistu, bijau sugadinti kepenis, jau 7 menesius kas savaite geriu, o ir alergine reakcija atsirado  doh.gif
*

Sveika, o tą laką Loceryl ar be recepto pardavė ir kokioj vaistinėje pirkai?
Linax
QUOTE(ameba+30 @ 2009 01 06, 00:41)
Sveikos,
man yra nagu grybelis. Pries 7 menesius nuejau pas dermatologe tai israse tabletes Mycosyst ir tepaliuko, ir dar skyscio. Bet neveikia  doh.gif nepadeda  verysad.gif siek tiek nuauga, bet vel atsoka nagas nuo guolio  verysad.gif  siandien nusipirkau lako Loceryl, po kiek laiko pajutot teigiamus rezultatus? jau nebegaliu gerti tu vaistu, bijau sugadinti kepenis, jau 7 menesius kas savaite geriu, o ir alergine reakcija atsirado  doh.gif
*

gal tau tikrai netinka tie vaistai, per 7 mėn tai jau turėjo matytis pokyčiai g.gif
man reikėjo pusmetį gerti terbinafin (labai nepigus malonumas doh.gif ), ir pradėjo atauginėt sveikas nagas... aišku kol visai nuaugo tai dar pusmetis praėjo. Ir dar vieną dėžutę tų vaistų likusią turiu, kažkaip per daug nusipirkau doh.gif
Vamora
QUOTE(Linetė @ 2004 06 18, 17:35)
Gal kas esat susidūrę su nagų grybeliu. Mano uošvienės kojų nagai kažkokie deformuoti, labai sustorėję, kaikurie atrodo net storesni nei pusė centimetro, aš jos klausiau kas jai yra, o ši sakė tipo čia nieko tokio, vyresniems žmonėms būna. O paskui pasakė, kad pas ja darbe beveik visoms kolegėms taip nagai deformuojasi.Vajetau kaip išsigandau, gal jai nagų grybelis? O juk vasarą per atostogas vistiek pas juos nuvažiuojam, tai jei grybelis, galime visi užsikrėsti ir dar vaiką užkrėsti sad.gif Tai gal kas esat susidūrę su šia liga, na gal čia ir ne liga, o tik šiaip nuo kažko nagai storėja. Patarkit prašau, nes kažkaip baisu, juk nejuokas manau jei tai grybelis g.gif Tiesa, kai pasakiau uošvienei, kad reiktų pas odos gydytoją pasirodyt, tai ji tik nusišypsojo ir pasakė, kai jai reikės ji pasirodys, o dabar nėra reikalo.
*

Ispjausto tuos nagus chirurgai, tik rekia tam pasiryzti,bet jei gribelis,tai dar ir vaistus gert reikia. As va sedziu su ispjaustytu nagu jau trecia savaite,dabar jau nieko :)laukiu kol augt prades naujas,o siaip basuciu atviru siemet jau buciau negalejus nesiot
Linax
QUOTE(Vamora @ 2009 03 19, 11:36)
Ispjausto tuos nagus chirurgai, tik rekia tam pasiryzti,bet jei gribelis,tai dar ir vaistus gert reikia. As va sedziu su ispjaustytu nagu jau trecia savaite,dabar jau nieko :)laukiu kol augt prades naujas,o siaip basuciu atviru siemet jau buciau negalejus nesiot
*

aga, man irgi pjaustė, bet ne visą nagą nuėmė, o išpjovė tik dalį pažeisto nago, nes pas mane tik juostelė tokia ėjo nuo nago guolio iki viršaus, aišku šalia ir vaistus gėriau ir dar tepiau tokiu skysčiu, po to tepalu doh.gif
oi vargas kol viskas susitvarko doh.gif
ameba+30
QUOTE(nora72 @ 2009 03 18, 12:46)
Sveika, o tą laką Loceryl ar be recepto pardavė ir kokioj vaistinėje pirkai?
*

aha, be recepto pardave (siaip turejau recepta, bet nerodziau). Man nepadeda, jau 3 men tepu ir nieko schmoll.gif uz poros sav einu tyrimu darytis, jei vis dar bus grybelis tai salinsiu naga. verysad.gif

vamora, o skaudejo kai pjove naga? unsure.gif laaabai bijau...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.