Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

O as va niekaip negaliu suprast kada jau galima itarti kad turi grybeli, kuo jis labiausiai pasizymi? g.gif Nes mano nagai nera nei geltoni nei kazkokie pastoreje tiesiog luzineja, netgi per nago viduri...pradejau gerti vitaminus, nenoriu to grybelio jei cia jo pradzia verysad.gif
Atsakyti
mano nagas geltonas- nuejau pas daktarus, paeme nagu tyrimui ir rado pedu ir nagu grybeli. israse ta nagu laka 6-9men, gerti terbisil ir purskalo dezinfekuoti visiems batams. pirmadieni pradesiu gerti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 25 gruodžio 2008 - 14:02
klausimas kaip dezinfekuoti namus, vonia, duso kabina_
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 12 25, 15:01)
mano nagas geltonas- nuejau pas daktarus, paeme nagu tyrimui ir rado pedu ir nagu grybeli. israse ta nagu laka 6-9men, gerti terbisil ir purskalo dezinfekuoti visiems batams. pirmadieni pradesiu gerti verysad.gif



Sveika smile.gif , ar geri jau vaistus? Kaip jautiesi?
Man kazkaip negerai nuo ju. doh.gif ..bet gerti gi reikia
Atsakyti
O as rytoj einu pas gydytoja, ziuresim kokios bus isvados nors mano terapeute sake kad nepanasu i nagu grybeli g.gif
Atsakyti
merginos,tai terbisil ir yra tie vaistai,kurie labai stipriai veikia kepenis?skaiciau kad juos gerti reikia tol,kol nuauga nagas,bet tai juk puse metu tai tikrai truks.jei ne metus,tai negi visa ta laika ir trucytis? doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
man yra nagu grybelis. Pries 7 menesius nuejau pas dermatologe tai israse tabletes Mycosyst ir tepaliuko, ir dar skyscio. Bet neveikia doh.gif nepadeda verysad.gif siek tiek nuauga, bet vel atsoka nagas nuo guolio verysad.gif siandien nusipirkau lako Loceryl, po kiek laiko pajutot teigiamus rezultatus? jau nebegaliu gerti tu vaistu, bijau sugadinti kepenis, jau 7 menesius kas savaite geriu, o ir alergine reakcija atsirado doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ameba+30: 06 sausio 2009 - 00:42
Bet tai gal tau netinka tie vaistukai g.gif tiek laiko geriant manau jau turetu buti bent sioks toks pokytis ax.gif
Atsakyti
tai kaip jus viska dezinfekuojat?klausiau jau anksciau, bet niekas neatsaket verysad.gif ar nei ina nedezinfekuojat?as turiu koju nagu, todel man labai aktualu batai, kojines, ranksluosciai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iniesa @ 2009 01 06, 11:25)
tai kaip jus viska dezinfekuojat?klausiau jau anksciau, bet niekas neatsaket verysad.gif ar nei ina nedezinfekuojat?as turiu koju nagu, todel man labai aktualu batai, kojines, ranksluosciai... 4u.gif


man israse terbinasin, sake gerti 3men. as geriu dar tik 2savaites, kol kad nieko nejauciu. israse vaistus LT, o as dar nuejau pas daktarus paklausti cia italijoj, ar tikrai nekenkia kepenims. sake nebijoti, neturetu pakenkti g.gif . be to dar naudoju laka. dar tik2 savaite, kol kas nieko nejauciu. kojines sakiau ismesiu, dali jau ismeciau, kitas virinu. vonios kilimeli sake ismet, kai baigsiu vaistus. grindis plaunu su tokiu skyciu, kuris atseit naikina visas bakterijas, bet nezinau, ar naikina grybeli. miegu su kojinemis, kad MB neuzkresciau
Atsakyti
O as jau po tyrimu, nerado grybelio, sake nagai silpni del to ir skyla per puse doh.gif sake is Perfectil nieko gero, reikia valgyti daug saltienos ir zele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2009 01 06, 07:46)
Bet tai gal tau netinka tie vaistukai g.gif tiek laiko geriant manau jau turetu buti bent sioks toks pokytis ax.gif


o tai kiek tada laiko turėtų trukti pėdų grybelis? nes esu girdėjus, kad nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. nes septyni mėnesiai jau per daug, atrodo...
Atsakyti