Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

pas mane grybelis jau senai gydziausi ORUNGAL sugeriau visa brangu kursa pries kokius 7 metus,kuriam laikui praejo,po to susizeidziau naga ir vel staigiai apeme visus nagus,praeita pavasari sugeriau vel brangu TERBINAFIN vaistu kursa,cia turbut tie patys kur kepenim kenkia,nu man nieko neatsitiko,nagai ataugo vel grazus,o dabar jau vel atsirado ant nykscio verysad.gif .Cia matyt liga visam gyvenimui ,atrodo ir baseine nesilankau ir imunitetas neblogas,nezinau nei ka dabar daryt vel arteja vasara baisu ir pagalvot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rjv @ 2010 03 10, 18:06)
Ir as norejau paklausti apie kepenis  smile.gif  Mano draugui gydytojas buvo israses vaistu
(ne nuo grybelio, del kitos ligos), tai jie labai stipriai veikia kepenis, del to israse essentiale forte gerti kartu su antibiotikais. Paskaiciau, kad jie normalizuoja pazeistu kepenu funkcijas, stabilizuoja tulzi. Tai kad tiems, kas surizikuoja gerti tabletes nuo grybelio, gal ir vertetu atkreipti demesi i kepenu pazeidziamuma  rolleyes.gif



Siaip jau, normalus gydytojas, skirdamas siuos vaistus, turetu kurso viduryje padaryti bilirubino testa, kuris parodo kaip tos kepeneles dar laikosi, ar galima toliau tuos vaistus gerti. Mano vaikui du kartus dare. Tpfu tpfu, viskas gerai buvo. Kartu su priesgrybeliniu preparatu buvo prirasyta gerti Carsili.
Atsakyti
QUOTE(wfr @ 2010 01 11, 16:23)
Mano vyriskiui buvo isimetes nagu grybelis nuo kazkokios medziagos naudojimo darbe,gavosi infekcija dar priedu to grybelio...tai nagai i nagus buvo nepanasus,visi grubleti nelygus,baisiai atrode  doh.gif  tai daktare vis israsydavo jam kazkoki receptini tepaliuka ir dar skysti toki valymui (vaistineje sumaisydavo ji).. Per diena kelis kartus reikedavo nuvalyti ir patepti.. Dabar jau  dziaugiames, nagai tie baisieji baigia nuaugti ir is po apacios auga jau normalus nagai...  thumbup.gif  gera pusmeti teko gydyti...o galvojau,kad neapsieisim be nagu salinimo operacijos...

gal zinot to recepte parasyto vaisto sudeti?nes man tai tik terbinafina siulo as ji nesenao geriau ir nei metai nepraejo kaip atsinaujino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimulka @ 2010 03 14, 14:42)
gal zinot to recepte parasyto vaisto sudeti?nes man tai tik terbinafina siulo  as ji nesenao geriau ir nei metai nepraejo kaip atsinaujino verysad.gif



Mano vaikui skyre Terbisil, tikrai padejo 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandė Adelės Karaliunaitės tepaliuką? Aš šiandien nusipirkau reikės pabandyti, reikia juo tepti 1 k. per diena. Tai galvoju ryte pasitepsiu pieštuku "Nailer", o vakare Adelės marmaliuku, kvapas kaip taukų. Bent jau kaina nedidelė, mokėjau 12 Lt už 100 ml. Apie jį galima daugiau paskaityti http://www.adele.lt/...n...i&Itemid=71
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 03 20, 12:22)
Gal kas bandė Adelės Karaliunaitės tepaliuką? Aš šiandien nusipirkau reikės pabandyti, reikia juo tepti 1 k. per diena. Tai galvoju ryte pasitepsiu pieštuku "Nailer", o vakare Adelės marmaliuku, kvapas kaip taukų. Bent jau kaina nedidelė, mokėjau 12 Lt už 100 ml. Apie jį galima daugiau paskaityti http://www.adele.lt/...n...i&Itemid=71

ir man idomu but suzinot ar jis veiksmingas g.gif
Atsakyti
as ant kojos didžiojo piršto irgi grybą turėjau, tirtis nėjau, bet internete nuotraukų prisižiūrejau ir sau diagnozę nustačiau(pas mane pati pradžia buvo, tik nago viršus pažeistas).Tai forume paskaičiau ir Loceryl lako nusipirkau. parduoda be recepto, bet brangokas.pakuoteje ir dildžių ir dezinfekavimo servetėlių yra. tai pusę metų nagą(ir aplinkinius nagučius profilaktiškai) lakavau(iš pražių su dilde kiek galima labiau nuvalydavau). na ir pagijo...grazutis dabar nagas.
Atsakyti
Aš nuo rugsėjo pabaigos savo kojų nagus tepu nailer repair pieštuku, dabar dar tuo Adelės tepalu, atrodo progresas yra, svarbu, kad nereikia gerti tablečių. Nagus nukerpu kas savaite maksimaliai kiek tik galiu tuos kurie pažeisti. Su tuo Adelėstepalu dar ir padus profilaktiškai patepu, kad tik nesugalvotu kas pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2010 03 11, 17:19)
Siaip jau, normalus gydytojas, skirdamas siuos vaistus, turetu kurso viduryje padaryti bilirubino testa, kuris parodo kaip tos kepeneles dar laikosi, ar galima toliau tuos vaistus gerti. Mano vaikui du kartus dare. Tpfu tpfu, viskas gerai buvo. Kartu su priesgrybeliniu preparatu buvo prirasyta gerti Carsili.

tikrai pritariu. gydytojas pries skirdamas vaistus ir veliau turi istirti kepenis. man tyre ax.gif nes nuo grybelio geriau vaistus daugiau nei metus.. kepenims nepakenke. bigsmile.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as ta Adeles tepaliuka biggrin.gif ,nelabai as tikiu kad jis jau toks veiksmingas,bet sakiau pabandysiu pasitepliot g.gif pirkau bazej pardaveja tokia nemaloni,kai paklausiau ar girdejo atsiliepimu del tepaliuko veiksmingumo tai tik akis perverte tipo kokius dar kvailus klausimus uzdavineju juk toks stebuklas kaip gali nepadet lotuliukas.gif ,zodziu bandysiu ant saves...
Atsakyti
QUOTE(laimulka @ 2010 04 20, 12:33)
Nusipirkau ir as ta Adeles tepaliuka biggrin.gif ,nelabai as tikiu kad jis jau toks veiksmingas,bet sakiau pabandysiu pasitepliot g.gif pirkau bazej pardaveja tokia nemaloni,kai paklausiau ar girdejo atsiliepimu del tepaliuko veiksmingumo tai tik akis perverte tipo kokius dar kvailus klausimus uzdavineju juk toks stebuklas kaip gali nepadet lotuliukas.gif ,zodziu bandysiu ant saves...


butinai po kiek laiko pasigirk,kaip ten su tuo efektyvumu..
Atsakyti
QUOTE(laimulka @ 2010 04 20, 13:33)
Nusipirkau ir as ta Adeles tepaliuka biggrin.gif ,nelabai as tikiu kad jis jau toks veiksmingas,bet sakiau pabandysiu pasitepliot g.gif pirkau bazej pardaveja tokia nemaloni,kai paklausiau ar girdejo atsiliepimu del tepaliuko veiksmingumo tai tik akis perverte tipo kokius dar kvailus klausimus uzdavineju juk toks stebuklas kaip gali nepadet lotuliukas.gif ,zodziu bandysiu ant saves...


Žinok, nežinau nuo ko, bet man poveikis tikrai yra, o naudoju pieštuką ir tą tepaliuką. Nagučiai tikrai gražėja, aišku ne iš karto, turbūt iš pradžių atrodo vis tiek blogas nagas auga, bet dabar tai jau tikrai gerėja. Dar stengiuosi mažiau vartoti mielinių produktų, kad tik nesidaugintų tie grybai. mirksiukas.gif
O kai pirkau irgi klausiau kaip poveikis, tai sakė, kad žmonės grįžta ir dar perka, tai suprask kaip nori... rolleyes.gif bet už tai maloni pardavėja buvo, nors ir negalėjo pasakyti kokia veiklioji medžiaga.
Atsakyti