Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

QUOTE(Aistilė @ 2010 06 09, 11:33)
Mama sake, kad jai nuo nago grybelio labai gerai padejo acto esencija 70% ir jodas. Reikia tik laso acto uzlasinti ant nago, po to laso jodo. Sako, kad pakanka 3 kartu ir pradeda ataugineti grazus nagas. Jausmas nera malonus, ypac po keliu minuciu, nes pradeda naga skaudeti, jei skausmas nepakeliamas, reik nusiplaut.
Pameginau, dabar belieka laukti rezultato ir aisku, idomu ka pasakys II ligoninej 5dieni.

as kiek laiko nedrisau cia rasyti, kad neissijuoktumete blush2.gif . pries kazkiek laiko saziningai perskaiciau visus postus ir susirasiau viska, pradedant liaudiskom priemonem, baigiant vaistu pavadinimais. Man pradzioje buvo pasidares labai negrazus mazasis kojos nagelis, galvojau, kad nusidauzus ji vis nepraeina niekaip, laukiau kol nuaugs, bet tik blogejo. paskui pamazu tas pats pradejo darytis su salia esanciu nagu be jokiu traumu. pas gydytoja neejau, nutariau pradzioje pabandyti pati (cia jau gal negerai labai padariau, bet esu baile). pasiemiau obuoliu acto ir kasdiena po kelis kartus su dantu krapstukais gausiai tepiau abu nagelius. visada kiek imanoma daugiau kirpau juos, kartais pamirkydavau vandenyje su actu visa peda. nagas po kiek laiko nusisluoksniavo ir nuejo visas, liko tik plonytis sluoksnis nago. tepiau toliau. dabar turiu grazius nagus smile.gif viskas ataugo, neliko net zymes. gal tai tinka kai kurioms grybelio rusims ir padeda tik kai ligos forma lengva g.gif nezinau, bet kokiu atveju dziaugiuosi rezultatu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 09 birželio 2010 - 12:08
Įdomiai čia reikės gal pabandyti g.gif g.gif , o kiek laiko tu tepei actu? IR kokios stiprumo?
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2010 06 09, 18:05)
Įdomiai čia reikės gal pabandyti  g.gif  g.gif , o kiek laiko tu tepei actu? IR kokios stiprumo?

as net nezinau, tepiau ir tiek g.gif kazkaip net neuzsekiau. tik tiek, kad lapkricio pradzioje kilo itarimas, kad numustas nagas nera vien tik numustas, kazkas ten gerokai blogiau jau darosi. tada gal po menesio atsirado ir ant antro nago ir pradejo dideti plotelis. tada pasimeciau ir pradejau skaitalioti, ka kiti daro. ir pries pat pradedant tepti kitos kojos nage atsirado panasi mazyte demele. tepiau visus nagus, net ir sveikus. tepiau ir tarpupirscius. tik vat dabar galvoju, kad gal nebutinai obuoliu actu, gal galima bet kokiu g.gif na, bet as tepiau, tuo, kuo radau, kad rekomenduoja ir kol kas viskas tikrai dziugina. Bet sakau, gal cia nuo ligos formos priklauso. juk kitom skaiciau gana nesunkiai su vaistukais issigydo, o kai kuriems vistik prireikia ir salinti naga. manau, kad grybeliu visokiu rusiu yra gal g.gif
Stiprumo nezinau, gal 9 proc. na normalus obuoliu actas. jei labai reiks, tai paziuresiu veliau, tik gal jis to vieno stiprumo ir buna? ax.gif
tiesa, kai rasiau, kad nusisluoksniavo, tai na nevisai, taip. jis tiesiog taip tarsi issipyte, tai atmirkydavau ir kirpdavau, tuo paciu vis pagramdydama, tai taip ir nuejo ta negrazi nago dalis iki kol liko plonas nago sluoksniukas, kuri ir toliau tepiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 09 birželio 2010 - 16:21
obuoliu actas kaip ir vyno actas yra 6 %, spirito actas yra 9 %, acto esencija 70%
Tik nezinau ar tiks siam reikalui maistine acto rugstis 9%, kitaip tariant E260.

Jeigu stiprus grybas, gal obuoliu actas per silpnas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2010 06 09, 22:17)
obuoliu actas kaip ir vyno actas yra 6 %, spirito actas yra 9 %, acto esencija 70%
Tik nezinau ar tiks siam reikalui maistine acto rugstis 9%, kitaip tariant E260.

Jeigu stiprus grybas, gal obuoliu actas per silpnas g.gif

siaip as galvoju, kad man pasiseke, tiko. kad pagydytu tuos, kuriu vaistai nepagydo, as abejoju. bet gal sakau visai gera profilaktika tiems, kas gyvena tarkim su vyresniais zmonem, kurie nesigydo grybelio.
Atsakyti
mama sake, kad bande visokius vaistus, bet pagijo nuo acto ir jodo.
Atsakyti
Apžiūrėjau savo nagučius, žiūriu, kad jie ir taip "nusisluoksniuoja" tad kol kas gal dar susilaikysiu nuo acto. O kaži kur tos acto esencijos galima nusipirkti g.gif g.gif ar jos yra pvz. maximoj?
Atsakyti
bet kuriame prekybos centre turetu buti. Ieskok prie visu actu, nedideliame buteliuke, kaina 2 su centais.
Atsakyti
QUOTE(Vaidorija @ 2010 06 07, 23:11)
As tai bandziau Nailner.Siaip geras daiktas, tik kad paskui reikia laukti kol pazeistas nagas nuaugs.


o KIEK SI PIESTUKAS KAINUOJA? IR KAIP ILGAI JO UZTENKA? ACIU 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(semke @ 2010 05 21, 09:22)
As naudoju loceryl nagu laka  rolleyes.gif  jau beveik 9 men, grybo ant nago sumazejo, ta prasme- auga sveikas nagas, bet laaabai letai viaskas vyksta...  unsure.gif Teplioju kai atsimenu- t.y. 1-2 kartus per savaite perlakuoju, anksciau budavo dazniau, bet dabar kazkaip apleidau sita reikala.

Na bet galiu sakyt kad padeda, tikrai veikia, tik reik netinget lakuotis dazniau...  g.gif

esu anksciau daug vaistu gerus ir ilgai- mazai padejo, o ir kepenim turbut galejau pakenkt  doh.gif  tai daugiau nebegersiu tos chemijos, bandysiu su laku  rolleyes.gif


kur jo galima isigyti ir kokia mazdaug kaina?
Atsakyti
QUOTE(catrina @ 2010 05 29, 10:12)
Aistile, parasykite, kai gausite atsakymus, kaip Jums sekasi. Man tokia pati beda, tie patys simptomai  doh.gif

Tai va, buvau II ligoninej, vis del to rado gryba, israse geriamu Terbinafine vaistu, po menesio liepe pasirodyt, tipo paziuret kaip nagas atauga ir ar nera didelio salutinio poveikio vartojant vaistus.
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2010 06 11, 23:07)
Tai va, buvau II ligoninej, vis del to rado gryba, israse geriamu Terbinafine vaistu, po menesio liepe pasirodyt, tipo paziuret kaip nagas atauga ir ar nera didelio salutinio poveikio vartojant vaistus.



Kosmaras, bet ar jus gersite tuos vaistus? Mano patarimas - kartu dar gerkite papildus kepenims mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 06 11, 11:40)
o KIEK SI PIESTUKAS KAINUOJA? IR KAIP ILGAI JO UZTENKA? ACIU  4u.gif
Papildyta:
kur jo galima isigyti ir kokia mazdaug kaina?


Pieštukai parduodami vaistinėje kaina ~ 70 Lt, jei perki su nuolaida, (norfos vaistinėj rytais duoda 15 % nuolaida), tai gaunasi ~ 60 Lt. jo užtenka 4-5 mėn. aš pradėjau naudoti rugsėjo pabaigoje, kol kas naudoju antrą, manau, kad kokiam mėn laiko man jo dar užteks. mirksiukas.gif
Atsakyti