Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų grybelis

taip,norėtųsi kuo greičiau gydytis,bet tos eiles....man odos gydytoja priekaištavo,kodėl siuntusi vidaus gydytoja liepe niekuom netept pažeisto nago kol mėnesį laukiau eilės pas odos....o prieš tai porą savaičių laukiau kol pas savo gyd.pateksiu.Na gal išeitis yra už viską mokėt.... blink.gif bet provincijoj ir tai nepadėtųsmile.gifO rankos grybelis yra fe....gal geriau jau kojos.Nes mato visi rankas...klijuot pleistru blogai,bet vistik tenka klijuot...nes kitaip kompleksų įsivaryt glima....
Atsakyti
Kol sulauksit vizito pas gydytoja, galite nusipirkti vaistineje Klotrimazoli, jis nors receptinis, bet ir taip parduoda, beje visai nebrangus, apie 6 lt. As kai kokiam vandens parke apsilankau, tai visada kojas rankas pasitepu sau ir vaikams, apsidraudimui.
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 09 03, 22:32)
Nes mato visi rankas.


Man tai pfu pfu, vos vos šone nago kažkas matosi. Tad ir nenoriu delsti, kad neišsiplėtotų...

QUOTE(RožėGrožė @ 2010 09 04, 12:42)
As kai kokiam vandens parke apsilankau, tai visada kojas rankas pasitepu sau ir vaikams, apsidraudimui.


Pabandysiu gauti, ačiū.
Man tai didelė dilema, kaip aš jį pasigauti galėjau. Į viešas tokias vietas kaip vandens parkas, baseinas, nėjau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2010 09 06, 07:37)
Man tai pfu pfu, vos vos šone nago kažkas matosi. Tad ir nenoriu delsti, kad neišsiplėtotų...
Pabandysiu gauti, ačiū.
Man tai didelė dilema, kaip aš jį pasigauti galėjau. Į viešas tokias vietas kaip vandens parkas, baseinas, nėjau.  g.gif

Aš irgi nesugalvoju,kur jį pasigavau....Gal sveikindamasi(tenka dažnai spausti ranką kitiems...),nes kitaip neįsivaizduoju...
vakar buvau Kaune konsultuotis,likau apakus...Ukmergeje be tyrimu išrašė terbinafina.Pasirodo jis veikia kojų grybelį,rankom nelabai tinka.... blink.gif
Bet negalėjo ir tyrimų padaryti,nes lašinu Exoderili,o reikia,kad mažiausiai 5dienas nebūtų nieko tepta ant nago.Tai gydymas dar nusikelia....
Atsakyti
QUOTE(Sviga @ 2010 09 07, 11:56)
reikia,kad mažiausiai 5dienas nebūtų nieko tepta ant nago


Gerai, kad paminėjote - žinosiu. Kaip rik tiek dienų liko iki vizito.
Bet va, kas įdomiausia, kad ten, tas nago šonas, nuauginėja ir atauga kiek matau, sveikas nagas. Čia taip turi būti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2010 09 08, 08:08)
Gerai, kad paminėjote - žinosiu. Kaip rik tiek dienų liko iki vizito.
Bet va, kas įdomiausia, kad ten, tas nago šonas, nuauginėja ir atauga kiek matau, sveikas nagas. Čia taip turi būti?  unsure.gif

Tai gal viskas ok,jei sveikas po apačia nagas 4u.gif Na bent jau taip tikėkis:)
Atsakyti
visoms vargstančioms su nagų grybeliu parašysiu paprastą, bet savo kailiu išbandytą receptą.. Kas geriausia, kad jis veikia, yra labai pigus ir nereikia kankinti virškinimo trakto nei kepenų, nes priešgrybeliniai vaistai labai "kerta" per kepenis.. Pati su nagų grybeliu kovojau daugiau nei 10m. vaistų gerti nenorėjau, dėl kepenų... atrodo toks paprastas receptas, be jį sužinojau tik prieš pusę metų, nors ilgai, tikrai ilgai ieškojau priemonės nuo šios bjaurasties smile.gif taigi sumaišykite lygiomis dalimis ledinę acto esenciją su jodo tirpalu, gautą mišinį susipilkite į išplautą nagų lako buteliuką ir kasdien po tris kartus nulakuokite pažeistus nagus... iš pradžių man atrodė, jog tai marazmas, bet kai gydymo kaina tokia juokinga, nuspręndžiau pabandyti ir ką jūs manot bigsmile.gif po pusės metų lakavimo bagia ataugti visiškai sveiki gražūs nagai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gydymo esmė yra tokia: jodas yra labai nuodingas visieme patogeniniams grybams, tik jis negali prasiskverbti pro nagą iki grybelio, todėl grybelio gydymas ir tampa tokiu sudėtingu... tam ir reikalinga acto esencija, nes ji suminkština nagą, o tada jau jodas daro savo darbą.. nesitikėkite kad porą syk nulakavus nagas išgis.. jis neišgis, jis tiesiog turės nuaugti... ir tam procesui reikės apie pusę metų... bet dabar kaip tik prasidėjo šaltasis metų sezonas, pats laikas iki vasaros išsigydyti nagučius smile.gif Tiesa, dėl nelabai patraukios nagų spalvos šis metodas labiau tinka kojų nagų grybeliui gydyti doh.gif sėkmės visoms gydant šią sunkiai įveikiamą nagų bjaurastį 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 11 rugsėjo 2010 - 13:28
QUOTE(žvarba @ 2010 09 11, 14:19)
visoms vargstančioms su nagų grybeliu parašysiu paprastą, bet savo kailiu išbandytą receptą.. Kas geriausia, kad jis veikia, yra labai pigus ir nereikia kankinti virškinimo trakto nei kepenų, nes priešgrybeliniai vaistai labai "kerta" per kepenis.. Pati su nagų grybeliu kovojau daugiau nei 10m. vaistų gerti nenorėjau, dėl kepenų... atrodo toks paprastas receptas, be jį sužinojau tik prieš pusę metų, nors ilgai, tikrai ilgai ieškojau priemonės nuo šios bjaurasties smile.gif taigi sumaišykite lygiomis dalimis ledinę acto esenciją su jodo tirpalu, gautą mišinį susipilkite į išplautą nagų lako buteliuką ir kasdien po tris kartus nulakuokite pažeistus nagus... iš pradžių man atrodė, jog tai marazmas, bet kai gydymo kaina tokia juokinga, nuspręndžiau pabandyti ir ką jūs manot bigsmile.gif po pusės metų lakavimo bagia ataugti visiškai sveiki gražūs nagai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif gydymo esmė yra tokia: jodas yra labai nuodingas visieme patogeniniams grybams, tik jis negali prasiskverbti pro nagą iki grybelio, todėl grybelio gydymas ir tampa tokiu sudėtingu... tam ir reikalinga acto esencija, nes ji suminkština nagą, o tada jau jodas daro savo darbą.. nesitikėkite kad porą syk nulakavus nagas išgis.. jis neišgis, jis tiesiog turės nuaugti... ir tam procesui reikės apie pusę metų... bet dabar kaip tik prasidėjo šaltasis metų sezonas, pats laikas iki vasaros išsigydyti nagučius smile.gif Tiesa, dėl nelabai patraukios nagų spalvos šis metodas labiau tinka kojų nagų grybeliui gydyti doh.gif sėkmės visoms gydant šią sunkiai įveikiamą nagų bjaurastį 4u.gif  4u.gif


oho ! idomu drinks_cheers.gif kodel gi nepabandzius - blogiau jau nebus...
o ,beje , kas tas acto esencija ir kur jos gauti ? ax.gif
Atsakyti
paprastas actas smile.gif

pati savo nagučius jau mėnuo tepu pieštuku. lyg ir matosi poveikis tiems, kurie tik išbalę buvo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 11 rugsėjo 2010 - 14:27
QUOTE(softsoul @ 2010 09 11, 13:46)
oho ! idomu  drinks_cheers.gif  kodel gi nepabandzius - blogiau jau nebus...
o ,beje , kas tas acto esencija ir kur jos gauti ? ax.gif

kitaip tariant ledinė ato rūgštis ji yra 70% stiprumo smile.gif tikrai ne paprastas actas, nes jis yra tik 9% stiprumo smile.gif o nusipirkti galima visose parduotuvėse prie acto, paprastai būna ir jo esencija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 11 rugsėjo 2010 - 14:30
QUOTE(žvarba @ 2010 09 11, 15:28)
kitaip tariant ledinė ato rūgštis ji yra 70% stiprumo smile.gif tikrai ne paprastas actas, nes jis yra tik 9% stiprumo smile.gif o nusipirkti galima visose parduotuvėse prie acto, paprastai būna ir jo esencija mirksiukas.gif

stiprus labai. negraužia?
Atsakyti
žvarba, dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif Būtinai bandysiu thumbup.gif
Atsakyti